Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

Erman'cığım, nihayet senden çıkmış yeni bir kayıt daha dinledik, diğerlerinde olduğu gibi bu da tek kelimeyle harika

senden daha fazla yeni şeyler dinlemek duymak istiyorum kardeşim, başarılarının devamını dilerim

Selçuk Abim :D askerliği yedin geldin hoşgeldin :D Abi Giresuna'da gel artık özledik valla...Çok teşekkür ederim değerli yorumun için..
Muhteşem Süleyman :D Çok güzel iltifatlar etmişsin.Beni mahcup etmişsin sağolasın...Senin gibi yetenek fışkıran bir insandan böyle sözler duymak beni çok mutlu etti...
Edizciğim çok teşşekür ederim bedrock forever yani ayıpsın :D
Savaşcığım cnm ciğerim çok teşekkürler yorumlar için...Kaydı beğenmene çok sevinidim..Çok haklısın kayıtla ilgili eleştirinde biraz daha solonun sesi açılabilirdi.Zamanla öğrencem inşallah şu kayıt işlerini..Eksik olma dostum düğünde görüşürüz :D
Hasan Abim değerli görüşlerini paylaştın çok teşekkür ederim...inşallah daha iyilerini daha fazlasını elimden geldiğince yapmaya çalışırım abicim saygılar...

Nortoncuğum,Feritciğim 2 tane resim koyuyorum...Ferit dostum kayıt yaparken nuendo kullanıyorum..Mesela son çalışmam olan Roza isimli parçada amfiyi direk ses kartına lineout girdim yada girmek zorunda kaldım diyelim mikrofon olmadığı için :D Mikrofonda bu aralar alcam kayıtları doğrusu olan mikrofonla direk kayda yollicam...Bu son kayıtta sadece amfi drivesi ile çaldım ve nuendo ile tonladım.Başka hiçbir pedal vs...kullanmadım...Ekipman resimlerini koyuyorum 2 tane.Birde yazayım...İbanez jem 7wh,ibanez rg270dx(dimarzio pafpro+evolation),marshall jcm 2000 tsl 602 2x12 combo amfi,boss volume pedal,morley 2 countur wah pedal,digitech whammey,boss akustik similatör,tc g majör effect processör,fcb1010 midi controller,zeck whilde overdirve,e-bow,m-audio 410 ses kartı,m-audio prokeys 88 midi klavye,behringer truth b2031A monitör

Selam kardeş :)

Her ne kadar MSN'de güzel güzel sohbet ederken belirtmiş olsam da yanlış anlaşılmasını engellemek için bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim

Ben son yorumumda aslında "sözü edilen ufak tefek ayrıntılar senin güzel performansının arkasında bir süre sonra kayboluyor, önemsiz kalıyor" demek istemiştim.

Umarım şimdi daha net anlaşılmıştır söylemek istediğim.
Yoksa bu güzel performansa söylenecek fazla söz yok.

Sevgiler
MG

bu adami gitar calarken dinlemekten ve izlemekten her zaman zevk alcagimi biliorum..son parcan da harika olmus erman daha once de dedigim gibi aman diyim o ellere iyi sahip cik..daha neler neler dinlicez onlar sayesinde..iyi bak kendine dostum en kisa zamanda gorusmek uzere...

slm erman, abi walla dinlediğim şarkıyı ve teşekkür etmek istedim sana bu kadar vurucu ve atkileyici bi çalışmaya imza attığın için... ülkemizde böyle kaliteli işler görmek istiyoruz artık...
kayıt kalitesi ve ton seçimleri ve diğer herşey gözönünde bulundurulduğunda ne kadar emek harcamış olduğun belli, ve bu emek alkış hakediyor... daha güzel çalışmalarını da bekliyoruz, başarılar...

Murat Abi tekrardan güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.Senin gibi bir müzisyenden böyle güzel yorumlar almak beni çok mutlu ediyom sağolasın.İyi veya kötü düşüncelerin için hazırolda beklemedeyim abi :D
Ergin selamlar....Olsun abi rg 270 az kahrımı çekmedi :D Şimdi onun da hakkını yemeyelim :D
Selçuk Abim :D Sağolasın abi.. Darısı başına abicim....
Serkancığım teşekkür ederim güzel yorumların için abicim..Bekliyoruz buralara :D
Nortoncum :D :D :D Yok abi kalsın şimdilik.. :D :D :D
Feritciğim hepberaber inşallah :D
Giray dostum.Beni değerli yorumlarınla çok mutlu ettin...Eyvallah abi sağolasın eksik olmayasın...
Arkadaşlar bu arada elimden geldiğince yapmaya çalıştığım ''Sabaha Doğru''ve''Roza''isimli çalışmalarımın linklerini tekrardan vereyim...
http://rapidshare.de/files/24749045/Erman_BAYKAN__ROZA_.mp3.html
http://rapidshare.de/files/13752685/Erman_Baykan_Sabaha_Do_ru_mp3.mp3.html
Saygılar arkadaşlar...

Ermancım,
Msn'den yeni besteni haber vermen iyi oldu:)

Sana yorumlarımı iletmiştim,tekrar gibi olacak ama...

Eline sağlık abi.Herşey çok ayarlı,çok güzel:)Zaten şu internet aleminde favori adamımsın.Çok daha sakat şeyler yapabildiğini de biliyorum.:)

Bu arada Serdar Öztop benzetmesi yapmıştım.Aslında Serdar Öztop değil de Türk müziği babında benzetme yapmıştım.

Serdar Öztop hep böyle yapıyor ama sen her bir tür yapabiliyosun.Bence olay burda:)

Senle beraber çok sakat işler yapabiliriz Ermanım,önümüzdeki günlerde işallah gerçekleşecek! :D

Saygı&Sevgi

marcello demiş ki:
Ermancım,
Msn'den yeni besteni haber vermen iyi oldu:)

Sana yorumlarımı iletmiştim,tekrar gibi olacak ama...

Eline sağlık abi.Herşey çok ayarlı,çok güzel:)Zaten şu internet aleminde favori adamımsın.Çok daha sakat şeyler yapabildiğini de biliyorum.:)

Bu arada Serdar Öztop benzetmesi yapmıştım.Aslında Serdar Öztop değil de Türk müziği babında benzetme yapmıştım.

Serdar Öztop hep böyle yapıyor ama sen her bir tür yapabiliyosun.Bence olay burda:)

Senle beraber çok sakat işler yapabiliriz Ermanım,önümüzdeki günlerde işallah gerçekleşecek! :D

Saygı&Sevgi
Osmancığım yorumların için teşekkürler.Yapalım şöyle güzel bi jam ne demek :D

erman ellerine,yüreğine sağlık üstad,her besten gibi son besteni de çok beğendim...umarım istediğin tüm güzellikler seninle olur...yeni çalışmalarını da en kısa zamanda burda görmek istioruz...umarım en yakın zamanda da raflarda görürüz ;) ...

bize ilk dinlettiğinde geerçekten şaşırmıştım, çok güzel bir şey yakalamış diyodum içimden :!: :arrow: çok güzel olmuş demicem, ben diğer şarkıyı bekliyorum.

Geri