Yalnış (Alternatif - Hard Rock) - Bursa

Yav arkadaşlar ben bişey dicem kusura bakmayın..Grubun adını bilerek mi yalnış koydunuz??Çünkü hani yalın'dan yalnız yanılmak'tan yanlış olur..Eğer bilerek yapmadıysanız türkçemizi güzel kullanalım lütfen yanlış olsun grubun adı :D

_JiMi_ demiş ki:
Yav arkadaşlar ben bişey dicem kusura bakmayın..Grubun adını bilerek mi yalnış koydunuz??Çünkü hani yalın'dan yalnız yanılmak'tan yanlış olur..Eğer bilerek yapmadıysanız türkçemizi güzel kullanalım lütfen yanlış olsun grubun adı :D
Senin gibi duyarlı arkadaşların dikkatini çekebildiysek ne mutlu bize. Şayet Yanlış olsaydı bu duyarlılıkta mesajlar almayacaktık. Ama asıl konumuz grubun adının cidden yanlış yazılmış olması:) Yalnışın farkına varan arkadaşlara teşekkürler..

a3.jpg

Bekliyoruz.

1279_1177682257.jpg

YALNIŞ grubu 4 Mayıs Cuma Günü 23:45 de Demir Demirkanla birlikte Konuşarock programında canlı yayında.
13 Mayıs Pazar günü 13:00 de Uludağ Üniversitesi Şenliklerinde.

Arkadaşlar barışarockta çok çok iidiniz tebrikler baya eğlendik sizle :) her ne kadar kurulan tesisat sorunlar yaratsada sound check alımları sorun olsada sonunda çok ii eğlendirdiniz başarılarınızın devamını dileriz saygılar :)

aslinda_o demiş ki:
Arkadaşlar barışarockta çok çok iidiniz tebrikler baya eğlendik sizle :) her ne kadar kurulan tesisat sorunlar yaratsada sound check alımları sorun olsada sonunda çok ii eğlendirdiniz başarılarınızın devamını dileriz saygılar :)
umuyoruz cevap için geç kalmamışızdır. O gün biz de çok eğlendik her şey çok güzeldi. İlginiz için teşekkür ediyoruz.

Ek bir proje olarak başlattığımız "80s Cover Project" 31 ekim çarşamba günü saat 21:00 Bursa Çaçaron Bar da başlıyor.
Üstelik bu hafta ücretsiz.Herkesi bekliyoruz..

1279_1193441039.jpg

sizleri ilk çaçaronda dinlemiştim ve çok beğenmiştim.sizleri burda görmekten mutluluk duyuyoruz ve cheers grubu olarak başarılar diliyoruz yolunuz açık olsun....ankarayada bekliyoruz....

Geri