Joker (Rock) - Ankara

Bayram3b.jpg

Selam :) Uzun Zamandır Derslerden foruma bakamıyordum.Bayramdan fırsat elime geçince bi geziyim siteyi dedim :LOL: .Grubun dağılmadığına sevindim.Biraz geç bi tepki olcak ama.... :LOL: .Napalim dersler bu sene çok yoğun :( . Ha bu arada Murat Hoca'yı tebrik ederim ;) .Çok guzel bi site olmuş ama içerikler bence biraz zayıf,biraz daha geliştirilse süper,dört dörtlük bi site olur ;) ;) .Yeni bassciyada başarilarim dilerim...Bayraminiz Kutlu Olsun.Joker'e Tekrar Başarılar.Fırsat bulursam tekrar mesaj atarim :) :LOL: .
Haaa Bu arada Özgür Abi'nin koluna üzüldüm.Çoook geçmiş olsun hemen geçmesini diliyorum...:).
Tekrar görüşmek dileğiyle...... :metal :metalhead :metal :metalhead
Bys :elsalla :elsalla

ya ben sıze bayılıyorum haTTA geçen haftadan hatırlıyacaksınız hani şu sahne önünde dans eden adam hastanızız ki hakediyorsunuz yarın akşam ordayım (yani gölgede) hekese tasiye ederim
NOT:müzik dinlemeye eğlenmeye gelin lütfen kız ayarlamaya değil:)

şarkıları dinliyorum bence süper
dinlenmesi gereken dolu sarkılar özellikle ritimler ve melodilerdeki funk,jazz alt yapılar bana bi rahatlık hissi verdi
emeginize sağlık lutfen bozmayın kendinizi
tebrikler

Bu arada bir duyuru ve teşekkür:

Davulcumuz Özgür geçirdiği kazadan sonra iyileşerek tekrar aramıza katılmıştır.

Bu süre içerisinde bizlerle çalan eski davulcumuz Karakedi'den Mete'ye çok teşekkür ederiz.

Kendisiyle çalmaktan her zaman büyük keyif almışızdır.

Görüşmek üzere :)

Açıkçası bu grubu canlı olarak dinleyebilmek hiç kısmet olmadı.Ancak bildiğim bir şey varsa grubun gitaristi sevgili Murat kardeşim tam bir üstad ve onunla gurur duyuyorum.İyi ki varsın ablacım ve geçmiş doğum günün kutlu olsun.
Nice müzik dolu senelere...

Sağol ablacım :)

Umarım bir gün Ankara'ya geldiğnde dinleme fırsatı bulursun.
Yada keşke biz bir gün İzmir'e gelebilsek grupça :)

Bu arada önemli bir duyuru:

Yasemin'in rahatsızlığı nedeniyle bu gece Manhattan'da sahne alamıyoruz.

Özür dileriz

Yarın Gölge'de görüşebilmek umuduyla.

Çok gecmis olsun Yasemin, umarim kisa zamanda düzelir sahnedeki yerini alirsin.Az önce ögrendimki bu gecede yokmussunuz. Gercekten çok üzüldüm.Öbür haftayi iple çekecez artik.herkese bu soguk günlerde saglikli günler diliyorum.Herkese slmlar

geçen hafta ilk kez dinleme fırsatım oldu. tarz güzel, ses muhteşem herşey iyi hoş ancak yasemin arkadaşımızın (her zamanki hali midir değil midir bilemicem) çok ruhsuz söylendiğini ve fazla somurtuk durduğunu düşünüyorum. umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

geçen hafta ilk kez dinleme fırsatım oldu. tarz güzel, ses muhteşem herşey iyi hoş ancak yasemin arkadaşımızın (her zamanki hali midir değil midir bilemicem) çok ruhsuz söylendiğini ve fazla somurtuk durduğunu düşünüyorum. umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

Teşekkür ederiz. İlk mesajını bizim için yazarak bizi onurlandırdın :)

Bu akşam Gölge programımız da iptal oldu maalesef.
Umarım haftaya solistimiz iyileşir de biz de tekrar sizlerle buluşuruz sahnede.

Yasemin geçen hafta sanırım hastalığın ilk günlerini yaşadığı için biraz keyifsizdi.

Normalde nasıl olduğuna dair kendisi daha sağlıklı bilgi verecektir.

Yine de ilginiz için teşekkür ederiz.

Görüşmek üzere :)

Selamlar :)

Yakında İstanbul-Ankara buluşması olacak bir konser organize etmeyi düşünüyoruz.

Detaylar netleşince haberdar edeceğiz ilgilenenleri.

Umarım gerçekleşir.

Geri