Makas Eller

makaseller,bi nevi frankenstein hikayesi...çok hüzünlü..çok komik...ama inanılmaz sevimliydi edward ve ben,
johnny depp'i ilk kez bu filmde izledim sanırım.ben bu filmi izleyeli yıllar oldu ama en çok,edward saçlarını tuhaf tuhaf şekillere soksun diye sıraya giren kadınlara güldüğümü hatırlıyorum.bi kaç hafta önce tv'de tekrar yayınlanmış galiba.keşke izleseydim.

bu arada winona ryder'da böyle fantastik filmlere çok uyan bi tip var galiba.bettlejuice,bram stoker's drakula gibi...(tabii türleri benzemiyor bu filmlerin.)

Ben johnny depp'i bu film ile tanıdım. Adam'da filmde hakikaten karizma çıkmış ha :) Neyse, Çok üzüldüm ancak filmi izlerken. Fakat güzel bir yapıt.

çok hoş bir film johnny depp'in oyunculuğuna diyecek bişey yok zaten çok önceden izlemiştim aklımda hayal meyal kalmıştı geçenlerde yine verdiler yine izledim sonu üzücü bitti ama olsun güzeldi sizi alıp farklı bir dünyaya götürüyor...

Çok başarılı bulduğum bir aktörden başarılı bir yapıt
5464f.jpg

iyi bir filmdi yaa sıkıldıkça izlerim valla.Tim Burton bu işleri iyi yapıyor sanki bir masal dinler gibi izliyorum çocukluğum dönüyorum valla!

ya güzel bir film ama hiçbir kanalda çıkmıyor cd sini de hiçbiyerde göremedim sanki medya ambargo uyguluyor bu filme çok eskiden izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum

thyrenia demiş ki:
bu arada winona ryder'da böyle fantastik filmlere çok uyan bi tip var galiba.bettlejuice,bram stoker's drakula gibi...(tabii türleri benzemiyor bu filmlerin.)

Evet Wiona Ryder, tam bu filmlerin insanı sanki... Oyunculuğunu da kendisini de severim :)

Bu film güzeldi cidden, 2 kere izledim sanırım eskiden baya, şimdi hatırlamıyorum bile sonunu... Sanki çocuğun bahçedeki yeşilliği budadığı sahne kalmış aklımda sadece o kadar.. Canım da nasıl çekti şimdi..

Geçen ce Bettlejuice'u koymuştum nolstalji olsun diye, seviyorum bu tarz filmleri...

buzz demiş ki:
ya güzel bir film ama hiçbir kanalda çıkmıyor cd sini de hiçbiyerde göremedim sanki medya ambargo uyguluyor bu filme çok eskiden izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum
bir ara kanal d vermişti.son olark kanal 1 de gördüm ben.ayrıca ben gittiğim heryerde cd sini görüyorum yaa biraz gez mutlaka bulursun bir yerde.olmazsa ben sana kopyasını gönderirim.

ya işin ucunda tim burton warsa güsel olmaması mümkün olabilirmi:)johnny deep de ayrı tabii...ya dikkatinizi çektimi bilmiorum tim burton çogu filminde johnny deepi oynatıo adamın oyunculuguna çok güveniyor demekki ki haksız da degil:):)

sinemada bazı oyuncu ve yönetmenler ortak gibidir yani bazı yönetmenlerin fiks oyuncuları vardır hep onlarla çalışırlar herhalde johnny deep da burton un bir fiks oyuncusu

Keyifli ve hüzünlü bir filmdi...

Beni en çok rahatsız eden aslında kasabanın tekdüzeliğini anlatan sabah erkeklerin işe gidiş ve işten dönüş sahneleriydi..Arabalar bile aynı modeldi ve evlerin rengindeydi...

insan böyle filmleri izlerken kopuyor bu dünyadan. tim burton'ın bütün filmlerinden aynı tadı alıyorum. johhny depp saplantısı ise bizim açımızdan şahane :)

Geri