HayaleTTreN

Çağrıcım süper bir insansın yani bunu düşünmen bile vallahi ne yalan söyleyim çok mutlu etti beni, eyvallahh eksik olma, Sessiz Sakin isimli şarkımızın yeni kayıdı bitti, upload etmek gerek bakalım bugün yarın sitemizden yayınlarız şarkının mp3 halini,
bu arada www.hayalettren.com guncellenerek devam etmekte....
Konserede herkezi bekledigimizi tekrar edeyim bu vesileyle....

3 Haziran 22:00 @ Jackie's Groove dayız

afissonura7rk.jpg

Liadon demiş ki:
ne demek cierm.. bu arada yeni isim gercektensuper.. istanbul için afişinizi de bazı yerlerde yayınladım.. hade gerisi size kalıo...

Eyvallah eksik olma isim guzel tabi abi bizimde acayip icimize sindi logo falanda umarım hosunuza gitmistir...
uper eglenceli bir repertuvar hazırladık %50 beste %50 cover seklinde bakalım gelenler pisman olmayacak gibi gozukuyo:)
:arrow:

hayalettren8ez.jpg

selam beyler,bakıyorum isim degişmiş.ama orjinal bişe olmuş sevdim ismi..bu arada istanbul konseri nasıl geçti..gelmek isterdim çok ama zaman uygun degildi valla...

Çok Teşekkürler, Jackie's deki performansımızı izlemeye gelen, gelmek isteyen en azından kalbi bizimle olan herkeze, çok eğlenceli geçti bizim için her açıdan, sıcak sorunu dışında...
Repertuvarda Besteler ve cover lar Eşit Miktardaydı ve Biz Çok Keyif Aldık, Gelenlerinde Eğlendiğini Umuyoruz.
Önümüzdeki Konserleri Burdan Duyurmaya Devam Ederiz Ama Siz Sitemizede Göz Atın. Bir Mail List Kurmayı Düşünüyoruz Eklerseniz Hertürlü Etkinlik Haberine Daha Kolay Ulaşabilirsiniz...
Sevgiler Herkeze..........

Jackie's Groove Konseri Fotoğrafları Sitemize Eklenmiştir Ana Sayfadaki Haber Kısmından Ulaşabilirsiniz....

Ayrıca Ana sayfamızdan mail-list imize üye olursanız grup etkinlikleriyle ilgili haberlerede direk olarak ulaşabilirsiniz...
hoşçakalınnn

Liadon demiş ki:
oyk yeni versiyondak
vokal kaydı da yine evde mi yapıldı..
bi akustik kayda girin artık

Öyküm fazla girmiyo forum ortamlarına ben cevap veriyiyim ama:)
Bu sessi zsakin kayıdı yarı profesyonel diyebiliriz gene garaj studyosu gibi bi yerde yaptık benzer ekipmanlarla, pro kayıt çok az zaman sonra gelecek...
internet sitemizden mail list e üye olun hertürlü gelişmeye çabucak ulaşın hoşçakalın
sevgiler.........

Teşekkürler Umarız Konserlerde Senide Görürüz Bundan Sonra, İstanbul Jackie's de Bizi dinleyen herkeze Teşekkürler, Çok Güzel Bir Geceydi En Yakın Zamanda Tekrar Birlikteyiz....
Sevgiler

Dün Gece Yön Fm, Pena Programının 501. Konuğu Olduk, Bizlere, Sıcak Sohbetiyle Keyifli Bir Program Geçirten Ahmet Durakçı'ya Teşekkür Ediyoruz, 2 Hafta Sonra Canlı Yayında Performans Sergileyeceğimiz Program, 96.6 fm

Tv8 De Yayınlanan Rocktuel Programına Konuk Olduk... 6 Şarkımızı Canlı Çaldığımız Ve Minik de Bir Röportajla Katıldığımız Programın Yayın Tarihi 8 Temmuz Pazar 15:30....

Roll Dergisi Temmuz Sayısında Röportajımızı Okuyabilirsiniz.....

Yakında Görüşmek Üzeree....
Sevgilerrr.....

DÜZELTME:

Tv8 De Yayınlanan Rocktuel Programına Konuk Olduk... 6 Şarkımızı Canlı Çaldığımız Ve Minik de Bir Röportajla Katıldığımız Programın Yayın Tarihi 9 Temmuz Pazar 15:30....

hard9rock demiş ki:
vaaay..demek rocktüel de cıkıyosunuz haa..valla benm aklıma gelmişti o fikir ama bi türlü foruma girdigim zaman hatırlayamadım onu...9 temmuzda tv başına :)

Eyvallah sagolasın yaptık bir program bakalım 6 tane şarkı çaldık birde minik bir röportaj var pek bişey demesekde olsun artık olduğu kadar:)

9 temmuz pazar günü saat 15:30 da sanırım izleyin derim ne deyim başka:)
sevgiler hoşçakalın.....

Geri