Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

ne dieim ki kardeşim size..mükemmeldiniz işte..çıkıp azına ettiniz herkezin..dier gurupları ezdiniz geçtiniz resmen yaaaa..burdan sesleniyorum herkeze ve diorum ki canlı seyredemeyenler neler kaçırdıklşarını hiç bilemezler...

maynoki demiş ki:
ne dieim ki kardeşim size..mükemmeldiniz işte..çıkıp azına ettiniz herkezin..dier gurupları ezdiniz geçtiniz resmen yaaaa..burdan sesleniyorum herkeze ve diorum ki canlı seyredemeyenler neler kaçırdıklşarını hiç bilemezler...

teşekkürler maynoki diğer konserlerimizede bekleriz.. ;)

arkadaşlar konser sonrası yorumlar böyle iyi olunca açıkçası bende merak ediyorum ve izlemek istiyorum :)

funky_marla demiş ki:
dinleyemedim..ama biliorum süperdiniz dimi kusuum :p geldim ben,özledim,izmire bekliorum,demo ve programlar için...

hosgeldin kusum.bende uzun zamandır uzaktım netten.evet konserler cok ii gecti.eglendik ve milletide eglendirdik.gelicem en yakın zamanda izmire.görüselim bende özledim valla ;)

öncelikle topik resimli falan yaa baya güzel olmuş.şarkılarda baya ii kayıt çok ii olmasada hücumlar böyle oluyoo malesef :D vokal baya iyi .başarılar dilerim arkadaşlar.Ankara yada bekleriz.ama bi maruzatım olcekti :twisted: ben barlara giremiyorum allah kahretsin yaş sorunu :cry: o yüzden bana bişiler ayarla haa erdem abi ;)

Vayyy!Komşudan ilk defa bir grup duyuyorum.grup ismide kıyak yeni rock-ı ha :) yanınada zeki müren helva ,balık kordonda gelin kafaları çekelim :p İzmir e gelceiniz zaman haberimiz olsun gençler!öpüldünüz!... ;)

edaa666 demiş ki:
öncelikle topik resimli falan yaa baya güzel olmuş.şarkılarda baya ii kayıt çok ii olmasada hücumlar böyle oluyoo malesef :D vokal baya iyi .başarılar dilerim arkadaşlar.Ankara yada bekleriz.ama bi maruzatım olcekti :twisted: ben barlara giremiyorum allah kahretsin yaş sorunu :cry: o yüzden bana bişiler ayarla haa erdem abi ;)

çok teşekkürler eda.umarım ankaraya da gelecez haberin olur buradan ;)
bakalım bişeyler ayarlamaya çalışacaz..görüşmek üzere.. ;)

FUNKYSOUL demiş ki:
Vayyy!Komşudan ilk defa bir grup duyuyorum.grup ismide kıyak yeni rock-ı ha :) yanınada zeki müren helva ,balık kordonda gelin kafaları çekelim :p İzmir e gelceiniz zaman haberimiz olsun gençler!öpüldünüz!... ;)

çok sağol funkysoul :D izmire gelecez tabiki haberin olur buradan.gelince yaparız bişeyler.görüşmek üzere.. ;)

Geri