Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

ya bugun mükemmel bi performans sergilediniz... sizi dinledikçe daha da bi seviyorum.. özellikle irem.. sesin bu kadar mı oturur şarkılara... çalışın arkadaşlar.. sizden harbiden mükemmel şeyler çıkacak..

Bua arada besteler harbiden inanılmaz güzel..

ben seviyom sizi yaa :)

Bende kalcaktım dirilish konserine ama arkadaşlar tuttu kolumdan yürü gidiyoruz diyince dinleyemedim... Bir sonraki konserlerde görüşmek üzere arkadaşlar... Başarılarınız devamını dilerim...

Ates_Hirsizi demiş ki:
ya bugun mükemmel bi performans sergilediniz... sizi dinledikçe daha da bi seviyorum.. özellikle irem.. sesin bu kadar mı oturur şarkılara... çalışın arkadaşlar.. sizden harbiden mükemmel şeyler çıkacak..

Biz de andac rock ta sahne almaktan çok memnunuz. Çok sıcak bir ortamı var. Müzisyenlere çok önem veriliyor. Çok teşekkürler..

HiPnO demiş ki:
Bende kalcaktım dirilish konserine ama arkadaşlar tuttu kolumdan yürü gidiyoruz diyince dinleyemedim... Bir sonraki konserlerde görüşmek üzere arkadaşlar... Başarılarınız devamını dilerim...
Bir daha ki konsere görüşürüz artık.. Bu arada grubumuzun ismi: Dirilesh tir. Sık yapılan bir hata var isim konusunda.. Özellikle Onursal'ın :D dikkat etmesi gereken bir konu..

Ates_Hirsizi demiş ki:

Saol Andaç abi. Övgülerin bizi çok mutlu etti. Biz de gerçekten Andaç Bar'da çalmaktan mutluluk duyuyoruz.

Magnus demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Bir daha ki konsere görüşürüz artık.. Bu arada grubumuzun ismi: Dirilesh tir. Sık yapılan bir hata var isim konusunda.. Özellikle Onursal'ın :D dikkat etmesi gereken bir konu..

Eheh anlamadım ki :) onursal dirileş der afişte dirilish yazar sonra ilk topik sanırım burada diriliş diye açılmıştı felan karıştırdım ben :p

Dirilesh e başarılar diyim noktalıyım tekrardan :p

arkadaşlar yeni isminiz çok daha ii olmuş
başarılar dileriz...
(oytun bu arada processor yılan gibi gayet memnunum ;) )
bi gün aynı sahneyi paylaşmak dileği ile...

arkadaşlar yeni isminiz çok daha ii olmuş
başarılar dileriz...
(oytun bu arada processor yılan gibi gayet memnunum ;) )
bi gün aynı sahneyi paylaşmak dileği ile...

Geri