Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

twist_off demiş ki:
arkadaslar defakto yu destekleyen herkeze duyurulur yakın bı zamn da hem mugla hem ızmır de konser verceklerdır.buda benden defakto ya ufak bı armagan hersey erbıl ve defakto ıcın

yunus saol kardesım valla senı çok özledım konsere geldığımizde senınle bol bol vakıt geçircem kankam benım ;) çağrı dostum valla bi resmiyet yok ama alısmısım artık her mesajimin sonuna yazmaya :LOL: görüsmek üzere arkadaslar hepınızı çok seviyoruz...saygılar.....

yakında tekrar nedjmada calacagız gorusmeler devam edıo bu hafta veya onumuzdekı hafta nedjmada ufak bı konser verecegız eskıllerı aratmaz umarım erbılım oraya gelınce konser işlerını daha detaylı konusuruz.....

........ . .. TEKRAR BASARILAR..........

Yürü be! Bu sefer kolonlar biraz zorlanacak galiba :D (bknz. Berk :) ). Buarada muğla ve izmirde sahne alacakmışız bende buradan öğreniyorum :) hayırlısı olsun.

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz karışıklık olmuş. Biz bu hafta perşembe değil pazar günü Nedjima da sahne alacağız. Yine saat 19.00 da görüşmek üzere.

twist_off demiş ki:
yakında tekrar nedjmada calacagız gorusmeler devam edıo bu hafta veya onumuzdekı hafta nedjmada ufak bı konser verecegız eskıllerı aratmaz umarım erbılım oraya gelınce konser işlerını daha detaylı konusuruz.....

........ . .. TEKRAR BASARILAR..........

kardesım sen ankaraya bi gel önce bi hasret giderelım konser olayları kolay kanka :LOL: buarada sizede basarılar kardesım benım

PinkPunKK demiş ki:
Tansiyonun yapmıs oldugu müzigin icine girebildigi icin artık bu grubuda seviyorum.Basarılar hepinize :)
tam olarak ne demek istedın anlayamadım tansıyon elemanları benım çok samımı arkadasım tabıkı yanlarında oluyorum onların bizi sevmene sevindim konserlerımıze gelirsın umarım artık görüsmek üzere saygılar.....

PinkPunKK demiş ki:
Tansiyonun yapmıs oldugu müzigin icine girebildigi icin artık bu grubuda seviyorum.Basarılar hepinize :)

Oncelikle tesekkur etmek istiyorum grup adina we anladigim kadariyle ayni organizasyonlarda bulunmamiz neticesinde muzigimizi tansiyon grubuyla bagdastirdin olabilir ama biz birazcik daha konsept olarak farkliyiz ayrica bizi dinlersen sefiniriz we basariya giden yolda deteklerini bekleriz tesekkurler

Yani sizin gibi müzik sever ve müzikden anlayanları görmek cok hosuma gidiyor hic yokdan birilerine müzigi anlatmaya calısmıssınız.Ve bu mutluluk verdi bana bunu tansiyon baslıgı altında tansiyona karsı dengesiz bi arkadasımız üzerinde örneklemeniz olayı dahada netlestirmis icinizde rekabet yok kim iyiyse o kalır dsğncesindesiniz bu da benim için bazı basarıların üstesinden gelmis bulunuyorsunuz demekdir basarılar.

Yorumlarinin guzelligi karsisinda diyecek sozumuz yok bizimde sizler gibi bizi anlayan ve bizi destekliyecek dinleyicilere muzikle yasayabilen insanlara ihtiyacimiz var

TESEKKURLER !!!

poff

biryigin boslaf. birakin kim ne yaparsa yapsin. illa birileri ovecek diye bisey yok. insani gelistiren sey ovgu degildir ve birakin artik bos laflari geyik yapacak varsada yeri burasi degil. hadi eyvallah

defakto gitar

PinkPunKK demiş ki:
Yani sizin gibi müzik sever ve müzikden anlayanları görmek cok hosuma gidiyor hic yokdan birilerine müzigi anlatmaya calısmıssınız.Ve bu mutluluk verdi bana bunu tansiyon baslıgı altında tansiyona karsı dengesiz bi arkadasımız üzerinde örneklemeniz olayı dahada netlestirmis icinizde rekabet yok kim iyiyse o kalır dsğncesindesiniz bu da benim için bazı basarıların üstesinden gelmis bulunuyorsunuz demekdir basarılar.

senınde bize vercek olcağın desteklerın için daha simdiden tesekkürederız umarım yarınkı konserımıze gelirsin görüsmek üzere saygılar.......

slıpknot-Before I Forget
Korn-Blind
Godsmack-Moonbaby
Papa Roach-Between Angels And Insects

dostum daha sarkı eklenıcek bunlarla sınırlı değıl anlıycağın ;) buaksam herkez davetlıdır gelin hep beraber eğlenelım saat 19:00 da nedjimada sahne alıcaz görüsmek üzere saygılar.....

Geri