Joker (Rock) - Ankara

Selam Özgür :)
Seni etkileyen ve sevdiğin davulcular kimlerdir, merak ettim.
Ayrıca senin de JokerMG gibi ders verdiğini duydum, doğru mudur? Kuzenim ders almak istiyor da. Yeni rockçular yetişiyor :metal

kingor demiş ki:
Ayrıca senin de JokerMG gibi ders verdiğini duydum, doğru mudur? Kuzenim ders almak istiyor da. Yeni rockçular yetişiyor :metal

Ben kendimi tanitmayi unutmuşum arkadaşlar çok affedersiniz. Yav ben Joker'in davulcusu Özgür Özgür !! :) Kingor da benim yollarımı gözlüyormuş meğer.Benim yerime yapmış oldu bu tanıtma işini.Saol Kingor.Tabi ders veriyorum gelsin kuzenin görüşelim.

Hangi davulcularrr hangi davulcularr...

Eğer Joker'i dinlediysen bir fikrin olmalı.Benim hangi davulculardan etkilendiğimi sen tahmin et bakalım doğru isimleri bulabilecek misin :) Tabi bizi dinlediysen eğer.Dinlemediysen de gel dinle kardeşim :)

Yosiiiii !!! Tabi çalarız yav :) yeterki sen iste...

(Biri ''Word Up'' mı dedi? ) ehehe

EVET HAKLISIN :)

Bir aralar "Word Up"ın o güzel Gun yorumunu çalardık :metalhead
Artık onu da hatırlayıp tekrar çalalım sevenlere :)

Aman unutmadan:

JOKER
Bu gece
23:30'da
OVERALL'da

Bekliyoruz :)

SEVGİLİ JOKER ,GÜZEL İNSANLAR.

Nasıl TEŞEKKÜR ederim bilemiyorum.

Yaşamım boyunca aldığım , EN ÖZEL HEDİYEYDİ.

BENİM İÇİN ,ÇALIŞTINIZ ,ÇALDINIZ.

TURN THE PAGE .....

BAYAN VOKALDEN,.....YASEMİN..... ,bukadarını beklemiyordum.
Hiç yanılmadım,sesin, dağlara taşlara misali.Yorum çok çok güzel, ÇOK TEŞEKKÜRLER.

EFE IBRAHİM YÜKSEL ÖZGÜR

Arkadaşlar, her nerde ve nasıl olursam , SİZLERİ HİÇ UNUTMAYACAÐIM.

HOCAM , MURAT... Ne Denir , Nasıl Teşekkür Edilir,Çok Mutlu Oldum, SAÐOL.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Sevgili Submarine.

Biz de çok teşekkür ederiz tüm sevgin ve desteğin için :)
Bizi sevenleri mutlu etmeyi çok seviyoruz.
İşte o zaman yaptığımız işin bir anlamı ve önemi oluyor.

Çünkü müzik, üreten, çalan ve dinleyen arasında doğru şekilde paylaşıldığı zaman anlamlıdır bence.
Bu üçlüden biri aksadığında diğer tarafların tam olarak mutlu olması mümkün değildir diye düşünüyorum.

O yüzden tekrar teşekkür yaptığımız işe anlam ve değer kattığın için.
Aynı şey tüm diğer dinleyicilerimiz için de geçerli.

Dün "Turn The Page"i tam istediğimiz gibi çalamadık ama eminim yakında çok daha iyi olacak.

Görüşmek üzere :)

submarine demiş ki:
SEVGİLİ JOKER ,GÜZEL İNSANLAR.

Nasıl TEŞEKKÜR ederim bilemiyorum.

Yaşamım boyunca aldığım , EN ÖZEL HEDİYEYDİ.

BENİM İÇİN ÇALIŞTINIZ ÇALDINIZ.

TURN TO PAGE .....

........

Valla biz teşekkür ederiz. Sayeniz de Metallica'dan da 1 parça eklemiş olduk. Daha yinelerine inşallah.

Dün maçın da etkisiyle diğer jokerseverleri göremedik.

Haftaya kesin bekliyoruz..
Çarşamba Overall:24:00

Bu Cuma Yolcu saat 22:00

Cok teşekkürler Submarine, :LOL: yakında I wanna know what love is 'i de icra edicez, desteğin ve sevgin bizi yüceltiyor, sen hep sev bizi olurmu, kendine iyi bak, cok operimmm

Sevgili Yasemin ,
Dedimya ,yaşamım boyunca böylesıne güzel bi hediye almamıştım ve böylesine güzel verilmemişti.

