Buz

nihayet son klibi izleme fırsatım oldu. oldukça sade ve güzel olmuş ve bu bence şarkıyı daha fazla ön plana çıkarmış. albümdeki en etkili şarkılardan biri olması sebebiyle beğenerek izledim.

kadınları cinsel objeden öteye bişey göremeyen sakat beyinlere "asıl sensin vajina" demeleri bile bu şarkının sadece dikkat çekmek için yapılmadığının, sözlerin üzerinde biraz durulması gerektiğinin kanıtı. şarkının sözlerine baktığınız zaman, toplum kadını nasıl görüyorsa buz grubuda bu zihniyette olanlara bu tazr bir yansıtma yapıyor.

hulyaengm demiş ki:
kadınları cinsel objeden öteye bişey göremeyen sakat beyinlere "asıl sensin vajina" demeleri bile bu şarkının sadece dikkat çekmek için yapılmadığının, sözlerin üzerinde biraz durulması gerektiğinin kanıtı. şarkının sözlerine baktığınız zaman, toplum kadını nasıl görüyorsa buz grubuda bu zihniyette olanlara bu tazr bir yansıtma yapıyor.
katılıyorum,güzel yorumlamışsın.

iyi de halk bunu böyle yorumlamaz işte. böyle düşünmez, ilk tepkileri oha 2. tepkileri olur mu efenim ne kdr ayıp olur. bilemiyorum eğer çok popülerleşirlerse bu ayaklarına bağ olabilir.

hulyaengm demiş ki:
ben de katılıyorum ama maalesef bu saçmalığa karşı yazılmış bi şarkı da olsa kimse öle algılamıyor vajina şarkısını.yine de anlayanlar yeter

günümüzde rock müzik dinleyenler bile toplum tarafından farklı algılanıyorsa buzun vajina şarkısı yanlış algılanmış çok mu? önemli olan azınlık bence ve bu da şimdilik yeter malesef :)

benim favori grubum artık buz !! bi gün boyunca oturup nefretim kederimden'i bugün son'u vajina yı dinleyebilirim walla :) inş turne yaparlarda izmirde canlı izleme şansımız olur !!

buz en son ankara garaj konserinde 650 kişiye çalmıştı bakalım çarşamba günü nasıl olacak?

gidecek olan varmı?
birde buzfan.net davetiye veriyomus haberiniz olsun

Geri