HayaleTTreN

Arkadaşlar Yönetmenliğini Ufuk Paksoy ve Çağrı Ekiz' in yaptığı İlk Klibimiz "Kadınım" ımı sitemiz www.hayalettren.com multimedia bölümünden yada direk link olarak http://www.youtube.com/watch?v=GJbkrgJyXXg a tıklayarak izleyebilirsiniz...

Ayrıca;
hayaleTTren ilk albüm konseriyle Balans' ta !

İlk albümleri "Yalnız" ile müzik dünyasına merhaba diyen Ankaralı rock topluluğu hayaleTTren, 6 Şubat Salı akşamı, ilk albüm sonrası konserinde Balans'ta.

konser ücreti 15 ytl dir ve 18 yaş sınırı vardır...
biletler biletix den temin edilebilir: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBLD5
mekan: http://www.balansmusichall.com

Albüm dağıtımıyla ilgili haberler ise kısaca;
Albüm Ankara da Gizem Müzik(kızılay karanfil sok. dost müzik karşısı), Hayri plak(karanfil sok. merdivenler çarşı içi ), D&R'lar da bulunmaktadır, Dost ve Megavizyon raflarına da bugünlerde gelmesi bekleniyor...
İstanbul da D&R ve Megavizyon da bulunmaktadır şu an itibariyle...
diğer şehirlerimizede yakın zamanda dağıtım yapılacaktır...

ve son olarak da;
belli aralıklarla internet sitemiz üzerinden düzenlediğimiz kampanyalardan olan " ilk albümümüz " yalnız" ı grup üyelerince imzalanmış haliyle kazanmak için lütfen sitemizin forumlarına gözatın..

hepinize sevgiler...görüşmek üzere hoşça kalın

arkadaşlar merhabalar!!

Balans Music&Performance Hall'de 6 Şubat Salı günü gerçekleşecek olan HayaleTTren yeni albüm tanıtım konserine bilet kazanmak çok kolay...
Forumlarımıza (www.hayalettren.com/forum) üye olan ve [email protected] adresine bir açık adres ve isim bilgilerini gönderen 50. dinleyenimiz bizden iki kişilik bilet kazanacaktır.

sevgiler!! görüşmek üzereee!!

bizim için çok önemli olan 6 şubAt gecesi balans'taki albüm tanıtım konserimizde bizleri yalnız bırakmayan ve bize o güzel geceyi yaşatan herkese çok teşekürlerr!! bizler sahnede çok eğlendik ve keyif aldık!! umArım sizlerde iyi vakit geçirmişinizdir!! yakın zamandaki ankara ve eskişehir konserlerimize de herkesi bekleriz!! kendinize iyi bakınn!!

çok hoş bir albüm olmuş. kadınım klibini de dream tv'de izledim klibi de ayrı güzel :).. daha nice albümlere dileğiyle...

yusufkenan demiş ki:
çok hoş bir albüm olmuş. kadınım klibini de dream tv'de izledim klibi de ayrı güzel :).. daha nice albümlere dileğiyle...

teşekkür ederiz yusufkenan yorumların için, klibimizi bir tek Güven abinin yuxexes programında izleyebildik, onun dışında biz halen göremedik klibi dream tv de :) sanırım biz kaçırıyoruz o kadar da seyretmemize rağmen 8O ama biz burdan genede internet üzerinden de izleyebilmek için link verelim isteyen izleyebilsin...
http://www.youtube.com/watch?v=GJbkrgJyXXg
6 Şubatta Balans konserimize gelip bize destek olan o güzel seyirciye çok teşekkür ederiz
herkese sevgiler

merhaba tesadüfen izledim ama iiki izledim cidden klip ve parca süper olmuşş daha büyük basarılar dilerimm izmire beklioruz en kısa zamanda görüşmek üzere...

mooor demiş ki:
merhaba tesadüfen izledim ama iiki izledim cidden klip ve parca süper olmuşş daha büyük basarılar dilerimm izmire beklioruz en kısa zamanda görüşmek üzere...

Çok teşekkürler yorumların için, çok isteriz İzmir' e gelmeyi bizde, umarız olur.

Bu arada kesinleşen konser tarihlerini vermek gerek;

ANKARA hayaleTTren Konseri - SaklıKent | 9 Mart 2007
not: Saklıfest kapsamında

İSTANBUL Albüm Tanıtım Konseri - Studio Live | 15 Mart 2007
not: giriş ücreti alınmayacaktır...

saklifestmail1la8.jpg

15martstliveqq9.jpg

Klibi daha izleme şansım olmadı albümde daha bugün elime ulaştı zaten :) suanda dinliyorum hepsini dinleyemedim daha bitmedi ama ilk yorumumu yapayım hemen :D
son dönemlerde dinlediğim en eğleneceli albümlerden biri şimdilik farklı bir tat var şarkılarda dinlerken keyif alıyorsunuz biraz athena tarzı var gibi geldi bana ama yanılıyorda olabilirim bir kaç kez daha dinlemem gerek ,
yanıldım
boş bana ve
yandı
şuana kadar ki en beğendiğim şarkılar :)

Çok teşekkürler ozguv.
Albümü beğendiğine çok sevindim.
Klip şu an internet üzerinden yonja sayfamızdan izlenebiliyor malum youtube kapandı. sitenin adresi www.yonja.com/hayalettren

Bu arada yarın SaklıFest 3. günü saat: 20.00 de sahnede hayaleTTren olacak. Umarız hep beraber çok eğlenceğiz, herkesi bekleriz, hoşça kalın sevgiler...

9 Mart SaklıFest Sahnesinde hayaleTTren
sakl305festlz2.jpg

9 Mart SaklıFest Seyircisi
saklifestseyricibh7.jpg

15 mart da studiolive a beklioruz yine böyle güzel bir gece yaşamak için... görüşmek üzeree..

DUYGU DİKMENOÐLU' nun sunduğu Gel De Katılma adlı programa konuk olarak 27 Mart bu Salı saat 21:15 de konuk olacaklar canlı performans da var

vedatpirali demiş ki:
DUYGU DİKMENOÐLU' nun sunduğu Gel De Katılma adlı programa konuk olarak 27 Mart bu Salı saat 21:15 de konuk olacaklar canlı performans da var

edit edeyim ben bu mesajı : KANALTURK ekranlarında olcak bu program, konserlerimize gelememiş olanlar için, canlı performansımızı izlemek isteyenler için sanırım 3 şarkı "belki daha az ya da çok olabilir" çalacağız.
sevgiler...

Geri