MG ile konuştuğumuzda,Turn The Page muhteşem de Vokal Erkek, nasıl durur ,taşıyabilirmi ki Bayan Vokal demiştim.

Senin böylesine bütünleşebileceğini , söylediğinde , böyle bi yorumla , MUHTEŞEM olabileceğini düşünemeden konuşmuşum.
ÇOK İYİYDİN, HARİKAYDIN,SAÐOL.

I Wanna Know What Love Is.......Ne diyebilirim ki, SİZLERİ SEVİYORUM....

Kendini jiletleyen tek rock sever olarak anılıcam sayenizde .

Ayrıca , ilk çalışınızda bukadar iyi olursa , ikincide nasıl olur bilemiyorum...SAÐOLUN.......

Tesekkürler Submarine.

Şarkıyı ilk çalışımızdı ve Murat la aynı şeyleri düşünüyorum.Kesinlikle daha iyi olabilir.Isalla haftaya daha güzel ve az sallantılı bir yorumla çıkıcaz karşınıza :)

Tekrar teşekkürler submarine.

Selam Babalar :metalhead
Bir Metallica fanatiği olarak teşekkür ediyorum.
Sonunda kendilerine ait olmasa da çok güzel yorumladıkları bir parçayı repertuarımıza katmışsınız, kutluyorum :taptim
Artık bu akşam gelir Yolcu'da keyifle dinleriz.
Gerçi hafiften kar başladı ama :twisted: bizi hiçbirşey durduramaz bugün. :yaratik
Zaten önlemler alınır, yollar filan açık olur herhalde.
Görüşürüz :metal

Selamlar :)

Elimizden geleni yapıyoruz ama Metallica gibi bazı grupları yorumlamak zor iştir. İnsanlar haklı olarak onlara yakın bir performans bekliyorlar.
Yine de umarım beğenirsiniz.

Sanırım geçenlerde olduğu gibi kar hayatı felç etmeyecek bugün.

Herkesi bekliyoruz bu akşam Yolcu'ya :)

Green day eskiden çalardık. Üniversitede konser verdiğimiz zamanlardan nostaljidir bize...

Bir yandan o yıllardaki amatör ruh yok mu!
Şimdilerde bulması zorlaştı sanki..O eski ruhu özlüyor insan..

Selamlar herkese.

Dünkü performansımız pek tatmin edici değildi, herkesten özür dileriz.
Yakında tekrar eski profesyonel JOKER ruhu ile karşınızda olacağımızı umuyoruz.
Bunun için gereken yapılacaktır.

Sağol Ece tavsiyen için :)
Madem seviyorsun sana en kısa zamanda bildiğim Greenday parçalarını öğretirim, beraber çalarız.

Greenday biraz tuhaf kaçabilir Joker'e,yani 0-12 yaş grubu için biraz. Offspring de öyle. Ne bileyim sanki yaşınız geçti Greenday için hmm?? :D :D Ben karışmasam iyi olur bu konuya aslında,forumdaki "genç" Joker hayranları kızabilir bana. Aman diyelim. :twisted:

Dünkü performansı göremedim ama Joker'in sahne duruşu yeter,ölüsü de yeter. Herkes her gece aynı performansı gösteremez zaten. Amatör ruhu kaybetmeden "profesyonel" olmak gerek sanırım. Amatör ruh duygusallığı getirirken,profesyonellik parayı getiriyor herhalde ve denge kuruluyor. Garip bir dünya,garip bir denge...Derin konular... :roll:

UP THE IRONS!

The Dark Rider... :x

Selam Joker :) ,

BU,siz de uygun görürseniz,ÖNERİ. Kabul görür,görmez, birşey olmaz ;) .Adı üstünde öneri.

**Sitenizle ilgili tüm Joker Severler, Repertuvarınızda OLMAYAN,sizden dinlemek istedikleri ve sizin tarzınızada uyan, 5 parçayı.

