Suspect

Ayrılık ,

vokalisitimiz Numan ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Numan a bundan sonraki müzik kariyerinde başarılar dileriz. dileriz herşey gönlünce olur.

tabi ki , suspect boş durmuyor. yeni parcalardan hepsi bu , elimde olmadan , hiç bir şey , ikilem ve nefret in vokal kayıtlarıda bitti. bundan sonra ve sonsuza dek çığırma işini elime almış oluyorum. nasıl olsa , eninde sonunda bana patlıyor.

cheers.........

BİR AYRILIK DAHA !

Suspect in kalan üyeleri ile taylan sulaoğlu nun hayat görüşleri ,
artık ayni rotada olmadığından , yollarını ayırma kararı almışlardır.

ESKİ - YENİ ŞARKILAR!
Herkese selam,

nerdeyse sekiz yıllık aradan sonra albüm bitmek üzere . merakı artırmak ve yaptıklarımızdan biraz tatırmak için , siteye "the new beginning" albümünde yer alan dört şarkının yeniden kayd edilen türkçe versionlarını full olarak koyduk. dinledikten sonra herkesin yorumunu , ziyaretci defterine yada forumlarımıza bekliyoruz.

cheers,
murat g.

www.thesuspect.net

onu bunu bilmem de yaptığınız müzikten önce forumun ilk sayfalarını okudum, yardınız beni... allah da sizi yarsın e mi?

nehirmavi demiş ki:
peki nolacak, üç kişi mi devam edeceksiniz yolunuza?

şimdilik evet . gerçi bu aralar yeni bir gitarist ile temaslardayız ama kesinleşmeden ve en az 2 - 3 konser vermeden , adını ilan etmeyeceğiz. çünki son 2 senede , 15 senede olduğundan daha fazla eleman sirkulasyonu oldu. bu bizide rahatsız ediyor.

türkçe şarkılar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.................

Bilindiği üzere "ikilem" , "hepsi bu" ," hiç bir şey" ve "elimde olmadan" , 2002 tarihli "t.n.b." e.p sinde bulunan ingilizce şarkılarımızın , türkçe versiyonlarıdır . bugün koyduğumuz "nefret" ise tamamen yeni bir şarkı. unutmadan belirtmeliyimki bunlar "raw mix"ler . daha son dokunuşlar yapılmadı. ayrıca "sevdiklerimizin ölümü" ve "ekim hatıraları" adlı yeni iki parçamızında kayıtları bitmiştir. son olarakda 3 şarkının daha sadece vokal okumalarının kaldığını duyururuz. forumlarımıza herkesin değerli yorumlarını bekliyoruz.

evet alın size , sizi yeni suspect albümünde neyin beklediğine dair bir tat , bir dokunuş. "ekim hatıraları"! yeni albümün lokomatif şarkılarından biri. ayrıca yeni gitaristimiz ile yaptığımız ilk şarkı. 8 şarkı bitti . kaldı 3 . çok yakında albüm raflarda yerini alacak . umarım ordanda cd playerlerinize ulaşır.

cheers,
murat

YENİ DEMOYU ÖNCELİKLE "http://suspect.anatolianrock.com" DEN DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

herkese selam,

alın size yeni demolar . cennet , s.ö. , ve suspect . yavaş yavaş nerdeyse tüm yeni albümü dinletiyoruz size .

bu arada son dakika gelişmesi olarak , davulcumuz "dr" , bir haftadır yatak döşek yatıyor . ayağa kalkar kalkmaz , istanbul ve izmir konserleri gündemde.

Geri