Gitar akorları

'Müzik Endüstrisi' forumunda korhancagla tarafından 18 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. meraba arkadaşlar.. ben sitemde sarkı akorları yayınlıyorum.. isteyenler indirebilir (hepsi kontrol edilmiş ve doğru akorlar) Yakında sarkılarımıda sizinle paylasacağım iyi günler müzikle kalın :lol:

www.korhancagla.com

2. arkadaslar ilgilenen yokmu.. okuyanlar cevap yazar, yorum yaparsa sevinirim.. :) teşekkürler

3. valla o tabları çalarken ve dinlerken kusuyordum açıkcası... :) hayırlı olsun site..

4. neden dostum? teşekkürler

5. ne olursa olsun emek verilmiş
    ellerine sağlık

6. Emek verilmiş fakat site yanlış turkrock.com yerine www.turkpop.com (böyle bir site varmı bakmadım bilmiyorum)a yazman gerekirdi :D:D

7. Ewet bi acayip site acayip akorlar bakmaya değmez .

8. anladım derdinizi haklısınız bende rock müzik severim aslında ama genelde aranan pop sarkılar bunlar.. popüler sarkıları koymaya calıstım.. ama istek yazarsanız koyarım neden olmasın :)

9. :lol: :lol: :lol: hehe süper ya :p burda zaten ileri derece akorlar vs yok .. yeni oğrenenler için sarkıların orjinal basit akorları var :wink:

10. güzel güzel arkadasım eline saglık flashlı site gayet hos görünümü var

11. site tasarımını sorarsan gayet güzel olmuş ama içerik pek yetersiz geldi bana :?

12. içerik zamanla gelisecek bi olgu.. daha 3 ay oldu arkadaslar.. sarkılarımı koyuyorum.. yaklasık 3, 5 gün içinde bi sarkımı daha asacağım.. (her gece) beğeniceğinizden eminim ;)

Bu Sayfayı Paylaş