Vamp-pro Vs Vamp2

Aralarındaki yazılım farkı nedir.24 bit pro bunun vamp2'ye göre faydası nedir.Pronun çıkış sayısı ve çeşitliğiği daha iyi vamp2den.Peki aralarındaki fiyat farkı nedir.Bu farka değermi türkiyede bulurnur heralde vamp pro.Teşekkürler.

şöyle cevap verilebilir aslında ..
birbirleriyle tek farkları pro nun daha fazla bağlanma opsiyonlu olması onun dışında vamp 2 den farkı yok aslında..
sitesinde de şöyle demiş

The V-AMP PRO includes pre-DSP send/return and post-DSP stereo inserts as well as balanced stereo XLR DI out with ground lift. A BNC wordclock input for synchronization and a 24-bit/96 kHz digital output with AES/EBU and S/PDIF connectors. Plus, it has BEHRINGER’s exclusive auto wah and rotary effects and DI output with ULTRA-G cabinet simulation designed by famous amp designer Juergen Rath. The V-AMP PRO is your best partner in the studio—but you can also take it to your next gig!

eğer evde kullanıcaksan sadece vamp2 yeterli olur bence ..
hatta 200$ kullanılmamış gibi satıyorum bitane ilgilenirsen görüşelim..

vamp2 de ultra-g similasyonu yok yani.Peki vamp2 ye ultra-g takmış biri varmı.Birde vamp proda şu kabin değişimi sırasındaki gecikme varmı benim bilmediğim vamp2 de başka geçikme sorunları bulunuyormu.

Vamp2'ye ultra-g nin pek gerekeceğini sanmıyorum çünkü zaten içinde 15 adet kabin simülasyonu mevcut. tabi de ultra-g takıp denemek lazım noluo diye :)