Nora (Alternative/Metal) - Ankara

afiut6.jpg

Bundan Önceki Organizasyonumda Sahneyi Patlatan Pyracantha'ya Teşekkür Etmiştim... Yabancılık Çekmeyeceği Bir Sahneye Çıkacak...
Süper Performance Süper Bir Repartuar Bielmiyorum Gölge Yıkılır Her Halde ;) :twisted:

Başarılar...

Organizer demiş ki:
Bundan Önceki Organizasyonumda Sahneyi Patlatan Pyracantha'ya Teşekkür Etmiştim... Yabancılık Çekmeyeceği Bir Sahneye Çıkacak...
Süper Performance Süper Bir Repartuar Bielmiyorum Gölge Yıkılır Her Halde ;) :twisted:

Başarılar...

estafurullah abi nedemek biz sadece elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ki yine öyle olucak çıkıp elimizden gelenin en iyisini ortaya koyucaz umarım hepimiz için çok güzel bir konser olur ....

selamlar:)
cumartesi gelmeye çalışacağımdır ve gelebildiğim vakit, ruhsuz kadın'daki back'inizi de çözeceğimdir emre bey:p

başarılar dilerim arkadaşlar=)görüşmek suretiynen hoşçakalınız=)

bidiless demiş ki:
selamlar:)
cumartesi gelmeye çalışacağımdır ve gelebildiğim vakit, ruhsuz kadın'daki back'inizi de çözeceğimdir emre bey:p

başarılar dilerim arkadaşlar=)görüşmek suretiynen hoşçakalınız=)

hadi bakalım meliscim göster kendini çöz bakalım :) :) konserde görüşmek dileğiyle ...

Olm ben sizi anlamıyorum ya,ne demek dinleyicilerimize layık olmaya çalışıyoruz,dinleyicileriniz size layık olsunlar :twisted:

Konserde başarılar goçlar :)....

DaRkShInE demiş ki:
Olm ben sizi anlamıyorum ya,ne demek dinleyicilerimize layık olmaya çalışıyoruz,dinleyicileriniz size layık olsunlar :twisted:

Konserde başarılar goçlar :)....

abi biz elimizden geleni yapalımda takdir sizlerin olsun herzaman mütevazi olmakta fayda var ;) konsere senide bekliyoruz ona göre ;)

Geri