Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

GiTaRiST_17 demiş ki:
Coşmadık derken arkadaşımla beraber izliyoduk o anlamda dedim haklısın yanlış anlamakta açmalıydım o kısmı.Diğer izleyiciler coştu evet bende gördüm.elemanlara gelince ben sadece düşüncemi söyledim etkileyemedi falan diye diğer izleyiciler herşeyden etkilenir zaten merak etme :)Bu yazdıklarımı yanlış anlamayın ben sadece yorum yapmak istedim her müzisyen için eleştiri almak iyidir bence eksikler kapanır falan daha iyi olur yani ben grubunuza ah çok kötü falan demedim sadece aksaklıklar ve olumsuzlukları söyledim

tamam eyvallah sağol eleştrilerin için.görüşmek üzere ;)

Tanthalas demiş ki:
Unutmayın YENI ROCK-I !!...

Başarının yolu eleştiriden geçer her zaman...Zeytinyağlılıkla hiçbiryere varamazsınız...

Eyvallah!...

eyvallah yazın için.biliyoruz eleştri olacak tabi biz kimse eleştirmesin demiyoruz..zeytinyağlılıkla bir alakası yok dediklerimizin.doğrular bunlar.senin bu kadar tepkin niye anlamadık??

büyük konuşmuyorum ama,

balıkesir'den bırakın progresif veya caz fusion grubunu; gelecek vaad eden alternatif gruplar çıkacağını bile zannetmiyorum...

son olarak,

aynı memlekette ikamet etmemize rağmen sizi dinlemedim, çaldığınız mekanlar büyük çoğunluktaki müzikseverlere hitap etmeyen mekanlar olmasın?...

itaatsiz demiş ki:
büyük konuşmuyorum ama,

balıkesir'den bırakın progresif veya caz fusion grubunu; gelecek vaad eden alternatif gruplar çıkacağını bile zannetmiyorum...

son olarak,

aynı memlekette ikamet etmemize rağmen sizi dinlemedim, çaldığınız mekanlar büyük çoğunluktaki müzikseverlere hitap etmeyen mekanlar olmasın?...

dinledikten sonra yorum yapman daha iyi olurdu bence.balıkesirde zaten öyle bir mekan yok.biz elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz.ayrıntılı bilgiyi www.yenirock-i.tr.cx den alabilirsin.. ;)

Arkadaşlar kişisel sebeplerden dolayı bir süre ara verdik,bu ara içinde yeni şarkılar yeni besteler yapıyoruz Yeni Rock-ı bomba gibi geliyor...

Geri