Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

valla ben uzun zamandır böyle güzel bir müzik dinlememiştim...canlı performansınız süper...nefteki konserde süperdiniz..sizi ilk orda dinledim zaten.sonra gelip demolarınızı indirdim burdan..ya böyle bir yerlerde çalmayı düşünmezmisiniz balikesirde hayat geçmiyo insan böyle güsel müzikler dinlemek istiyor..bide bişey sorucam bu 30 unda olan konserde bilet felan almamıza gerek varmı?
valla bu gün büyülediniz beni nef konserinde..
30 undaki konserde şimdiden başarılar...

bjk_rossi demiş ki:
valla ben uzun zamandır böyle güzel bir müzik dinlememiştim...canlı performansınız süper...nefteki konserde süperdiniz..sizi ilk orda dinledim zaten.sonra gelip demolarınızı indirdim burdan..ya böyle bir yerlerde çalmayı düşünmezmisiniz balikesirde hayat geçmiyo insan böyle güsel müzikler dinlemek istiyor..bide bişey sorucam bu 30 unda olan konserde bilet felan almamıza gerek varmı?
valla bu gün büyülediniz beni nef konserinde..
30 undaki konserde şimdiden başarılar...

çok teşekkürler dostum.eğlendiysen ne mutlu bize :) böyle güzel şeyler duymak bizi sevindiriyo.30 undaki konserde bilet almanıza gerek yok gelmeniz yeterli :) saat 12 de başlayacak konser.görüşmek üzere.. ;)

konserinizi izledim süperdi gerçekten.nezamandır bugünü bekliyodum ve umduğumu buldum diyebilirim :) çok eğlendik herkese teşekkür ederim..başarılarrr...

Bir gün gelir de Pentagram'dan Behind The Veil çalarsınız...
Adı İpek olan güzel bir kız gözyaşlarına boğulursa :!: Saygılarımı en içten dileklerimle sunarım Balıkesire...

Metal Bless You :metal

Geri