Joker (Rock) - Ankara

Merhabalar, geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler, evet, daha iyiceyim, ama hala öksürük aksırık, herhalde iyileşirim canım yakında, canavar programlarla devam, hayılısı........

konuya fransız kalmamın sonu iki gün önceye dayanıyor, şöyle iyiysiniz böyle mükemmelsiniz gibi kendi adıma yararsız bulduğum cümlelerin içine hiç girmeden şunu söylemek istiyorum.bazı gruplar vardır albüm yapmayacak,hissettiklerini bi albüme sığdıramayacak kadar değişiktir.sizde onlardansınız.teşekkürler.başarılar.

ROCKandWIN finalistlerinin sıralaması
18 Haziran Cumartesi

19:00 Kurşun Asker
19:20 Cin Seddi
19:40 Dedlam
20:00 Kare As
20:20 Ruşen Aklar
20:40 Voodoo
21:00 Joker
21:20 Hayalet
21:40 Rakı
22:00 Catwalk
22:20 Ruhun Gemisi
22:40 The Domination
23:00 Fe-mail
23:20 Medley
23:40 Feedback
00:00 Barkod

Tüm JOKER severleri bekleriz.

Ayrıca yarın (Çarşamba) 00:00'da Overall'dayız.

Görüşmek üzere :beer

bazen_ demiş ki:
konuya fransız kalmamın sonu iki gün önceye dayanıyor, şöyle iyiysiniz böyle mükemmelsiniz gibi kendi adıma yararsız bulduğum cümlelerin içine hiç girmeden şunu söylemek istiyorum.bazı gruplar vardır albüm yapmayacak,hissettiklerini bi albüme sığdıramayacak kadar değişiktir.sizde onlardansınız.teşekkürler.başarılar.

Güzel düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederiz :D

DUYURU !

jokerbas.jpg

Sevgili arkadaşımız ve basçımız Efe, derslerinin ve işlerinin yoğunluğu nedeniyle önümüzdeki sezondan itibaren bizimle çalışmaya devam edemeyecektir.
Kendisiyle geçirdiğimiz ve sezon sonuna kadar da geçireceğimizi umduğumuz güzel müzik yolculuğu için Efe'ye teşekkür ederiz.

efe.jpg

Önümüzdeki Eylül ayından itibaren Ankara'daki bar programları ve beste çalışmalarımızda bizlere katılabilecek genç, deneyimli, uyumlu, yetenekli, prezentabl, 1,70-1,90 boylarında, yakışıklı (veya güzel ;) ), tüplü dalış yapabilen, üç dilde kokart sahibi, Hintçe ve Portekizce bilen, sekiz parmak daktilo yazabilen bas gitarist arıyoruz :D :D :D

Yukarıdaki özelliklere sahip olan :D ve gelecekte Joker grubuyla güzel günler geçirebileceğine inanan arkadaşlarımız [email protected] adresinden yada buradan özel mesaj yoluyla, bana veya joker_ibrahim arkadaşıma ulaşabilirler.

NOT:
Bu satırları yazmak hiç kolay değildi. Umarım gelecekte tekrarlamak zorunda kalmayız.
Efe'ye şahsen ayrıca teşekkür ediyorum. Kendisi eski bir öğrencim olduğu ve aynı sahneyi paylaştığımız için de gurur duyuyorum.
Yollarımız bir noktada ayrılsa da geçen günlerin hafızalardaki resimlerinde bizi kimse ayıramaz.

merabalar....açıkçası basçınızın ayrılmasına üzüldüm...zira en çok (tek) beğendiğim elemandı gruptaki...
neyse son mesajımdan bu yana ben de bas çalmaya başladım...ben çalabilirim sizle...:)

Selamlar :)

Biz de üzgünüz. Efe'nin yerini doldurmak zor olacak.
Ama hayat ve şov devam ediyor.
Eğer bas konusunda kendine güveniyorsan bir deneme yapabiliriz :)

