Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

saklaban demiş ki:
en kısa zamanda grubun gitaristine kavuşması dileği ile .. başarılar Defakto'ya.

çok saol hocam!!!valla gitarıstımız askerden dönene kadar baska bi gitarıstle çalısabiliriz ilgilenen arkadaslar bi ö.m atsın yada msn imi eklesın!!!NOT:bu tarza gönül vermis ve çalan arkadaslar olursa süper olur görüsmek üzere saygılar............

almanya demiş ki:
DEFAKTOYA slmlar bı de erbıl agabeye grusemıyoz msn e de gıremıyom ne almdesınız hocam gıtarıst olayı yazık olmus hep bı sorun cııkıyo

hüseyin saol dostum valla okuyup öğrendığın gibi berk kardesımızı askere uğurladık buaralar biraz dınlenıyoruz ama biraz sabırettikten sonra bomba gibi dönüceğımızden emınız görüsmek üzere saygılar.....

bassci84 demiş ki:
almanya demiş ki:
DEFAKTOYA slmlar bı de erbıl agabeye grusemıyoz msn e de gıremıyom ne almdesınız hocam gıtarıst olayı yazık olmus hep bı sorun cııkıyo

hüseyin saol dostum valla okuyup öğrendığın gibi berk kardesımızı askere uğurladık buaralar biraz dınlenıyoruz ama biraz sabırettikten sonra bomba gibi dönüceğımızden emınız görüsmek üzere saygılar.....

okuyup öğrendiği pek söylenemez ben söyledim ona :D:D neyse bekliyecez siz

sound666 demiş ki:
bassci84 demiş ki:
almanya demiş ki:

okuyup öğrendiği pek söylenemez ben söyledim ona :D:D neyse bekliyecez siz

valla cagrı saolun dostum berke bı kavusalım ortalıgın tozunu alıcaz görüşmek üzere

Bir süredir birşeyler yazmıyordum foruma... Berk in askere gidişi oldukça kötü oldu aynı zamanda diğer gitaristimiz Kağan da artık bizle çalışamayacağını söyledi biraz sıkkınlık sonucu ara verdik diyebiliriz... Her zaman ki gibi projelerimiz var geleceğe dair ama zaman alacak gibi... En iyi şekilde dönmeyi umut ediyoruz... Görüşmek üzere.

gereken açıklamalar yapıldı :!: geçen gün kulağıma gelen haber beni sadece güldürdü güya defakto dağılmıs :!: :!: ben bu grubun elemanı olarak nedense bunu bilmiyorum bu tarz olaylara gülmekle yetınıyoruz :!: arkadaslar kasmayın kendınızı sisirme haberlerle dağılmadık devam edıyoruz volkanında dedığı gibi biraz zaman lazım görüsmek üzere :!: sagılar.........

defakto...
marmariste barlar sokagına andac rock performans hall bu yaz acıyorum...yaz tatilinde marmariste konser duzeyinde programlar yapacagız..
acele toplanın...ve yaza hazır olun.
volkan ö.m görüşelim.

deLakroix demiş ki:
Neden deFakto? gelen seyircileri mi sayıyorsunuz:D

bunu niçin yazdgınızı bilmiyorum..
andac rock ankarada bu güne kadar seyircisine gore degil yaptıgı müziğine göre hatta ilk defa sahne heyecanı yaşıyaak gruplara sahne vermiş bir işletmeydi..
bilen bilir.....
defakto yaptıgı müzik türünde (grup olarak degil) ankarada sahne verecek bar yoktu..ama andac rock defakto hem müzigi hemde vokali volkanın şu an benim dinledigim kadariyle hiç bir vokalde olmıyan sese sahip oldugu için ..program yapmalarını istedigimiz bir gruptur..
marmariste gelecek dinleyicilerin %35 turk olacagnı düşünürsek taraftarlarna gore söylemedigimizi anlaman lazım....
demolarnı iyi dinlemen ve bu sayfalarını müzikleriyle ilgili yazman dilegiyle...
genc arkadaşım ....sevgiyle kal..

Defakto nun pek çok anlamı var ve bu anlamların içinde "saymak" gibisinden bir anlam olduğunu sanmıyorum yada bilmiyorum söylersen sevinirim. Bizim bu ismi seçmemizdeki amaç şu anlamının hoşumuza gitmesiydi: aslındalık, gerçeklik, mantıksal sonuç. Reşit abi umarım yaza kadar toparlanabiliriz ve marmariste hep birlikte tekrardan eğleniriz buarada ta oralardan bizim foruma destek vermen bizleri unutmaman oldukça duygulandırdı beni çok teşekkürler. Son olarak şu durumda bile halen buraya yazıp bizi destekleyen herkese teşekkürler.

De Facto; bir nüfus sayım şeklidir. İnsanları konutların da değil de bulundukları yerde sayılmaları işlemidir. İnce bir espriydi fakat grup üyeleri bile anlamamış. Sağlık olsun ben bildiğinizi sanıyordum. Çok basit bir genel kültürdü..

Artı arkadaşım felaket saçmalamışsın. Sözüm architect'e..

İyi çalışmalar hepinize..

resit abım çok saol umarım en yakın zamanda tekrar toplanıp geliriz yanına!!çağrı sende saol dostum defakto yenı bı sayfa açmak üzere kendı karıyerı açısından!!buarada delakroix lafı uzutmaya gerek yok bu sayfada sadece müzık konusuluyo lütfen forum u kırletmek yerıne sorunlarınızı ö.m yoluyla halledın ok saygılar...bizi destekleyen ve unutmayan herkezi seviyoruz

deLakroix demiş ki:
De Facto; bir nüfus sayım şeklidir. İnsanları konutların da değil de bulundukları yerde sayılmaları işlemidir. İnce bir espriydi fakat grup üyeleri bile anlamamış. Sağlık olsun ben bildiğinizi sanıyordum. Çok basit bir genel kültürdü..

Artı arkadaşım felaket saçmalamışsın. Sözüm architect'e..

İyi çalışmalar hepinize..

Arkadaşım dedigin insanın resmine ve imzasına bakmanı rica ederim.

Edit :Arkadaslar cok cok başarılar dilerim sizleri seviyorum Tansiyon 12,8

Geri