Joker (Rock) - Ankara

enderr demiş ki:
ben bişey sorcam dün çaldığınız bi parça

adı "michelle" olması lazım ama yok hiçbiyerle

hani "love you love you love you love you"
şeklinde biyerde sözleri var

adı nedir ? kime ait?
?????????????

3 saattir arıyorum daha öncede aramıştım

Bilmiyorum arayışların bir sonuca vardı mı ama ben görmüşken bi sevaba gireyim dedim. Bu bahsettiğin parça Andru Donalds'a aittir. Adı da Mishale'dir, yani bildiğimiz Michelle gibi yazılmadığından bulman zor olmuş olabilir. Sözlerini bu linkte bulabilirsin: http://www.leoslyrics.com/listlyrics.php?hid=5DN2m495hdY= (bu kıyağı da kimseye geçmem hani :D )

Bu şarkı Joker'in repertuarında hiç rastlanmamış bir parça, zaten cinsiyet açısından biraz manasız olur Yasemin'in bu şarkıyı söylemesi (herkes ben değil :) ). Onu anca Soul Project'ten filan dinlemiş olabilirsin. Aklıma onlar geldi nedense...olmayabilir de tabii. :D

Saygılar
the fly-vokal

Estağfurullah güzelim :)

Sen şahsına münhasır, ancak başkalarının taklit etmek isteyebileceği bir insansın.

Öz gerçek Joker bu gece Gölge'de.

MG

jokermg demiş ki:
Estağfurullah güzelim :)

Sen şahsına münhasır, ancak başkalarının taklit etmek isteyebileceği bir insansın.

Öz gerçek Joker bu gece Gölge'de.

MG

Teveccühünüz efendim. :oops: Takdirlerinize layık olmaya çalışıyoruz. Yorgunluktan bitmiş olmazsak gelmeye çalışırız yanınıza bu gece. Malum bu hafta 3 program bana biraz ağır geldi bünye alışık olmadığından. Gelemezsek de kolay gelsin :)

Saygılar
the fly-vokal

On the tushlular Yükselimiz Tunceli' mevkilerinde nadide bir dağda karakolda "Hizmet-ül Vatan" görevinden selamlar ediyor herkese.

Dedi Acil buraya :!:
Roland XP serisinden alet-ül adavat.
(Şaşırmış zavallı. Dağ başında rock yapacak zannediyor) :LOL:

Düşünsenize dağıtım gecesi eğlence düzenleyecekler. Bizim On the tushlular Yükselimiz

" Valla komutanım ya perfect Strangers ya da Van halen'dan Jump var. Misket de var, ama kasap havası sormayın ben Bulgar göçmeniyem, bizim orada havalar başka oluyor. "Uymuyor gari" Artık seçin de bir çakalım dağlara şöyle" der. Kesin :!:

Tüm manga halay çekecek sonra Deep Purple! Ya da kafa sallar artık.

Bunu gören bedbahtlar kesin kafayı yer. Onlar da artık ne gelirse...

Askerlikl böyle değildi ama. Neyse...

Eli G3 tutan ve tutmakta olan tüm neferlere diyeyim ben buradan! :metalhead.

Merak etme Yükselim biz seni içirecez bi güzel ki dünyaya dönünce. :beer ki kendine gelesin. :twisted:

__thediyVwoice__ demiş ki:
jokermg helal olsun sana kayıtları acaıp sevdım super tam kıvamında... tebrık tebrık tebrık...

Sağol kardeş :)

Bizim gibi insanlar için en değerli şeydir beğenilmek, takdir edilmek, sevilmek, alkışlanmak.
Sizler de bunu esirgemiyorsunuz, çok teşekkür ederiz.

Görüşmek üzere
MG

jokermg demiş ki:
karmancho demiş ki:
ezeli rakibimizden 4 yememize rağmen aynı gece sırtında galatasaray forması ile sahneye çıkıp galatasaray taraftarlarının farklı olduğunu gösteren gitarist abimizi tebrik ediyorum.galatasaray taraftarı olmak böle bişey işte.yensek te yenilsek te her zaman takımımızı destekliyoruz ve formayı giymekten hiçbir zaman utanmıyoruz. :D

Teşekkürler :)

Kazananın yanında olmak kolaydır.

İyi günde, kötü günde sevdiklerimizin yanındayız.
Öteki türlüsü başarıları sahiplenip, başarısızlığı başkalarına yüklemek gibi soysuz bir davranış olur.

Bunu sadece futbol değil tüm hayatımızda benimsememiz gerektiğine inanıyorum.
Bu bahaneyle Fenerbahçelileri de tekrar kutluyorum.

Yarın gece Gölge Kızılay'da görüşmek üzere.

MG

:D

dediin gibi murat abicim....
kötü günde de takimimizin yanindaydik.iyi günde de takimimizin yanindayiz. :D
cuma günü formalarimizla sahnede olucaz.cumartesi günü de formalarimizi giyip sizi dinlemeye gelicez gölgeye insallah :D
ISTE TARAFTAR ISTE SAMPIYON diyorum baska da bisey demiyorum murat abi.... :D

Gerçi söylemeye gerek yok ama yine de..

Bu akşam Gölge -Kızılay
12:30-03:00

Temsilen Guns'n Roses'a gidiyorum axl'la sohbete...... :LOL: huahaaa.. yoksa şaka mı!?! 8)
:twisted:

Geri