Þizofrengi ( Rock ) - Ankara

arkadaşlar öncelikle bu kadar isabetli sorular sorduğunuz için teşekkürler...tam da benim duyuracaklarımı sormuşsunuz.. :)

sıradaki konserimiz, 3 Aralık 2006'da Ankara IF'te...Dünya AIDS Haftası etkinlikleri kapsamında bir konser olacak bu...Herkesi bekleriz..

Bu arada repertuarda yeni şarkılar var...En kısa zamanda onların da duyurusunu yapacağız... ;)

Müzikle kalın !

selamm:) nick'imden de anlayacağınız üzere nightwish hayranıyım.. :D nightwish'ten parça var mı konserlerde? orda olacam..görüşmek üzere 8)

alın bakalım bu da afişiniz..
condompartielilan3052yc2.jpg

nightwishankara..sözüm sana :) var abicim Nightwish'ten parça...adı da "The Carpenter"...oldu mu? :)

bu arada medusa666 ya da bir şeyler diyeyim..abi eline sağlık, bizim stajlar çok yoğun başımı kaldıramıyom..afişi bile yerleştiremedim buraya, saolasın sen halletmişsin...orada görüşmek dileğiyle... ;)

Arkadaşlar dün gece harikaydınız. bana unutamayacağım bi gece yaşattınız. başarılarınızın devamını diliyorum.. sevgiler... 8)

reca ederiz efenim ne demek, biz teşekkür ederiz.. :p hep beraber eğlendik orada işte, amacımıza ulaştık diyeyim :) daha nicelerinde görüşmek dileğiyle...

3 aralık IF konserinde harikaydınız...
atmosfer süperdi,gerçekten çok eğlendik.Nice konserlerde coşmak dileğiyle... :twisted:

if programı superdiniz..baslar baya iyiydi, ben en cok coskunun performansını begendim.(mecburen agaa:))
valla son zamanlarda hıc bu kadar eglenmemıstım..haftaya da ordayız:)

çok teşekkürler arkadaşlar, birlikte eğlenmek çok hoş bir duyguydu...nicelerine... :)

bu arada 10 Aralık 2006 pazar akşamı ANKARA ÜNİVERSİTESİ ROCK TOPLULUÐU'nun organizasyonunda da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız...müzikle kalın !

bu da afiş... 8)

IF konseri performansınız için tebrik ederim..başarılar dilerim arkadaşlar ;)
NOT:Kutay da tuner için teşekkür ediyor :) cem'e en kısa zamanda ulaştıracakmış :LOL:

eyvallah, biz de sizi tebrik eder, performanslarınızın devamını dileriz...umarım yine aynı sahneyi paylaşırız bi gün... ;)

CEM'DEN KARŞI-NOT : Reca ederim efenim, ne demek... :) Bi ara kavuşuruz artık tuner'ımıza :D

Geri