Buz

rose_stoned demiş ki:
pudding demiş ki:
bu aralar internette ''senden fazla'' diye bir şarkı dolaşıyor..sanırım buz 'un demolarından..bu parça hakkında bilgisi olan var mı ?

albümde yok bu şarkı.albümdeki şarkılardan da daha farklı bir yerde duruyor zaten..piyasada tutunabilirlik bakımından albümdeki tüm parçalardan daha iyi kanımca.ama albümün dışında kalması da doğru seçim..diğer parçalarla hiçbir bütünlüğü yok gibi geldi bana.
"senden fazla" albümün içinde saklı. ayriyetten "17" isimli şarkıları da saklı. yani albümde 2 gizli şarkı var.

orj albüm var bende ya..ve farketmedim.şimdi baştan dinlicem hepsini.. :roll:

klasörlere indim ve buldm..çok iyi bunlar..

buz grubunun slisti emre özlüer grubuyla beraber yıllar sonra okuduu lisede..balıkesir fen lisesi=)
okulumuzun(emre abinin de eski okulunun) onuncu yıl etkinlikleri kapsamında 18 kasım cumartesi buz- çilekeş konseri...

"nefretim kederimden" şarkısının klibi salı saat 5 te soundwave programın da ilk gösterime giricek.
ve çarşamba günü de yüksekses te.

süper ya.. zaten albümdeki en dikkat çeken şarkılardan biri de nefretim kederimden.. doğru seçim bence. eminim klipte çok orjinal olmuştur çünkü ilk klip gayet başarılıydı.

sanırım bu öğrenci bütçemle gidip de orjinal albümü alacağım bu grubun uzun zamnadır içimden türkçe dinlemek gelmiyordu ama adamlar dinletiyorlar

Geri