Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

çok sağolun arkadaslar umarım sizinde temennilerınız gibi albüm çıkar güzel isler yapmak için defakto bu yola çıktı ve ilerliyor tekrar tesekkürler arkadaslar

beyler saolun valla sizin gibi arkadas bulmak zor bu zamanda ve hüseyin umarım izmire konsere geliriz ve aynı sahneyı paylasırız güzel bi gün yasatabiliriz tesekkürler yorumlarınız için çağrı sanada ayrıca tesekkürederim zaman ayırıp topic in tamamını okuduğun için

Nss de oylarımız verdik bakalım hadi hayırlısı... Arkadaşlar kaldı 2 gün hadi oylarınızı kullan defakto yu ekleyin listenize :)

Saygılar...

saolun

oncelikle forumdaki yorumlariniza cok tesekkur ediyoruz

bize verdiginiz destek icin de ayriyeten tesekkurler
cunku bu tarz muzikle ugrasan we destekleyen insanlari gorebilmis olmak bizi onore etmektedir

umarim sizinde bizimde yolumuz acik olur bu grubun enerjisi bambaska desteklerinizle hep birlikte

Slm arkadaslar. Bende ilk defa bir topigi tamamen okudum ve ilk defa en sevdigim grubları playlistine koyan bir grub goruyorum. Bu beni baya sasırttı. Yaratık sarkınızı dilnedim ama cok hosuma gitmedi. Sanırım ses kalitesindendi cunku ses net degildi... Farklı bir calışma yapmak istemissiniz ve bence dogru yoldasınız. Bence Yaratık dan daha iyi sarkılar yapacaksınız eminim. En kısa zamanda da canlı performansınızı dinlemek icin ankaraya geri donecegim. Malum okullar yeni acılıyor.

Undergroundscream demiş ki:
Slm arkadaslar. Bende ilk defa bir topigi tamamen okudum ve ilk defa en sevdigim grubları playlistine koyan bir grub goruyorum. Bu beni baya sasırttı. Yaratık sarkınızı dilnedim ama cok hosuma gitmedi. Sanırım ses kalitesindendi cunku ses net degildi... Farklı bir calışma yapmak istemissiniz ve bence dogru yoldasınız. Bence Yaratık dan daha iyi sarkılar yapacaksınız eminim. En kısa zamanda da canlı performansınızı dinlemek icin ankaraya geri donecegim. Malum okullar yeni acılıyor.

evet okullar açılınca herkez kosturmaya basliyo :) yaratık aslında çok güzel bi beste ve senınde dedığın gibi değisik bi çalısma slıpknot tadında ve bestelerımız bununlada bitmis değil devamı var hepsı birbirinden sağlam besteler dınlemenızı tavsiye ederım ama biraz daha zaman diğer bestelerı kayıtetmek için

elestirilerinizi dikkate alıcaz cok tesekkur ederiz tr de farkli bi formatta muzik yapmaya çalışıyoruz desteklerinizle daha da guzel şeyler yapabilecegimizi sanıyorum

canlı olarak dinlemek için bekleriz hepinizi

berk kardesime tamamen katılıyorum ve bizde ankara dısı konserlere gelmek isterız güzel bi gün yasamıs oluruz hep beraber :D :D evet konserlerımızde bizi yalnız bırakmamanız dıleğıyle

SAolun dostlarimiz gercekten cok duygulandirici seyler bunlar yani hakikaten yapmayaa calistiklarimizi farketmis olmaniz we bizi bu yolda desteklemeniz cok guzel umarim sizlerde guzel yerlere gelirsiniz

BagetBurak demiş ki:
yolunuz açık olsun..umarım güzel yrlerde görürüz sizi...erbili özellikle bas çalarken bi dinlein derim..
müziğiniz bol olsun

burak kardesimsin sen benim saol desteklerın için ve arkadaslığını benden esirgemedığın için kardesım seni çok seviyorum ve yaptığın yorumlar için gerçekten çok saol en yakın zamanda görüsmek üzere kardesım buarada bi organızasyon düzenlede çıkalım sahneye :twisted: :twisted: öptüm kardesım

Geri