(ki, gerçekten Müziğinizi takip eden herkez biliyor,bunada dikkat ederek)

**Repertuvarınızda OLAN ,çok severek dinledikleri, 5 parçayı.

**Dinlerken, OLMAMIŞ dedikleri, 3 parçayı

**Duymak iyi olur ,YAKIŞIR, dedikleri FARKLI TARZI.

**NOT Halinde, JOKER'de gördükleri OLUMSUZ olarak nitelendirdikleri HAL ne ise...2 Satırda.

Bu şekilde ; formatlanmış , düzenide içeren yazılarla, katılımcılar daha sonuca giden iş yapmış olurlar. Yapılan eleştiri yada öneriler, net dizinler halinde değerlenebilir nitelik kazanır.

Birileri beğenmediğini söylediğinde, ortalık karışmaz, sadece dikkate alınır olur.

*****AYRICA VARSA ;Sevgiler , Saygılar da yazılmalı tabii.
İNANCIM; MÜZİK, SEVGİYİ DUYMADAN YAŞAYANLARIN ,DİNLEYECEÐİ vede YAPABİLECEÐİ İŞ DEÐİL zaten.

YAZILMALI, SÖYLENMELİ , MOTİVE OLMA ADINA ÇOK ÖNEMLİ.

SEVGİLİ JOKER ,DEDİM YA BENİMKİSİ ÖNERİ.

EMEÐİNİZİN KARŞILIÐI, BAŞARILARINIZIN DEVAMI OLSUN DİYORUM.

Sevgili Revive.

Çok güzel noktalara değinmişsin.

Sanırım uzun zamandır dinleyicilerimize aktarmaya çalıştığımız beklentilerimizi derleyip toplamışsın.
Teşekkür ederiz :)

Bu kadar teknik ve detaylı yazamasalar da dinleyicilerimiz eğer bu noktalarda bize fikir belirtirlerse çok mutlu oluruz.

Ayrıca dünkü performansımız için herkesten tekrar özür dileriz.
Daha önce de belirttiğimiz gibi biz aşırı duygusal ve heyecanlı bir grubuz.
Birşeylerden etkilendiğimizde iyi yada kötü yönde kopabiliyoruz. Sanırım dün de öyle bir gündü.

Bizim için az yada çok emek ve zaman sarfeden herkese senin nezdinde çok teşekkür ediyoruz :)

Duygusuz çalınamaz zaten

TEKRAR SELAM
Çok merak ettim, ne yaptınız .ENST.ları bırakıp gitmediğiniz sürece, nihayetinde üç-beş nota eksik yada farklı bir-iki giriş olmuştur.
Sizin gibi profesyönel adamlar, çok bariz hatalı duruşlar sergilemezler, sahneleri ne olursa olsun sağlamdır.
Bence , görmedim nedir ama, yazdıklarınızdan da anlaşılıyor, evet duyguları yoğun gruplar başarılı oluyor zaten. Sizin içsel duygularınız sizi rahatsız ediyor, OLMADI gibi geliyordur.Emin olun dışarıdan öyle algılanmaz ,işi özünde biliyorsanız. Kİ ÖYLESİNİZ.

MÜZİÐİNİZİ dinlemeye gelen insanların da bir bölümü size teşekkür ediyor, bunuda unutmayın.

Çok değil, bir sayfa geriye gidin,Turn The Page için yazılanları tekrar okuyun, bu tür yazılar sık yazılmaz , grupca kendinize haksızlık etmeyin, diyorum.

Keşke gelseymişim,çok şey kaçırmışım ,kolay kolay raslanmayacak performans galiba.
Birde kötü halinizi görürdüm ;) .

Öyle zannedilir,dışarıdan görünmez.Siz İYİ siniz.

Zaten bu tür duygular ara ara olur da, olmalı da. Ki ,çalabilip, üretebilelim.

Unutmayın,tüm sololar , çok duyarak, tümüyle hissederek çalınır . Başarılı Vokallerin tümü çok duygusaldır.

JOKER DE ,CD PLAYER MARKASI DEÐİLDİR ;) .

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Saat 05:02

Tek söyleyebileceğim bizi böyle desteklediğin için çok mutluyum :)

Yaşları ne olursa olsun insanlar tarafından sevilmek ve benimsenmek dünyada elde edilebilecek en değerli şeydir.
Her zaman üzerimize düşeni yapamıyor olabiliriz ama yine de çok mutluyuz.
Çünkü sizler varsınız :)

Teşekkürler

Geri