Let It Flow

Arkadaşlar albümü herkesin ne denli sabırla hatta sabırsızkla beklediğini bende bir dinleyici olarak tahmin edebiliyorum...

Bunun adı " sömürü " olsa gerek...

Hersey çok güzel gidiyor, destegimizi esirgememeliyiz derken, destegimizi gösterebileceğimiz somut birşeylerin oluşmasının engellenmesi gerçekten çok kötü oldu...

Fakat, bu albümü üreten siz , Let It Flow grubu ....
Bundan daha iyi albümlerinizi, sömürülmediğiniz bir şekilde raflarda göreceğiz...inşallah.

Dinleyici sayınızın artması,festivallerdeki aranılırğınızın artması .. ve benim yağtığım gibi sizlere destek olan kişi sayısının her geçen gün arttıgını görürken, bunların yaptıgına anlam veremedim...

Her ne olursa olsun yanınızda olduğumuzu bilmenizi istedim...
Bu arada bahsi geçen albüm gerçekten beklediğimize değmiş.

Myspace`deki yorumlarda hala sömürmenin yollarını arıyor gibime geldi H.M.

Madem yeterli kazancı sağlamıyorsunuz o halde neden albümün çıkacağını temin ediyorsunuz.
Gördüğüm kadarıyla dinleyicilerle bire bir münakaşaya girecek kadar çaresiz durumdalar.

Herşeyin yoluna girmesi dileğiyle...
- K r a -

Kra demiş ki:
Arkadaşlar albümü herkesin ne denli sabırla hatta sabırsızkla beklediğini bende bir dinleyici olarak tahmin edebiliyorum...

Bunun adı " sömürü " olsa gerek...

Hersey çok güzel gidiyor, destegimizi esirgememeliyiz derken, destegimizi gösterebileceğimiz somut birşeylerin oluşmasının engellenmesi gerçekten çok kötü oldu...

Fakat, bu albümü üreten siz , Let It Flow grubu ....
Bundan daha iyi albümlerinizi, sömürülmediğiniz bir şekilde raflarda göreceğiz...inşallah.

Dinleyici sayınızın artması,festivallerdeki aranılırğınızın artması .. ve benim yağtığım gibi sizlere destek olan kişi sayısının her geçen gün arttıgını görürken, bunların yaptıgına anlam veremedim...

Her ne olursa olsun yanınızda olduğumuzu bilmenizi istedim...
Bu arada bahsi geçen albüm gerçekten beklediğimize değmiş.

Myspace`deki yorumlarda hala sömürmenin yollarını arıyor gibime geldi H.M.

Madem yeterli kazancı sağlamıyorsunuz o halde neden albümün çıkacağını temin ediyorsunuz.
Gördüğüm kadarıyla dinleyicilerle bire bir münakaşaya girecek kadar çaresiz durumdalar.

Herşeyin yoluna girmesi dileğiyle...
- K r a -

Sevgili Kra,
Öncelikle hassasiyetin için çok teşekkürler. Ne yazık ki böyle tatsız durumlar hayatın her aşamasında olduğu üzere, müzik piyasasında da oluşabiliyor.
Ama herkesin bilmesi gerekli ki, biz her zaman sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam ettik ve bu her zaman böyle devam edecek.
Her ne olursa olsun, olumlu ya da olumsuz her konuda tek muhatabımız siz sevgili dinleyicilerimizdir.
Albümden keyif almanızı diler, yorumlarınızı bizlerden esirgememenizi umarız.

Mutlulukla..

Tüm grupları belirli bir tarz altında toplamak veya bunları başarılı gruplarla kıyasmak bence yanlış.

Let it Flow grubu oluşumunu tamamlamış,duygu ve teknik arasındaki çizgiyi korumayı başaran bir gruptur bana göre,ve böylede kalacağından eminim.

Bunun adı ister kıyaslama olsun ister başka bir şey olsun, ortada bir gerçek var, o da doom metalin en önde gelen grubunun let it flow olduğudur. Onlardan daha başarılı bir doom metal grubu var mı bu ülkede?

Tabikide ben de sizlere katılıyorum...

Yanlış anlaşılmasın sözlerim.Söylemek istediğim
Let it Flow grubunu sadece doom metal adı altında değerlendirmemek lazım. Zira son albümü dinlediyseniz ,"Müziğin engin bir deniz,hatta okyanus olduğunu" anlarsınız.

Let It Flow, Blue Jean Headbang ve Yüxexes'in Ağustos Sayısında!
Yeni albümle ilgili bilmediğiniz ve merak ettiklerinizi Blue Jean Headbang ve Yüxexes'in Ağustos sayısında bulabilirsiniz.

Mutlulukla..

Geri