Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

Erman'ı çok beğeniyorum.
Yaptıklarını ve özellikle yapmadıklarını çok takdir ediyorum.

Güzel yerlerde göreceğiz inşallah.
Doğru yollarda emin adımlarla ilerlesin yeter.
Yolun açık olsun kardeşim.

Sevgiler :)
MG

Drednat dostum teşekkürler yorumların için.İnşallah hepberaber :)

Salihciğim,Murat Abi teşekkür ederim valla..Beni mahcup ediyorsunuz güzel düşüncelerinizle...İnşallah hepberaber biryerlere gelmek nasip olur...Sağolun...

Selçuk Abi görüşüyoruz bayramda bekliyorum :)

Şarkı beklediğimden de iyi çıktı kardeşim...Gelmek istediğin noktayı sen zaten daha fazla hissediyorsun...Emeklerinin sonucunda oraya ulaşacaksın...Tekrar görüşmek üzere.... C-ya dude... :D

erman hala Türkiye'nin Steve Vai'ı olmak için vaktim var mı diyosun yoksa yakında huzurlarınızdayım mı diyosun.hadi be kardeşim artık seni görmek istioyorum görmek istediğim yerlerde.ülkemizde kolay yetişmiyo senin gibi gitaristler ;)

bayram2.jpg

Ermancığım,
Parça hakkında hiçbir yorum yapmıyorum çünkü parçayı dinleyemedim.. Çünkü hemenpaylas.com'un hemen paylaşmak konusunda bazı sorunları varmış.. O yüzden sen parçayı bi daha upload et ki ulaşalım parçaya...En garanti rapidshare gibi görünüyo... Görüşürüz..

Giresunumdan birinin çıkması beni duygulandırdı :) ben ankarada oturuyorum ama giresunluyum. Giresunun imkanları çok kısıtlı. merkezde ya bir ya iki müzik aleti satıcısı var. helal olsun diyorum. bu arada ben keşaplıyım yakarım 8)

Ayvasıl saygılar...:)
Bayramda Giresun'daydım, Erman sağolsun, beni yalnız bırakmadı, buradan da bir kez daha teşekkür ederim bu kısa bayram tatilini hoşça geçirmemi sağladığı için...

Murat Abi lin için teşekkür ederim çok sağolasın :D Hala parçaları yeniden yüklicem bir uyuşukluk sorma :D

Selçuk Abi ne demek yahu bişey yapamadık...Herzaman beklerim abi Saygılar :D

Anarquista :D :D :D Abi teşekkür ederim...Beni çok güldürdün...Keşaplı olmak bir ayrıcalıktır tabi :DGörüşmek üzere toprağım :D

ermancığım,hımmm,görüyorumm ......
yepisyeni ve yine süper işler sunacaksın bize,dinlicez dinlicez ve tekrar tekrar"yeter be kardeşim,bu kadar yetenekli de olunmazki,bu kadar duygu yüklü çalınmazki!!"dedirteceksin! :)
Tüm kalbimle daha da güzel yerlere gelmeni istiyorum ve biliyorum ki geleceksin..Çünkü sen gerçekten hak ediyorsun tüm güzel şeyleri..
sevgiler

Videonuzu izledim gerçekten güzel bir solo ve hakkını vererek atmışsınız.. Başarıları diliyorum umarım iyi yerlerde göreceğiz.. Drednat olarak başarılar dileriz.. Tebrlikler..

Drednat_Vocal demiş ki:
Videonuzu izledim gerçekten güzel bir solo ve hakkını vererek atmışsınız.. Başarıları diliyorum umarım iyi yerlerde göreceğiz.. Drednat olarak başarılar dileriz.. Tebrlikler..

Çok teşekkür ederim düşüncelerin için...Çok sağol...Bende ''Drednat''a sonsuz başarılar diliyorum...En iyi yerlerde görmek dileği ile....

Arkadaşlar bu arada parçaların linkleri ölmüş vaziyette :D
''Roza,Yolculuk,Sabaha doğru''isimli çalışmalara ve küçük bir video kaydına http://www.myspace.com/ermanbaykan adresinden ulaşabilrisiniz...Saygılar sunuyorum...

Öncelikle Merhaba
bundan bir kaç ay önce sivasta serkan_ugur ve _sin__ kardeşimin vasıtasıyla dinlemiştim sizi ilk olarak.Ve yanlış hatırlamıyorsam ilk dinledığım Vai coverı olan Love OF god'dı.Dinledıgım ilk andan itibaren gercektende büyülenmiştim ve bu benım gibi gitar çalmayı sadece hayal olarak gören birisi için harika bir duyguydu.
Ne büyük aptallıktır ki forumda olan başlığımızı daha yeni görüyorum... Sizi tebrik edebilmek benim için bir şereftir.Başarılarınızın devamı dileğiyle...

Büyük üstadlara sevgiler, saygılar (Can)

Can Merhaba öncelikle...Bu güzel kelimelerinle,iltifatlarınla beni çok mutlu ettin;utandırdın.Eksik olma eyvallah...Seni büyüleyen Steve Vai'nin o büyük eserinin güzel melodileri;benim haddime değil...Ben elimden geldiğince çalmaya çalıştım hepsi o kadar...Zahmet edip dinlemişsin teşekkür ederim...Senden benimle ilgili böyle güzel kelimeler duymak asıl benim için şerefdir..Sağlıcakla kal;görüşmek üzere...

Geri