Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

Arkadaşlar salı akşamı diriliş grubu yolcu rock barda sahne alacak, rock müzik seven ve yeni grupların yetişmesine yardımcı olmak isteyen herkesin desteğini bekliyoruz..

dün gece çok güzeldi.. özellikle dosage grubuna ve basçılarına çok teşekkürler...basçı arkadaş olmasa konser yarıda kesiliyordu.. hepinizi çok seviyoruz...

Arkadaşlar biz foruma konser haberi veriyoruz ama bizim tanıdıklarımız hariçlerininde bizi izlemesini istiyoruz. lütfen destek verin bizim diğer gruplara verdiğimiz gibi...

su sıralar son hızıyla konserlerine devam eden DİRİLİŞ grubunu konserlerini kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. kendileri favori amatör grubum olup çok başarılı bir ilerleme sürecindeler. iyi çalmanın yanında özellikle "yolcu"da sahne performansları çok iyiydi çok keyif aldım. hele gitaristler acımadan soloları atıyorlar hele hele o seek and destroy'un solosunu unutamıyorum gercekten mükemmeldi bi dahaki şovu bekliyorum...

lichking23 demiş ki:
Arkadaşlar Diriliş'den bir konser haberi:::!!!
Tarih: 9 Nisan Pazar
Yer: Vino Bar
Saat: 19.30

:twisted: Herkesi Bekleriz :twisted:

konser pazar ünü ( 9 nisan ) minibar rock-cafe'dedir. tunus caddaesi no . 53 ( Vino bar adı tarihe karışmışır :)) ) Bilgilerinize sunulur..

vinobar minibar rock-cafe oldu

lichking23 demiş ki:
Arkadaşlar Diriliş'den bir konser haberi:::!!!
Tarih: 9 Nisan Pazar
Yer: Vino Bar
Saat: 19.30

:twisted: Herkesi Bekleriz :twisted:

konser pazar ünü ( 9 nisan ) minibar rock-cafe'dedir. tunus caddaesi no . 53 ( Vino bar adı tarihe karışmışır :)) ) Bilgilerinize sunulur..

Arkadaşlar bu akşam Minibar daki (eski vino) programımızı dikkatsiz basçımızın (yani benim) yüzünden iptal etmek zorunda kaldık. Herkesten özür dileriz......... (ahhh kolum..... :cry: )

Geri