Nora (Alternative/Metal) - Ankara

steve_o demiş ki:
beyler başarılar dilerm inş yakında aynı sahneyi paylaşıp beraber coşarız en kısa zamanda sizi dinlemeye gelicem

başarı dileklerin için çok sağol seninde dediğin gibi umarım en kısa sürede aynı sahneyi paylaşırız bu bizim içinde çok eğlenceli olacak görüşmek dileğiyle SAYGILAR ...

evet arkadaşlar cemin de dediği gibi yeni bestemiz yoldadır şuanda hala beste ile uğraşıyoruz tamamen bittikten sonra sizlerin huzuruna sunacağız SAYGILAR ...

Arkadaşlar 10 Mart 2007 tarihinde Garaj yada If'te konserimiz olacaktır detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde buradan sizlere duyurcağız. SAYGILAR ...

ewet özellikle ben if olmamasını çok istiyorum çnkü if'in gündüz yapılan organizasyonlarda ne kadar yalan bi yer olduğunu az çok hepimiz biliyoruz...

Denemek için Ruhsuz Kadın'ı indirdim, dinledim. İlgimi çekti cidden. Hoş alternatif filan sevmem veya dinlemem. Ama grup hoşuma gitti. Başarılar dilerim sizlere.

Edit: Bu arada Ruhsuz Kadın'daki 4.41'de başlayan solo güzelmiş ya =)

ritual demiş ki:
Denemek için Ruhsuz Kadın'ı indirdim, dinledim. İlgimi çekti cidden. Hoş alternatif filan sevmem veya dinlemem. Ama grup hoşuma gitti. Başarılar dilerim sizlere.

çok çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için sizlerin güzel yorumlarıyla hatta eleştirileriyle daha çok yol katediyoruz sağolun desteğiniz için ayrıca 4.41 deki solo solocumuz H.Eren Suna'ya aittir ondan sonra giren solo ise bassçımız Cem Sönmez'e aittir görüşmek dileğiyle ...

Extacy617 demiş ki:
hadi bakalm bi ortak konser kısmetse

ömer seni buralarda görmek gerçekten güzel en kısa zamanda bir konser patlatırız beraber işallah ;)

ritual demiş ki:
Önemli değil. Gerçi direk olarak tam bir yargı yapmam yanlış olur. Diğer parçaları dinlemedim. Ama gene de sizleri başarılı buldum.

çok sağolun yeni bestelerimiz yolda en kısa sürede bitirip sizlerle paylaşacağız en iyisini yapmak için üzerinde uğraşıyoruz ...

grubun davulcusuyla aynı sınıftaydık dersanedeyken ordan dikkatimi çekti de dinledim ruhsuz kadını ve çok güzel bence..

ritual demiş ki:

Öncelikle grup ve solo için yaptığın övgü için teşekkürler ritual...
Alternatif müzik dinlemeyen biri olarak dikkatini çekmiş olmamız bizi gerçekten sevindirdi...
Umarız yeni bestelerimizi de kısa zaman içerisinde sizlerle paylaşacağız...
Uzun süredir canlı çalmayı özledik açıkçası ve 10 Mart'ta yine çok güzel bir organizasyonda beraber olmak dileğiyle...

p_Absolution_q demiş ki:
myspace den dinledim parcasını. ufak tefek sorunlar dısında bence gayet iyi olmus. devamı ve basarılar dilerm.

bu arada dikkatimi çekti segmenler galiba orası. iyi seçim ;)

çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için en iyisini yapmak için elimizden geleni yapıyoruz seğmenler farkı fotoğraf çekimi için uygun diye düşündük görüşmek dileğiyle ...

anaksunamun demiş ki:
grubun davulcusuyla aynı sınıftaydık dersanedeyken ordan dikkatimi çekti de dinledim ruhsuz kadını ve çok güzel bence..

davulcumuz erçin :) gerçekten onun gibi bir davulcuya dosta arkadaşa kardeşe sahip olduğumuz için çok şanslıyız beste hakkındaki yorumlarınız için çok teşekkür ederiz en kısa sürede yeni bestelerle ve organizasyonlarla karşınızda olacağız görüşmek dileğiyle...

Geri