Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

çok iyisiniz başarılar.müzikle kalın. bu arada seni tanımayan yok bu şehirde şarkısını süper ötesi yorumlamışsınız ;)

nightbird demiş ki:
arkadaşlar dün gece Kral tv Konuşarock programında grubumuzun videosu yayınlanmıştır. bize destek vermek için [email protected] adresine Yeni Rock-ı yazıp mail atabilir veya www.konusarock.com adresinden oy verebilirsiniz. teşekkürler. görüşmek üzere.. ;)

Benim bildiğim artık oylamalar sadece www.konusarock.com dan yapılabiliyor :idea: Oylamalar buradan olursa oylar boşa gitmemiş olur..

Sudenazz demiş ki:
nightbird demiş ki:
arkadaşlar dün gece Kral tv Konuşarock programında grubumuzun videosu yayınlanmıştır. bize destek vermek için [email protected] adresine Yeni Rock-ı yazıp mail atabilir veya www.konusarock.com adresinden oy verebilirsiniz. teşekkürler. görüşmek üzere.. ;)

Benim bildiğim artık oylamalar sadece www.konusarock.com dan yapılabiliyor :idea: Oylamalar buradan olursa oylar boşa gitmemiş olur..

teşekkürler. bizde düzelttik :)

desteğiniz için çok teşekkürler arkadaşlar.. sonuçlar açıklandı maalesef kazanamadık :( ama desteğiniz yeter. yeni demolarımızla en kısa zamanda görüşmek üzere.. ;)

Balıkesirden böyle kaliteli bir grupun çıkması ne güzel isminizi duymuştum ama henüz dinleme fırsatım olmamamıştı
Müzik hayatınızda başarıyı yakalamanızı temenni ederim
Sevgilerimle

Geri