HayaleTTreN

OnurMutlu demiş ki:
hard9rock demiş ki:
vaaay..demek rocktüel de cıkıyosunuz haa..valla benm aklıma gelmişti o fikir ama bi türlü foruma girdigim zaman hatırlayamadım onu...9 temmuzda tv başına :)

Eyvallah sagolasın yaptık bir program bakalım 6 tane şarkı çaldık birde minik bir röportaj var pek bişey demesekde olsun artık olduğu kadar:)

9 temmuz pazar günü saat 15:30 da sanırım izleyin derim ne deyim başka:)
sevgiler hoşçakalın.....

Ozaman 9 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ Tv başındayız.. :) Gerçekten çok başarılı olduğunuza inanıyorum başarılarınızın devamını dilerim...Görüşmek üzere

barker demiş ki:
OnurMutlu demiş ki:
hard9rock demiş ki:
vaaay..demek rocktüel de cıkıyosunuz haa..valla benm aklıma gelmişti o fikir ama bi türlü foruma girdigim zaman hatırlayamadım onu...9 temmuzda tv başına :)

Eyvallah sagolasın yaptık bir program bakalım 6 tane şarkı çaldık birde minik bir röportaj var pek bişey demesekde olsun artık olduğu kadar:)

9 temmuz pazar günü saat 15:30 da sanırım izleyin derim ne deyim başka:)
sevgiler hoşçakalın.....

Ozaman 9 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ Tv başındayız.. :) Gerçekten çok başarılı olduğunuza inanıyorum başarılarınızın devamını dilerim...Görüşmek üzere

Teşekkürler Eksik Olma, UmaRIZ Hoşuna Gider Programda....

Bu arada Yeni Bir İstanbul Konseri Daha ....8 TEMMUZ @ JACKIE'S GROOVE DAYIZ SAAT 23:00 SULARINDA SAHNEDEYIZ HERKEZI BEKLERIZ.....

hard9rock demiş ki:
gel dedim i çaldıgınıza çok sevindim vallahi :) şimdi gel dedim e kayıt bekliyoruz ona göre :)

gel dedime kayıt yok şimdilik ama tv kayıdı var işte yetmezmi:)
bu arada HayaleTTren Haberlerini sitemizdeki mail list e uye olarak alabilirsiniz...

kisaca yakın zamanda yaptıklarımız yapacaklarımız ;

*Sessiz Sakin yepyeni haliyle sizin beğeninize sunulmuştur. Dinlemek için siteye... www.hayalettren.com

*CANLI PERFORMANS 3 Haziran Cumartesigünü İstanbul konserindeydik! Mekan: Jackie'S Groove

*CANLI PERFORMANS 21 Haziran Çarşamba günü İstanbul konserindeydik! Mekan: Jackie'S Groove

*PENA Programının 501. Konuğu! Yön FM Pena programına 23 Haziran'da konuk olduk!

**TV8 de 9 Temmuz'da Yayınlanacak olan ROCKTUEL Programına 6 şarkılık Canlı performansımızla ve röportajla konuk olduk

**Roll Dergisi Temmuz Sayısında Bizi Okuyabilirsiniz...

****CANLI PERFORMANS 8 Temmuz Cumartesi günü İstanbul konserimiz var Herkezi Bekleriz ! saat: 23:00 Mekan: Jackie'S Groove

maresalx demiş ki:
ben bi kaydinizi dinledim cok hoş tebrik ederim

Sanada Çok Teşekkürler Sanırım Sessiz Sakin Adlı Parçamızdır " tek downloada açık olan O o yüzden :) " Amatör Kayıt Olduğunu Bir Kez Daha Tekrarlıyım Ama:)
Yakın Zamanda Diğer Parçalarıda Dinleme Şansın Olur Umarız...
Sevgiler...

maresalx demiş ki:
bu kayit amator degil taş gibi kayit bu arada!
Vallahi ehuhe teşekkürler ama bildiğin amatör yavv:)bilgisayarda işte cubase falan yani studyoda yapılmadı ev ortamı bi amatör kayıt ortamı beğendiysen gerçekten teşekkürler umarız diğer parçalarımızı da beğeirsin, bu gece saat sabah 5 de tv8 de tekrar yayınında 7 parça canlı performans sergilicez olaki tekrarı yakalarsanız izleyin derim ben bende ilk defa izlicem ama gayet güzel olduğuna dair bir söylentidir gidiyor:)
sevgiler..

yahu o program ne ara alındı cumartesiye..ben pazar günü oturdum bekliyorum yayınlayacaklar diye..kaçırdık yaa...neyse bu sabah kalkabilirsem izlerim ama biraz zor yaa o saatte kalkmak :)

ben rocktüel de izledim dinledim şarkıları beğendim ama vokalistin hareketlerini kaan tangöze ye acaip benzettim yani bayaa benzio hareketler gitar çalışı mikrofon tutuşu

Hope demiş ki:
ben rocktüel de izledim dinledim şarkıları beğendim ama vokalistin hareketlerini kaan tangöze ye acaip benzettim yani bayaa benzio hareketler gitar çalışı mikrofon tutuşu

Benziyor mu???bilmem vallahi öyle diyorsan öyledir diyelim:)
güzel bir durum da sayılabilir,
şarkıları beğenmen bizide çok sevindirdi, hoşçakal
sevgiler....

Hatırlatmakda fayda var:
Grup, Önümüzdeki ay Ağustos Sayısında Roll ve Önümüzdeki Perşembe "haftaya" Aktüel -18 dergilerinde Röportajlarıyla ve Fotoroğraflarıyla Konuk Oldu...

Geri