Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

Drednat demiş ki:
Davulcu hariç çok keyif verici bir konser değildi işin açıkcası. Bas gitarın sesi birazcık daha açılmalıydı neredeyse hiç duyulmuyordu. Vokalin sesi ise az duyuluyordu..

Hepsinin haricinde ikinci gitar hiç gelmiyordu...

Ama grubunuzun davulcusunu izlemek keyif vericiydi. Kendi alanında gayet başarılı bir performans sergiledi bence.

Başarılar arkadaşlar. Daha iyi bir mekanda daha iyi bir soundla tekrar sizleri dinlemek isterim...

Tekrar Grubum adına başarılar.

Beni beğenmene sevindim, ancak sadece ben değil grupça iyiydik dün. Ses problemleri kaliteyi düşürdü bir nebze, yalnız bu tarzda seslerin düzgün çıkması çok zor malesef, hele ki ekipmanlar kısıtlıysa.. Ben bile az daha, somun olmadığından, hi-hat'i açıp kapayamadan çalmak zorunda kalacaktım, gerisini sen düşün..
Geldiğin ve dinlediğin için teşekkür ederiz.. Umarım sonraki konserlerde de görüşürüz..

Drednat demiş ki:
Davulcu hariç çok keyif verici bir konser değildi işin açıkcası. Bas gitarın sesi birazcık daha açılmalıydı neredeyse hiç duyulmuyordu. Vokalin sesi ise az duyuluyordu..

Hepsinin haricinde ikinci gitar hiç gelmiyordu...

Ama grubunuzun davulcusunu izlemek keyif vericiydi. Kendi alanında gayet başarılı bir performans sergiledi bence.

Başarılar arkadaşlar. Daha iyi bir mekanda daha iyi bir soundla tekrar sizleri dinlemek isterim...

Tekrar Grubum adına başarılar.

ONCELIKLE ELESTIRILERIN ICIN COK TESEKKUR EDERIZ WE HAKLISIN BU IKINCI KEZ YASADIGIMIZ BI PROBLEM NE YAZIKKI MADDI SORUNLAR NETICESINDE WE YETERSIZ EKIPMANLAR SONUCU OLUYOR BU SORUNU EN YAKIN ZAMANDA KENDI ADIMA GIDERMEK UZEREYIM CUNKU AMFIM BERBAT BISEY DOGRU DUZGUN SES CIKARMIYOR SESINI ACAMIYORUM MIXERDE KALDIRMIYOR BU YUZDEN BASSCIMIZDADA AYNI PROBLEM WAR INSALLAH KISA BI SURECTE BUNLARI HALLEDICEZ GELDIGIN WE DINLEDIGIN ICIN SAOL

arkadaşlar bu para sorununu inanın çok iyi anlıyoruz grup olarak... Sizlere basit ve pratik bir öneri de bulunabilirim... Amfi almak yerine Behringer GDI 21 almayı deneyin... Maddi problemi olan gitar çalma çabasında olan gençler için (yani bizlerden bahsediyor:) ) en ideal çözüm gibi duruyor.

Ben aldım son derece mutluyum kendisinden :) İstediğiniz zaman sizinle paylaşabilirim bu ekipmanımı... Hep Destek Tam Destek :)

Yoksulun halinden yoksul anlar :)

Başarılar...

Drednat demiş ki:
arkadaşlar bu para sorununu inanın çok iyi anlıyoruz grup olarak... Sizlere basit ve pratik bir öneri de bulunabilirim... Amfi almak yerine Behringer GDI 21 almayı deneyin... Maddi problemi olan gitar çalma çabasında olan gençler için (yani bizlerden bahsediyor:) ) en ideal çözüm gibi duruyor.

Ben aldım son derece mutluyum kendisinden :) İstediğiniz zaman sizinle paylaşabilirim bu ekipmanımı... Hep Destek Tam Destek :)

Yoksulun halinden yoksul anlar :)

Başarılar...

wallahi arkadasim gercekten mantikli bir warsayim yapmissin onerin konusundada mantikli bakiyorum ufak bi arastirma yapmak istiyorum

noolmuş len bu bu gruba kaç tane basın sözcünüz var :D
behringer gdi21 hem gitarda hem basta kullanıyorum oldukça ideal bir alet evet, 2.el 60-70 liraya bulursunuz
selamlar başarılar ıvırzıvırlar, onur...

Herkese ii dileklerinden ve ekipman tekliflerinden dolayı teşekkürler :). Onur seni tekrardan bu forumda görmek ne büyük şeref :) teşekkürler tekrardan, başarılar.

DOGRU ARKADASLAR DRETNAT GRUBU HER KONUDA DESTEKLERINI ESIRGEMIYOLAR bıkerısınde bende garı ıstedım hemen buluu verdıler:) neyse şaka bı yana arkadaslar zaten nedjmanında ses sıstemı okadar ıyı degıl..cok ıyı bı soud bekleymessınız. ama duyduguma gore ıyı bır konser olmuş...

......................tekrar basarılar dılerım........

.............TWİST-OFF .........Erbılıme slm eder.........

twist_off demiş ki:
DOGRU ARKADASLAR DRETNAT GRUBU HER KONUDA DESTEKLERINI ESIRGEMIYOLAR bıkerısınde bende garı ıstedım hemen buluu verdıler:) neyse şaka bı yana arkadaslar zaten nedjmanında ses sıstemı okadar ıyı degıl..cok ıyı bı soud bekleymessınız. ama duyduguma gore ıyı bır konser olmuş...

......................tekrar basarılar dılerım........

.............TWİST-OFF .........Erbılıme slm eder.........

yunus kardesım biz üstümüze düsenı yaptık ama seninde dedığın gibi ses düzenı kaldırmadı sende çok iyi biliyosun ondan anlatmama gerek yok ama en iyi verımı almaya çalısıcaz nedjimada sahne almaya devam edıcez kesin tarıhlerı ilerleyen günlerde burdan duyurucaz evet konser genel anlamda süperdı!!!yunus kardesım saol desteklerın için saygılar.....

arkadaşlar büyük bi ihtimalle perşembe günü akşam saat 19:00 da nedjimada sahne alıcaz kesin bilgiyi bikaç gün içinde tekrar verıcez ilgilenenlerin dıkkatıne görüsmek üzere saygılar.......

arkadaslar defakto yu destekleyen herkeze duyurulur yakın bı zamn da hem mugla hem ızmır de konser verceklerdır.buda benden defakto ya ufak bı armagan hersey erbıl ve defakto ıcın

yepyeni ekipman destegiyle konserimizde daha guzel bi sound olusmasini umut ediyorum buradan konserde ikinci gitarın sesi duyulmadı felan yada sesi kotuydu diyemiyeceksiniz artık umarim insallah :D :D :D :D

Geri