Kasatura (Thrash)-Ankara

Yeaaaaa Kasaturaaaa :D Onlar Artık 5 kişi... Metallicayı örnek alıp yola başlayan ve kadrolarını onun gibi oluşturan grup artık bu formattan sıyrılıp yenilikler deniyerek grubu daha iyi bir yere taşıdı... Artık kaan daha pis böğürcek ve iki gitarinde karşılıklı sololaşmasıyla kulaklarımız bayram edicekti :) Bakalım hikayenin ilk konserinde neler olucak ;) Yeaaaaaa fucking hostile...

HiPnO demiş ki:
Yeaaaaa Kasaturaaaa :D Onlar Artık 5 kişi... Metallicayı örnek alıp yola başlayan ve kadrolarını onun gibi oluşturan grup artık bu formattan sıyrılıp yenilikler deniyerek grubu daha iyi bir yere taşıdı... Artık kaan daha pis böğürcek ve iki gitarinde karşılıklı sololaşmasıyla kulaklarımız bayram edicekti :) Bakalım hikayenin ilk konserinde neler olucak ;) Yeaaaaaa fucking hostile...
evet metallica adına 4 kişiyle başladığımız bu yolda yenilikçi düşünerek daha sağlam bir grup olacağımızı düşünrek hepimizin dediği gibi 5 kişi olduk yorumların için sağol cantucum siftahı pazar günü yapıcaz artık sizle birlikte

Dipnot:nerde çalıştığımızı merak edenler için Kutu da çalışırız biizm mekan orasıdır merak edenlerde bana ulaşırsa bizimle birlikte stüdyoya girip o eğlenceli ortamda eğlenebilir sadece şarkı çalışmıyoruz tabiki şimdi yaptığımız şeyleri yazmak istemiyorum:p

Evet konsere sayılı gün kaldı çalışmalar sürüyor bir şarkı söliyim pazar günü bizden "Kreator" un o mütiş parçası "Violent Revolution" ı dinleyebilrsiniz :D

-Alcohollica- demiş ki:
Evet konsere sayılı gün kaldı çalışmalar sürüyor bir şarkı söliyim pazar günü bizden "Kreator" un o mütiş parçası "Violent Revolution" ı dinleyebilrsiniz :D

Hımmm güzel güzel....Kaan Düetide unutma bi ara bakalım şuna...ThrashFire da yakında bomba gibi sahnede işallah beraber bi sahne yaparız studionuzada bi uğricam bence Kutu değilde Zoo ya gidin

beyler aynı gün Impulse da sahnede haberiniz olsun son anda gerçekleşen bazı değişiklikler sonucunda Dip'de kasatura ve Kaçak'la beraberiz.herkesi bekleriz...

netewn7.jpg

afişi tazeliyim dedim:D

Geri