Nora (Alternative/Metal) - Ankara

yani kısacası attığım her başarı dileği laf olsun diye değil hepimiz aynı sektörde birbirimize destek olmalıyız mesaj atma amacım tamamen bundan ibarettir eğer birbirimize destek değil köstek olursak hepimizin bildiği gibi turk rock ı ileriye değil aksine gerilemeye başlar hepimiz turk rock ı için çalışıyoruz bişeyler başarmaya bunları uygulamaya koymaya çalışıyoruz budur yani :)

EmilioDeCarro demiş ki:
yani kısacası attığım her başarı dileği laf olsun diye değil hepimiz aynı sektörde birbirimize destek olmalıyız mesaj atma amacım tamamen bundan ibarettir eğer birbirimize destek değil köstek olursak hepimizin bildiği gibi turk rock ı ileriye değil aksine gerilemeye başlar hepimiz turk rock ı için çalışıyoruz bişeyler başarmaya bunları uygulamaya koymaya çalışıyoruz budur yani :)

emre çok güzel bir noktaya değindin...

hepimiz amatör gruplar olarak birbirimize bok atmayı sewiyoruz rekabet ortamı dolayısıyla sizede olmuştur sahnede bir amatör grubu izlerken sırf tarzlarını beğenmediniz diye bissürü gruba mutlaka "bunlarda çalıyomu lan" demişsnizdir bu yanlış arkadaşlar birbirimize destek olacağız ki türkiye'de rock gelişsin birbirimizi kötüleyerek bir yere varamayız eğer gerçekten beğenmediğiniz bir durum warsa insanların şevklerini kırmadan yanlışlarını söyleyebilirsiniz eleştiri başkadır aşşağılama başka eğer hepimiz bu kounda üzerimize düşeni yaparsak ilerde rock müzik bugünün serdar ortaç, hande yener we bilimum ipne takımının müzikleri gibi dinlenecektir...

vay be gaza geldim!!!!

euheueh en çok da melatonin forumunda olan hoşuma gitmişti ilk basarılar yazdın birkaç sayfa geçti tekrar yazmışsın bascının tepki çok güzeldi sanrım o basarılar dilegin zamandsan bu zaman pek basarılı olmadık sanırım snn gözünde diye :D

yok yok alakası yok dalgınlığıma denk gelmiştir :) malum biliosun okul müzik hepsi biyandan binince kafa beyin kalmıyo insanda müzik yine rahatlatıyo eğlenceli birşeyler üretmek ama okul adamı ... neyse :)

walla bu arada sarkılarınız ve de siz için de yorum yapmak isteerdim ancak bi kaydınız yok canlı dinleme sansım da yok gibi görünüyor ya şimdilik, umarım bi gün dinleme fırstım olur eger yazın anakrada çalacak olursanız gelicem...

valla abicim ankarada çalma ihtimalimiz yok çünkü bateristimiz erçin üniversite için ankarada onun dışında ailesinin yanına dönüyo ama belli olmamakla birlikte uşağa gitme ihtimalimiz var eğer bir organizasyon olucak olursa uşakta gitmeyi planlıyoruz tabi kesin olmamakla birlikte...

olum bu uğurda yiyeceimiz bansa yeriz hiç sorun deil sokağa çıktığında okula gittiğinde insanların müzik anlayışının nasıl olduğunu görünce sen sanki forumda 1000 tane ban yemişe dönmüyormusun? ben onlar için az bile söledim daha söliceklerim çok şeyler warda onları yüzyüze sölerim artık

çok haklısın kardeşim kantine bir giriyoruz surata gucci parfümler geliyo çalan müzik genelde 300 500 tarzında saçma sapan müzikler oluyo genelde hiç müzikle alakası olmayan mix şeyler kendi tercihleri abi naparsa yapsınlar kendi tercihleriyle boğuşup dursunlar bizde müziğimize bakalım ...

haklısın kardeşim beyaz pantolon diyorum mercedes diyorum birde benim karakterim o mercedesteki herifin karakterin kötümü hayır değil diyim sen anla :) :) :)

Geri