Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Organizer demiş ki:
Öncelikle Pyracantha'ya 11 Mart Dolayısıyla Teşekkür Ediyorum... Sahne Performansınız Gerçekten İç Açıcıydı , Seçtiğiniz Parçalarla Birlikte Seyirciyi Çok Güzel Bir Şekilde Yönlendirip Eğlendirdiniz Tebrik Ediyorum ve Beni Kırmayıp Daha Sonradan 3 Parça Eklediğiniz İçinde Ayrıca Beni Mutlu Ettiniz.

Basscınızın ( Cem SÖNMEZ ) Gruptan Ayrılışı İnanın ki Bana Haz Vermedi , Böyle Durumlara Grupların Alışması Gerekli Tabi Zorunluluk Olduğu Taktirde Yapılacak Fazla Bir Çözüm Yolu Yoktur.Yolun Açık Olsun Cem...

Yeni Basscınız Anıl DURSUN'a Başarılar Diliyorum...

Yolunuz Açık Olsun Pyracantha :twisted:

çok sağol emrahcım bizim içinde güzel bir konser oldu Cem kendi isteğiyle gruptan ayrıldı yeni bassçımız Anıl Dursun ile repertuar'ı oturtup son sürat devam edeceğiz işlerimize desteğin için çok sağol ...

Arkadaşlar biraz geç oldu ama :) Garage konserinde izlediğim kadarıyla çok iyiydiniz..Aynı sahneyi paylaştık...En kısa sürede basscı bulmanız dileğiyle..Başarılar..Kolay gelsin...

_apeiron_ demiş ki:
arkadaşlar umarım en kısa zamanda bassçınızı bulup son hız devam edersiniz.özletmeyin kendinizi :)
Olumlu düşünce ve dilekleriniz için teşekkürler apeiron ve barker ...
En kısa zamanda yaşanan zaman kaybını telafi etmeye çalışacağız...
Tekrar aynı sahnede görüşmek dileğiyle...

barker demiş ki:
Arkadaşlar biraz geç oldu ama :) Garage konserinde izlediğim kadarıyla çok iyiydiniz..Aynı sahneyi paylaştık...En kısa sürede basscı bulmanız dileğiyle..Başarılar..Kolay gelsin...

çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için en kısa sürede sahnelere geri döneceğiz umarım yine aynı sahneyi paylaşırız görüşmek dileğiyle saygılar ...

erçininde dediği gibi bir kaç adayımız var bu aralar besteler ile uğraşıyoruz çoğunun düzenlemeleri bitti söz yazım aşamasına geçicez işallah bassçı adayları ile haftaya stüdyoya gireceğiz umarız iyi bir bassçı bulabiliriz ....

zanax04 demiş ki:
pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Bassçı konusunda bir gelişme var mı??

valla bi kaç sağlam aday var.onlarla studyoya gireceğiz bakalım..işalla fazla vakit kaybetmeden aradıımız kanı buluruz diim ben :)

EmilioDeCarro demiş ki:
erçininde dediği gibi bir kaç adayımız var bu aralar besteler ile uğraşıyoruz çoğunun düzenlemeleri bitti söz yazım aşamasına geçicez işallah bassçı adayları ile haftaya stüdyoya gireceğiz umarız iyi bir bassçı bulabiliriz ....

Umarım en kısa sürede hallolur herşey.Ne diyim, yeni besteyi ve tabiki konserleri bekliyorum... :)

bassçı arayışlarımız devam ediyor bu hafta sonlanmasını diliyoruz haftasonu stüdyoya gireceğiz ve umuyoruz ki yeni bassçımızı sizlere söyleyeceğiz yardım eden herkese sonsuz saygı ve sevgiler ...

Geri