Hatırlatma:
JOKER
bu akşam 22:30'da YOLCU Bar'da

sahne alacaktır.
Herkesi bekliyoruz
:metal :beer

Bu arada önemli bir duyuru:

JOKER

Bu cumartesi 00:00'da
Overall'da

sahne alacaktır.
Saklıkent'ten sonra eğlenceye orada devam etmeye bekliyoruz tüm JOKER severleri
:beer

Görüşmek üzere :)

Efe'nin seneye sizlerle olamamasına üzüldüm. Umarım en kısa zamanda onun gibi iyi bir basçı bulursunuz.
Bu akşam yolcu'da, yarın saklıkent'te ve overall'da başarılar :)

Teşekkür ederiz :D

Heyecan sardı hepimizi :LOL:

Akşam herkesi önce Rock'N'Win kapsamında
21:00 gibi sahne alacağımız Saklıkent'e, sonra
00:00 sularında sahne alacağımız OVERALL'a bekliyoruz.
Desteğinizi esirgemeyeceğinize eminiz
:)

Tüm yarışmacılara ama en çok da JOKER'e başarılar :metal

hehehe rock and win'de ben çaldım,atlattım,artık sonucu bekliyoruz,umarım joker2de eren kömürlü band'de albümün içinde yer alır,hade bakalım
bu arada efe dreamtone'un da basçısı ve bencede iyi çalıyor,umarım efe'nin yerini dolduracak bir basçıyla yolunuza devam edersiniz

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10, :) ... vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Herkese öncelikle selam :LOL: Ben foruma uzun zamandır yazamıyorum derslerden dolayı :D

Her neyse grupta bir bas gitarist aradığınızı duydum.Bu da Efe abi nin gruptan ayrıldığını söylüyor. :cry: Valla çoooook üzüldüm :cry: :cry: :cry: çünkü onun gibisi gerçekten zor bulunur. :p

Neyse ama JoKEr güzel bir grup ve en kısa zaman da yeni bir gitarist bulacaklarına inanıyorum. ;) :LOL: En iyi neyse o olsun bence :D :D

Herkese ben den byeeeeeeeeeeeeeee :D

Sizlere bişi söliim mi ?????????? :?:
Bu efe adındaki gitarcisti kaybetmek ile büyük hata ettiniz.Sizlere çok yazık.Grubunuzda tek beğendiğim kişi O'ydu. :roll:
Ve sana gelelim Jokermg sen şu foruma gerekli gereksiz bin tane mesaj atıyorsun hiç mi hiç gereği yok doğrusu.SAÇMAAAAAAAA :bilmem
Neden bu kadar gereksiz mesaj attığını bi anlasam.Neden grubun diğer kişileri az atıyorda sen bu işi bağımlılık haline getiriyorsun hiç akıl işi diil doğrusu.Şu forumla uğraştığın kadar başka bişi ile uğraşsan sana söliim uğraştığın dalın pro. olursun.Bundan sana %9999999999......... garanti veririm :twisted: Diğer gruptaki herkese başarılar. ;) Kolay gelsin. :)

Ve ben daha yeni hesap açtırdım.

Forumda uzun zamandır geziyorum ve özellikle Joker grubuna dikkat ediyorum.Jokermg'nin saniye başı verdiği overall ve yolcu'daki konserlerini görünce bi de gidiyim dedim.

