Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

mertcim biraz sitem okudum sanki valla aşkolsun:)
emrahın sahnede daha aktif olması fikri hoşuma gitmedi desem yalan olur:)
genel olarak iyisiniz çok daha iyi olacaksınız eminim sevgilerimle...

Eleştiride bulunan herkese çok teşekkürler. Emrah'a güvenmiz sonsuz o yapıcak :D sahnede kotuyduk evet ama az calıstık ondan sanırım.
Kendi adıma konusmam gerekirse aralarda degisik seyler caldım gibi geldi ama monitörümden hiç kendimi duymuyodum :(
Mert'le olan uyumumuza gelince, o cok farklı bi olay ya.adamla ilk studyoya girdigimizde catır catır caldık cok garip.sarkı ortasında biyeri ona bıraktıgımı falan anlayabiliyo(ama o anda biraz bosluktan sonra diil ;) ) yada ben onun bana bıraktıgını anlayabiliyorum degişik işler bunlar irdelemeye gerek yok ;)
Umarım birdahaki konserlerde cok cok daha iyi olcaz.Bizi izlemeye devam hadi...

Evet arkadaşlar önümüzdeki konserleri hatırlatmakta fayda gördüm...

12 Mayıs cuma - Atılım üniversitesi şenlikleri ( 14:30 )
Akşamında Funda Arar

13 Mayıs cumartesi - Başkent üniversitesi şenlikleri ( 15:15 )
Akşamında Yüksek Sadakat

2 üniversiteye giriştede sorun olacağını sanmıyorum. O nedenle herkesi bekliyoruz yine eylenmeye...

Ayrıca son olarak sağda solda asılmış olan aişlerde Kul grubunun Atılımda perşembe çıkacağı yazıyor. O yalan. Biz Cuma çıkıyoruz. Eğer bi gelişme olursa buradan haber veririz...

Sevgiler-Saygılar...

biraz gecti üstünden ama biziz konserinde gelen, dinleyen, iyi kötü elestiri yapan herkese cok tesekkürler.
acıkcası tam performansımızı yansıtabildiğimizi söyliyemicem,ama farkettimki yinede eglendi coğu kişi(özellikle mehmet)o sebepten ayrı bi tesekkür :D
luke'un yorumlarınada eywllah. e hersey calısarak tabi!
bide tavsiye; gribin ilacı alkol değil!hele s.k.t 2005se :evil:

ha bide beklioruz herkesi atılıma, baskente.bu sefer oynıcaz hepimiz sahnede genel istek üzerine :twisted:

Eheheh Emrah konser öncesi son kullanma tarihi geçmiş birayı içince ayrı bi kendinden geçti... :) Neyse Emrahcıım anlıyoruz biz seni.. :)

Yav memo bizde öğrensek süper olucak. Adamlarla cuma günü 14:30 - 16:30 arası diye konuştuk afişe cort diye perşembe 16:00-17:00 arası koymuşlar. Bi kaç güne kesin haber vericez... İşin aslı şu ki eğer cuma çıkarsak çıkıcaz yok " siz kesin perşembe çıkıcaksınız" derlerse affımızı isticez gibi gözüküyor. Yani konser olursa cuma olucak. Bakalım hayırlısı.

SEvgiler-saygılar....

yaw acaip eğlenioruz aslında konserlerde. bi de cumartesi bizden sonra yüksek sadakat çıkmıo orasıo öle diilmiş sanırım ama Emrah sahnede oynadıktan sonra zaten yümişim sadakati

ewt !!!Yüksek Sadakat bizden(Repeeat) sonra çıkıcak! Sizide cumartesi günü ilk defa izliicem!! grupta iki arkdşm var! Acan'ı biiorm da İncik'i ilk defa izlicem!çok heyecanlıym :LOL: :LOL: saygılar başarılar...

BaŞKenT Üni.
12mayıs2006
19:00----RePeeAT(ArdındaN Yüksek Sadakat)

13mayıs2006
15:15---- KuL

acan ı biliorumdaymıs :x hayret bise insan izlicem sabırsızlanıorum falan der :D ben de sizi cok merak ediorum bi türlü izleyemedim ama duyduklarıma göre sahnede bambaska bi başak varmış :p hadi bakalım izlicez bu sefer artık bi aksilik cıkmazsa dicem ama bizim konser olcak sanırım cuma :( neyse bi ara beraber cıkarız sahneye ozman mecbur izleriz :LOL:

Ooo Başak'cım saol valla ben de ilk kez karşınızda sahnede olcam heycanlıyım,mutluyum.İzleyebilsek keşke sizi cuma ama işte..Kader kısmet.. Başarılar size de canım görüşürüz :)

ARkadaşlar program tam olarak belli oldu sayılır gibi bişey sanki...

Cuma - Atılım üni... - saat ( 16:00 - 17:00 arası ) uzayabilir...

Cumartesi - Başken üni... - saat ( 15:15 - 16:15 ) uzamaz....

ayrıca bide salı günü yolcu ihtimali var bildiricez buradan silzere...

Şimdilik by by....

Haa bide...

cuma atılımdan çıkıp koşa koşa ( şaka koşmıcaz araba otobüs ne varsa öyle ) başkent ünisine gelicez hem şenlikleri izlicez hemde o güzel eşsiz ortama giricez :):):) offf offff...

Arkadaşlar Salı gecesi Yolcu Rock bar dayız. Saat 9 dan 12 ye kadar eylence sürecek. Daha doğrusu 9 dan kaça kadar giderse o kadar sürecek :)

Herkesi bekleriz. Bugün salı dışarı çıkamam diyen insanlardan değilseniz buyurun gelin izleyin beraber eylenelim...

Bi aksilik olursa buradan sizlere iletiriz....

Hadin şimdilik by by...

haaa bide... Atılım ve Başkent ünisinde bi iki süprizle karşılaşabilirsiniz... ;)

Asıl şimdi bye bye :)

Kul'a basarilar Baskent Universitesi Bahar Senlikleri'nde.
Ilk defa izleyecegim sizi merak ediyorum.

x7yr.jpg

Geri