Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Evet arkadaşlar program kesinleşmiş bulunuyor....
Emrah arkadaşımızın sesine birşeyler olmaz umarım. 2 şenliktede çıkacağız...

----------------Program şöyle--------------
12 Mayıs - Atılım üniversitesi Şenlikleri ( saat 14:30 da )

13 Mayıs - Başkent üniversitesi şenlikleri ( saat bilmiyorum ben )
-------------------------------------------------

Ayrıca kardeş gruplarla kardeş kardeş bi konser ihtimalide var... Yakın zamanda bilgi vericez yine burdan...

Görüşmek üzere... :)

evet konser tarihleri mert'in dedigi gibi.baskent konseri sanırım 15:15 te olcak. konser haberleri var daha kesinleştikce burdan bildireceğiz.
KUL la kalın :D

keti demiş ki:
Ooo konserden geçilmiyo valla.Mert bey yakında güzel duyurularla dönebilir şimdiden söyliyim hehehe

Gruptaki resmiyet bu boyutlarda artık...

Acan bey, İnci hanım, Çağlar bey, Emrah abi :D

15:15 güzel bi saat sevdiğimiz bizi düşünücek :)

Evet arkadaşlar yeni bir konser haberi daha var ama kesinlik kazanmadı bekleyin az daha :)

mavisakal20 demiş ki:
arkadaşlar biraz şehre dönün gelip izliyelim sizi :)

Hayatımız şehir dışında geçiyo Emrah bey dışında.Biz naapalım :D

İşallah yakın zamanda bir konserde buluşuruz efenim.Repertuar deli oldu ayrıca rın rın rınnn eveett beste üzerinde de çalışıyoruz.Yani ben çalışmaya başladım.Acan ve Mert beyler zaten çalışıyodu :) :p

selam millet;
ya 12 mayıs ta malesef aynı saatlere denk geliyo konserimiz gelmeyi çok isterdim ama pazar günü kul la biziz de çok eğlenicez:)
başarılar arkadaşlar...
bu arada desaccorde size de başarılarrr...

çıkıyoruz evet.sahnede ezicez sizi ömerim :p
ilknur hanım eğlenicez tabi yani kul la eglenmemek mümkünmü? :p
12 mayısta bizde sizi izlemek isterdik ama çakışmalar tabi :( umarım ilerde aynı sahnede oluruz...

arkadaşlar biaksilik çıkmazsa pazar günü sevgili vokalistimizi :x ve çok sevdiğimiz kul grubunu izliyebilicez lütfen bass gitarın sesini biraz açın geçen konser hiç bişey duyulmadı konserin şahane geçeceğine eminim oyüzden başarı falan dilemiycem :) pazar günü eğlence günüdür!!!!!!

carnage_drummer demiş ki:
daha önce dinlemek nasip olmadı ama yeni kurulan bi grup olmasına rağmen oldukça iyilermş
çağlarcım slmlar :D

Abi çok saol bekliyoruz tabi seni gel olm izle eğlenicen sevdiin şeyleri çalıoruz. Sizin grup adına da çok güzel şeyler olucak sıkıntı olsa da sen en güzel yerlere geliceksiin eminim.

Bu arada bu konser çok güzel olacak kardeş grup da :D var. eğlenicez be

Heheh saolun efenim bekleriz tabi. Kendimce aldığım bir kararla kimseyi çağırmıyorum. Sonra millet sadece seyirci fazla gözüksün diye çağırıyosunuz tarzı triplere giriyor. o yüzden buralardan ilan veriyoruz gelmek isteyen gelsin istemeyene baskı yok :)

Bu arada afişteki gruplar sırası ile mi? Bizim azcık işimiz var umarım 5 den falan önce değildir konserimiz... Çok zorlanacağız yoksa...

Geri