İyi bir grup ama Jokermg olduğundan fazla geveze ben söliim

Efe abi'nin çook iyi bi basçı olduğu doğru, ama sana diğer konularda katıldığımı söyleyemicem "Lombakk". Joker grubunun diğer elemanlarıda kendi dallarında çook iyiler, özelliklede Murat abi (Jokermg). Hadi grup elemanlarını bırak, herşeyden önce grup olarak çok iyiler. Ne zaman onları dinlemeye gitsem daha çok müzikle uğraşmak istiyorum sanki.:)

Murat abi'nin attığı mesajlara yaptığın yorumda bana garip geldi çünkü zaten bu site amatör grupların birnevi "reklam" yapması ve kendini tanıtması için tasarlanmış bi site ve herkes de bu "reklamı" "istediği şekilde yapmakta özgür. Ayrıca sen değil misin Jokermg'nin saniye başı verdiği overall ve yolcu'daki konser duyurularını görünce bi de gidiyim diyen :?: . Demekki işe yaramış ve bi kişi daha Joker'i izlemeye gitmiş... ;)

Tüm Joker elemanlarına başarılar diliyorum, tabii yeni bi basçı bulmak içinde ŞANS :!: :D

PS: Murat abi'nin ne kadar geveze olup olmadığını bilmiyorum ama gitarını çok iyi konuşturdu kesin... :LOL:

Teşekkürler Memo :)
Lombakk arkadaşa cevap vermem için onun önce barlara girebilecek kadar büyümesi gerekiyor ;)

Gevezelik konusu benden öte bir tek moderatör arkadaşları ilgilendirir, o da fazladan yer işgal ettiğimi düşünürlerse.
Onun ötesinde diğer kişileri benim ne kadar konuştuğum yada konuşmadığım hiç ilgilendirmez.

Eğer polemik yaratmak, ortalığı karıştırmak ve JOKER grubuna zarar vermek isteyenler varsa avuçlarını yalarlar.
Bu işler öyle kolay değil ;)

Bu gece (cumartesi) OVERALL'da muhteşem bir gece geçirdik.
Tıklım tıklım bir ortamda Soul Project'in ardından sahneyi devralmak ve seyircilerin beklentilerini karşılamak kolay değildi elbette, ama sağolsunlar bizleri çok da güzel bağırlarına bastılar ve biz de gaza geldikçe geldik, coştukça coştuk.
Önümüzdeki haftalarda umarım hep böyle güzel cumartesi geceleri geçireceğiz beraberce.

Öte yandan ayrılmak zorunda kaldığımız Rock'N'Win'den de güzel haberler aldık.
Teyit ettiğimizde buradan herkese duyuracağız.

Her ne kadar geç bir saat olsa da tüm ÖSS'ye gireceklere başarılar diliyoruz
:)

Görüşmek üzere :D

Not: Hakiki Fugitive (Efe)'ye de teşekkürler :)
Not2: Gecenin bir saati çok güldüm ve bunu yazmaktan kendimi alamadım.
LeMaN dergisindeki Lombak bölümünün yazar-çizerleri gibi bazı arkadaşlar da bazı düşünceleri üzerine oturduğu bölgeden mi üretiyor çok merak ettim :D
Cem Yılmaz da hep kaynak gösterir ya o açıdan :D

Fotoğrafçı arkadaşımızın ilgili forumda yaptığı açıklamaya dayanarak ilan ederiz ki:

JOKER
Rock'N'Win'de ilk on grup arasına kalmayı başarmıştır.

İlk üçe girenleri ayrıca kutluyor, beraber aynı albümde yer alacağımız arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz.
İlk üçe girebilmeyi de isterdik açıkçası ama başta yaşadığımız talihsizlik ve onun getirdiği moral bozukluğu ile sanırım yine de iyi bir sonuç aldık.
Tüm Rock'N'Win organizasyonuna tekrar teşekkürler.

Ayrıca bizleri dün de yalnız bırakmayan Joker'severlerden Ertan, Mehmet ve Serkan'a da çok teşekkür ederiz.
Grup arkadaşlarımı da kutluyor, alınlarından öpüyorum :D

Not:Biraz gevezelik ettim ama mazur görün, yarışma heyecanı işte. :D
Eh bu kadarcık ta olsun canım. Her gün yarışmalarda dereceye girmiyoruz ya ;)

Geri