Troy Stetina 'nın gitar metodları

'Müzik Endüstrisi' forumunda esarikaya tarafından 27 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar, çoğunuzun bildiği gibi Troy Stetina 'nın bir kaç tane gitar metodu var. İstanbul 'da bu metodların orjinalini satan bir yer var mı ? Teşekkürler..

2. birkaç tane diil benim bildiğim 6 dan fazla olduğu ve gerçekten çok yararlı bir method dur

3. iyi de benim ihtiyacım olan bilgi kaç tane metodu olduğu değil.. 3 ya da 5.. ben de zaten 4-5 tanesinin kopyası var, ama kalite çok kötü olduğu için faydalı olmuyor, resimler berbat, simsiyah.. ben orjinallerini nereden bulabilirim, o konuda bilgi rica ettim :D

4. abo sen fotokopi kalitesi kotu dedigin icin orjinal alma pesine dustuysen ben sana sunu oneririm...

guitarpro isimli programi bul, indir falan bi sekilde.bilgisayarina kur. www.mysongbook.com'a gir troy stetina diye arat. butun egzersizler emrine amade. speed mechanics'inden tut bilmemnesine kadar...

5. Demek ki kimse orjinalini kullanmamış, herkes internetten hallediyor işini :D

6. eee burası türkiye... :lol: para olsa ve pahallı da olmasa millet niye kopya alsın... :?:

7. Su kısım cok hosuma gitii :D

8. bende speed merchandise var oldukça kaliteli pdf dosyası olarak ve tüm egzersizler mp3 halinde var yanında, emule den falan indirebilirsin, 110 mb gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam.

9. amazonda falan gördüm aslında fiyatları çok uygun... tünelde kadıköyde bi yığın insan var bu işle uğraşan, neden getirtip satmazlar acaba... özel dersleri baltalamasın diye mi :?:

10. isteyen varsa link gönderiym... özelden ulaşın...bütün kitapları var toplamda 350 MB civarında

11. bende uzun süüre speed mechanics kullandım güzel yararlı harbiden parmakları kastırıyor.

12. ben indirmeye başladım sizce ilk önce hangisi ile başlamalıyım?

13. troy stetina

üstat bana gönderirsen sevinirim ...teşekkürler

14. usta egzersizlerin sadece mp3 leri lazım bana yardımcı olabilirmisin?

15. Speed mechanix gerçekten çok sağlam

16. ben izmirden fotokopisini almıştım "heavy metal lead guitar"ın kasetini de çektirmiştim :D
    ama çok zor oluyo kasetle uğraşmak falan gereksz bişey internetten indir..

17. arkadasımda var bu method,orjinal degilde fotokopi istersen yollayalm sana

18. Mysongbook artık patladı biliyosunuzdur..

19. taksimde eski megavizyon şimdilerin teknosa-megovizyonunda bulabilirsiniz. 40 liramıydı neydi

20. Tüm metodlarının toplaması olan Speed For Mekanix Lead Gitar Kitabını tavsie ederim. Ama bazı egzersizlerden sonra mp3ünün hızlı versiyonunu dinlediğinizde Troy'a saydırabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş