Suspect

30 AÐUSTOS !

Merhaba,

tüm ulusumuzun zafer bayramını kutlarız. Özellikle , bölünmeye çalışıldığımız bu günlerde , ne zorluklarla özgürlüğümüzü geri aldığımızı unutmamalıyız.

tüm sevgilerimizle,

suspect ailesi.

KORN'N COKE !

Evet ,

geldiler , gelecekler derken , bitti ve gittiler bile. Bir rüyam daha gerçekleşti ve KORN u canlı izledim. gerçi Head de orda olsa güzel olurdu ama 4 pack olarakda muhteşemdiler.

3 eylül 2005 , gidiş geliş yolculuğu , ascraeus tolga nın elinden yediğimiz kahvaltı , ascraeus özgür ün geyikleri , 3 saatlik sıra bekleyişimiz , nejo ile arabamı bulamayışımız , içerde rockncard denen illet nedeni ile 4 saat aç kalışımız , ama ve ama KORN un konseri ile unutulmaz bir gün oldu hayatımda. sanırım bundan sonra başka konsere gitmem , çünkü biliyorumki hiçbiri bunun gibi olmayacak.

KORN rulez!

köfte

rak ın kok

evet KoRn muhteşemdi.
konser için özel izin alışım,
bi gün önceden top tepiklerken şişen bileğim,
beklemeler, yağmur, geyikler falan...

ama pek de önyargılısınız muhterem.
nasıl olmaz bunun gibi başka konser?
daha neler görecek bu gözler, neler duyacak kulaklar ??
ben the cure'a da değinmek, kendilerini takdir etmek isterim ayrıca.

bi de pepsi electronica fest var bu aralar.
müthiş bi sahne kuracaklarmış, performanslar da süper.
orada da olmak isterdi gönül...
acısı akbak caz festivalinde dave holland ve abdullah ibrahim ile...

tai

p.s.
replikas, duman ve kurban son albümleri nefis.
askerlik onlarla geçti valla.

bugün antalya'dayız efendim; şafak 007.
sabırsızlık gittikçe artıyor bünyede.
hepinizi, herşeyi çok özledim.
geyikler de tükenmeye başladı ufaktan.
hababam sınıfının son günleri misali,
fonda ağırlaşan müzikle,
yönetmen her an "cut" diyebilir.
tai was here...

slm ,

sırayla gidecek olursak ;

1- tai 17 eylül de terhis oluyor , bu suspect in en azından 4 kişi olarak konserlere başlıyacağı anlamına geliyor.

2-kontraatak çok yakında yine friday night , rock night serilerine başlıyor . bu gecelere katılmak isteyen gruplar acilen bana muratguney@savcan.com dan ulaşsınlar.

3-kontraatak , bir comp. hazırlığında , yine bu compliation a katılmak isteyen gruplar bana muratguney@savcan.com dan ulaşsınlar.

4-son olarak kontraatak , ödülü albüm olan bir yarışma düzenlemek istiyor. yine bu contest içinde başvurularınızı muratguney@savcan.com a bekliyoruz.

5-suspect in yeni t-shirtleri basıldı. çok yakında merchandise sayfamızda.

cheers......

şafak doğan güneş.
yaklaşık bi saat sonra 18/09 güneşi doğacak.
ben de karşısında bi cigara yakıp,
1 gün gecikmeli olarak,
bitttiii laaaaayyn diyeceğim...
sağlam geliyorum, sıkı durun..
darısı başına pank77 kardeşim.

Selam Babalar, nber , nasıl gidiyor ?

Memlekete yeni döndüm, bir de baktım Suspect gaza gelmiş ucmus gidiyor. Ne bu faliyet yogunlugu? Bu atraksyon gazı? Kontra Atak da harekete gecmiş.
Bursam bu yıl güzel mi olacak ? Soruyorum Abilerim?
En kisa sürede görüselim...

P.S. Bu arada Meta non Grata'dan Kanma'ya cektiğimiz klibi net ortamına saldık assagıda linkleri veriyorum.

www.metaroth.com/Kanma/Metaroth_Kanmalow.wmv (LOW)

www.metaroth.com/Kanma/MetarothKanma.mpg (HIGH)

ACRoth demiş ki:
Selam Babalar, nber , nasıl gidiyor ?

Memlekete yeni döndüm, bir de baktım Suspect gaza gelmiş ucmus gidiyor. Ne bu faliyet yogunlugu? Bu atraksyon gazı? Kontra Atak da harekete gecmiş.
Bursam bu yıl güzel mi olacak ? Soruyorum Abilerim?
En kisa sürede görüselim...

P.S. Bu arada Meta non Grata'dan Kanma'ya cektiğimiz klibi net ortamına saldık assagıda linkleri veriyorum.

www.metaroth.com/Kanma/Metaroth_Kanmalow.wmv (LOW)

www.metaroth.com/Kanma/MetarothKanma.mpg (HIGH)

slm kardeş,

sizlerle ilgili de planlaımız var :) yakında görüşeceez. dr. spain den dönsün bi :)

thesuspect demiş ki:
slm ,

sırayla gidecek olursak ;

1- tai 17 eylül de terhis oluyor , bu suspect in en azından 4 kişi olarak konserlere başlıyacağı anlamına geliyor.

2-kontraatak çok yakında yine friday night , rock night serilerine başlıyor . bu gecelere katılmak isteyen gruplar acilen bana muratguney@savcan.com dan ulaşsınlar.

3-kontraatak , bir comp. hazırlığında , yine bu compliation a katılmak isteyen gruplar bana muratguney@savcan.com dan ulaşsınlar.

4-son olarak kontraatak , ödülü albüm olan bir yarışma düzenlemek istiyor. yine bu contest içinde başvurularınızı muratguney@savcan.com a bekliyoruz.

5-suspect in yeni t-shirtleri basıldı. çok yakında merchandise sayfamızda.

cheers......

ewt arkaşlar... uzun bir aradan sonra tekrar forum sayfalarına dönmüş bulunmaktan son derece mutluyum. girişini yaptıktan sonra .))))))))

Kontra-Atak Ltd. kasım ayı itibari ile organizasyon faaliyetlerine tam gaz başlayacaktır. en yakın ramazan bayramı boyunca yapılacak organizasyonda yer almak isteyen grupların en kısa zamanda bizim ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. koşullar bire bir görüşülecektir.

GOD GAVE ROCK'N ROLL TO YOU...

Kontraatak Ödüllü Yarışma

Kontraatak'ın albüm ödüllü yarışmasının kayıt formu www.kontraatak.com a eklenmiştir duyurulur. Parçaların Kontraatak Complation'ında yer almasını isteyen gruplar bu form ile başvurabilir.

Geri