Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

ya kısıtlı süremiz olduğu için zaten çok mükemmel hazırlanamadık ama tatmin edici bi müzik yaparız umarım. başarı dilekleri için herkese çok teşekkürler. yarın görüşmek üzere....

büyük gün!!! :p su an gitaristimiz anilla son provamizi almaya stüdyoya gitmeden önce evde hazirlaniyoruz simdiden herkese iyi eglenceler konserde görüsmek üzere!!!

başarılar anam festival hazırlıklarından gelemiyeceğim ama saygıyla egilior ve başarılar diliorum hadi 23 nisanda çocuklara adayın bu konseri :D

arkadaslar tıkınmakdan fırsat bulup geldigimde konserin sonuymus.. öncelikle bunun için cok ozur dilerim. ancak dinleigim sure zarfında cok iyidiniz. tebrikler.

güzel konserdi beyler anathemalar çok güzeldi elemanlar da iyiler gitaristin de davul çalması davulcunun basa basçının da gitara geçmesi de güzel bir olay başarılar beyler

bi kere ilk yazdıım grup olduunuzdan mütevellit değerinizi bilin...soora göktuğ bey o snden önce bnim canımdı,kardeşimdi,dostumdu=))bu yüzden izlerken çocuğumu izler gibi gurur duydum..çok iiydiniz cidden beklemediim kadar...eleştiri istemiorum dese de keşke gülcenin sesi ilk şarkıda biras daa duyulsaydı demek istiyorum.ömer efendi kafa da sallamadım değil hani.son kez şunu demek istiorum ki:hastayız ulan sana gülce!!!:)))

yoğun ötesi geçen bi hafta nedeniyle gelemesem de zun süre beklediğinize değmiş anladığım kadarıyla bu konser.mertle konuştum,çok eğlenceli ve coşgun bir konser olduğunu anlattı,repertuarı da saydı,bol çeşitli ve gayet zevkli şarkılar,siz kendiniz eğlendiyseniz zaten gerisi boş.seyircinin eğlenmeme olasılığı yok bile.
nice konserlere nail olursunuz umarım.başarılar.

herkese çok tessekürler çok güzel bir gündü bu konserlik bize eslik eden inferno gitaristi mert e çok ama çok tessekürler eline,bilegine,yüregine saglik kardesim benim...biz yine gitar ariyoruz ama en azindan insanlar artik bize bi bok yemeden habire eleman degistiriolar diyemeyecek aslanlar gibi çikdik çaldik zira dünkü konser 4-5 günde çikmisti o sebepten bazi hatalar oldu ama her seye ragmen biz çok eglendik seyircilerdende olumlu tepkiler aldik yeni gitaristle anlasip konserlere dvm edicez son olarak konser fotolarinin bazilari www.desakort.rockmekan.com a eklenmistir baska elinde fotomuzu bulunduran varsa msn:[email protected] dan bana gönderirse sevinirim tekrar tekrar herkese tessekürler...

sadece ilk üç parçayı izlememe raamen gayet güzel çaldınız fakat wokaliniz biraz eksik kaldı sanki ama o da düzeltilir inş.
ilerdeki konserleriniz için sabırsızlanıorum.eyw.

Geri