Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

wolfram_23 demiş ki:
YUNUS KARDESIMIZIN DE DEDIGI GIBI ILERLEMEYE CALISTIGIMIZ YOL BAYAGI ZORLU ENGELLERLE KAPLI AMA BIZ GRUPCA GAZDAN YAPILMIS INSANLAR OLARAK BUYUK BI ENERJIYE WE BUYUK BIR KENETLENMEYE SAHIBIZ WE BU RUHUMUZU KAYBETMEDEN ENGELLERLE BASA CIKABILECEGIMIZI DUSUNUYORUM BIZI DINLEYIN BIZIMLE KALIN

www.myspace.com/deffakto

Berk kardesım söyledıklerıne sonuna kadar katılıyorum umarım bu çabalarımızla defaktoyu daha güzel yerlere getiricez görüsmek üzere saygılar......

valla betwen angels cok ıyı olmus erbıl agabı ankarada olmak vardı ama olsun oss de belkı kazanırız bu sene :LOL: bıraz uzak kaldık yazamadık ama takıpcısıyız defaktonun YARATIK a bı klıp fılan ceksenıze sonra tv de yayınlansın tabe sert kacmazsa ;) nse basarılar ızmır e de beklıyoz belkıde gelcenız

valla betwen angels cok ıyı olmus erbıl agabı ankarada olmak vardı ama olsun oss de belkı kazanırız bu sene :LOL: bıraz uzak kaldık yazamadık ama takıpcısıyız defaktonun YARATIK a bı klıp fılan ceksenıze sonra tv de yayınlansın tabe sert kacmazsa ;) nse basarılar ızmır e de beklıyoz belkıde gelcenız

almanya demiş ki:
hüseyin saol dostum desteklerın için evet izmire gelme ihtimalımız var umarım olur tarıh ve saat kesınlesınce burdan duyurucaz takıp edenlere klıp olayına gelince hakanında dedığı gibi daha çok var kısmetse olur saygılar......

tansiyon128yv0.jpg

Tüm güzel dilekleriniz için sağolun arkadaşlar. Bugün kü konsere herkesi bekleriz. Umarız güzel bir konser geçiririz.

There's no money, There's no possessions,
Only obsession, I don't need that shit,
Take my money, Take my obsession,

O değil de manyak çaldık ya.. Gayet başarılı bir konser oldu.. İzleyicilerimize çok sağlam vakit geçirttiğimize inanıyoruz.. Bu konserin videoları çok yakında burda olacak.

NuMetalFan demiş ki:
Barın önüne geldim ama param yoktu :) Metropolün cafesine gittim ısınmaya ... hehe bir sonraki konser geleceğim :)

dostum keske gelseydın çünkü çok güzel bi konser oldu ve bizi dinleyenlerle beraber çok eğlendık hakan ında dedığı gibi bu konserın görüntülerı çok yakında burda görüsmek üzere saygılar....buaksam bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza sonsuz sevgiler(isim yazmaya kalkarsam baya uzun sürcek)

Davulcu hariç çok keyif verici bir konser değildi işin açıkcası. Bas gitarın sesi birazcık daha açılmalıydı neredeyse hiç duyulmuyordu. Vokalin sesi ise az duyuluyordu..

Hepsinin haricinde ikinci gitar hiç gelmiyordu...

Ama grubunuzun davulcusunu izlemek keyif vericiydi. Kendi alanında gayet başarılı bir performans sergiledi bence.

Başarılar arkadaşlar. Daha iyi bir mekanda daha iyi bir soundla tekrar sizleri dinlemek isterim...

Tekrar Grubum adına başarılar.

If dışındaki mekanların yüzde 90ında sound sorunu yaşanır. Gerçi ben IFde bile vokal prosesörüm yüzünden öttüm ama diğerlerine göre en iyi yer orası yine de. Bu yüzden normal karşılamak lazım :)

Geri