Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

nrn_drum demiş ki:
guitar352 demiş ki:
Melihcim konserde "Çöl gecesi "'ni sana armağan ettim,bundan sonra da sıkça armağan ederim.Bu arada bu konserimizde bizi yine yalnız bırakmadığın için çok teşekkürler Melihcim

elimden geldiince yanında olcagım eren bu arada 18 haziran morganizasyon konserinde aynı sahneyi paylaşcaz.cok zevkli olcak . umarım herşey yolunda gider ve bizim evreninde sınav ii gecer konseri cok bomba yaparız hadi erencim şimdilik ewallah ovacıga gelinde bi king çekiim :LOL:
bütün öss night grupları tanıdık olucak galiba sevindim tek seferde tüm arkadaşlarımı izleyebilme fırsatım olduğu için açıkcası. 8) kolay gelsin.konsere gelemedim ne yazıkki işte öss night a inşallah.

Serkan eyvallah.Umarım önümüzdeki günlerde de birlikte sahne almaya devam ederiz.Haylaz'a selamlar...
Saolasın Murat,başka sahnelerde buluşmak üzere.Sizin de emeğinize sağlık.
Pınarcım 18 Haziran Össnight2ta görüşmek üzere diyelim o zaman.Biz ve dostlarımız Morganizasyon'un organizasyonunyla aynı sahnede olacağız...
Bu arada Morganizasyon'da bizim için çok önemli bi yere sahip.Bu sene güzel konserlere imza attılar,bi diğeri de 18 inde Öss night organizasyonuyla oluyor...

Bu arada 10 Haziran günü Yolcu'dayız.Birlikte sahne aqlacağımız gruplar hakkında,ve giriş fiyatı hakkında kesin bir bilgiye sahip değilim.Yakında öğrenip açıklarım.Saat 21.30 suları 10 HaziranCumartesi günü Yolcu rock bar'dayız...

erencim başarılar uzun zamandır görüşemiyoruz..benim adaptörde sende kalsın artık :) malum gt8 olayına girdim ben :)
eyvallah...

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

Eyvallah Alpago.Gt-8 in de hayırlı olsun.Çok severim kendilerini :).ben analogları diziyorum,umarım zamanla istediğim kadroyu tamamlayacağım.Processor olayını bi sene önce bıraktım.Gt-8 çok iyi bi processör.almakla iyi yapmışsın.Hayırlı olsun sana ve deep inside'a...

eren arkadaşım...ii küsel konserler feriosun da nedendir annamadım konser afişlerini heykel üzerine asıosun....heykeller üzerlerine afişler asılsın die yapılmıo..bunnu aklının bi köşesine not al...bi daha ki sefere dikkatli olmanı umuyorum...

Usta demeyelim, sadece standardın az biraz üstünde biri bu. Abartıyor kendini, millette girip burada laf yetiştiriyor yerin dibine sokacağım diye. Unuttuğunuz şey ise reklamın iyisi kötüsü olmayacağı. Adamın yaptığı prime bak. Şu adam ve müziği üzerine bunca sayfa ne konuşulmuş bir dönüp okuyun, % 20 Eren, % 20 kankaları, % 25 dalga geçenler, % 25 eleştirenler, % 5 benim gibi yadırgayanlar, % 5 beğenenler.
Net olmamakla birlikte yaklaşık bir istatistik sanırım. Tabii eleştirenlerden silinen mesajları da sayarsak dengeler alt üst oluyor.
Bırakın bu adamı kendi haline 2 yıla kalmaz silinir gider, barlarda akdeniz akşamları çalar. Herkesi kaliteli gruplara ve müzisyenlere yönelmeye davet ediyorum.
Kaliteli derken önce karakterlilik. Atam'ın dediği gibi. "Çevik" olduğu kadar "Zeki" ve tabii "ahlaklı" müzisyenler bulun yorum yapacak.

Heykelin üzerine ben afiş yapıştırmadım...
Seçil soydan o %5 yadırgayan insanları yalnız bırakmadığın için ve forumumun seviyesini yükselttiğin için sana da teşekkürler...

18 haziranla ilgili ayrıntıları morganizasyon yakında açıklar zaten.Ben de tam net olarak herşeyi bilmiyorum.Ama güzel bi gece olacak.Morganizasyon'a teşekkürler...

Bu arada çok teşekkürler _sek_,Yolcu'da görüşmek üzere yalnız yeni gelişme olmuş.10 Haziran Yolcu'daki konser 9 Haziran'a alınmış arkadaşlar.
---9 Haziran Cuma günü Yolcu'dayız---

Hiperocktif dergisinde bu sayı röportajımda bulunmaktadır bu arada isteyenler bakabilirler.
3 sayfalık bi röportaj oldu

http://www.hiperocktif.com/index.php?sayfa=30
http://www.hiperocktif.com/index.php?sayfa=31
http://www.hiperocktif.com/index.php?sayfa=32

Eren Kömürlü'nün hiçbir kaydını dinlemedim ama dinlemeyi düşünüyorum.Benim anlayamadığım neden bir grup olarak , bir grup adı taşımıyorsunuz? Bence öyle çok daha iyi olurdu.. Böyle kulağa hoş gelmiyor benim kanımca.

kucukmubasir demiş ki:
18haziranla ilgili kesin bilgi istiyorum ben var mıdır acep???

18 Haziran için bütün program tamamen hazır olduğu zaman herşeyi açıklayacağız sadece şu kadarını söyleyebilirim o gün için saat 16 - 24 arası 7 veya 8 tane grup sahne alacak. Muhtemelen konser yine Ankara seyircisinin çok sevdiği mekanlardan birinde olacak 2-3 güne kadar herşeyi buradan açıklayacağız. Teşekkürler...

Öncelikle re-aranger evet buxenus'un sorusuna cevap olarak iyi bi yaklaşım.Şuana kadar 3 kez röportajım yapıldı ve 3ün de de bu soru soruldu neden grup ismi değil.Çünkü bu bi solo proje.Ve bu tip projelerde grubun ismini bu projeyi başlatan kişinin adı alır.Serdar Öztop,Cem Köksal örneklerinde de olduğu gibi...Bu arada buxenus kayıtlarımızı dinlemek istersen ilk mesajda iki parçamızın linkini bulabilirsin
Sevgili juju soruna cevap vereyim o zaman evet öyle bi hayale sahip olan ve bu hayal için uğraşmaya başlayan kişi bendim.
Bu arada Egemen 18 haziranla ilgili açıklama yapmış,eyvallah

9 Haziran Cuma Yolcu konserimizde giriş+ilk bira 6 ytl olmaktadır.Bi terslik olmazsa 22.00-23.00 sahnedeyiz.

eren kardesım nasılsın 9 hazıranda aynı organızasyonda sahneye çıkıcaz tüm notlike sana basarılar diler kardesım buarada sakın fırata dövme yaptırmayın bacağımı ne hale getirdi gördün yanı neyse görüsürüz :LOL: :LOL: 8O :p :arrow: :arrow:

Teşekkürler beyler...Erbilcim seni Eren Kömürlü başlığında görmek ne güzel.bacağın için de büyük geçmiş olsun.Tüm Notlike'a selamlar,başarılar,görüşmek üzere...

Geri