Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

Selamlar herkese,bir süredir konserlerimiz olmuyor.Bunun nedeni grupta kadro değişikliği yaşanmış olması ve kadro değişikliğinden sonra basçımızın da işlerinin çok yoğun olmasından gruptan ayrılmak zorunda kalması ve tekrar bir basçı değişimine girmemiz.Mayıs ayında bir çok şehiri kapsayan bi konser programımız vardı iptal etmek zorunda kaldık ama umarım en kısa zaman içerisinde yeni kadromuzla konserlerimize tekrar başlayacağız.
Onun dışında şu sıralar "Anubis" adlı çalışmamla uğraşıyorum.Bir terslik çıkmazsa bikaç gün içinde sunmayı planlıyorum.Umarım beğenirsiniz...

("Anubis")

Nokiasupersound'a bu sene Anubis ile ben de katıldım.

Ayrıca Rockstation dergisindeki kısmımda bu sayıda(Mayıs-Haziran) kendime ait bitakım nacizane egzersizlere yer verdim

erenciğim yine olmamış nasıl desem kompozisyonun da cümlelerin de zayıf, tonu da tutturamamışsın artı metronom da sorunlu. ne desem boş... müzik bu saatlerce,yıllarca klavyede aşağı yukarı inmek kadar doğuştan bazı şeylerin de olması gerek insanda.neyse in çık sen yine noolacak sanki...

Melihcim çok sağol iyi dileğin için.Amerika'ya selamlar:) Halil sağol sen de düşüncelerini paylaştığın için
Armonika bu olumlu yorumundan dolayı çok teşekkürler,çok sağol.

Ağustos sonlarına doğru "Çöl gecesi" adlı ep çalışmamızın kayıtlarına girmeyi planlıyoruz.Albümde yer alacak olan kadro:

Derun Tekelioğlu:davul
Fırat Kalecik:bas gitar
Emre Çakır:Vokal
ve tabi ben de gitarlarda yer alıyorum.Elimizden gelen en iyi ürünü sunmak için çalışacağız.Çıkış tarihi için kesin bir tarih vermek yanlış olur ama önce bi kaydedelim daha sonra en kısa sürede raflardaki yerini alması için elimizden geleni yapacağız

Anubis'in davulları Fruity loops'ta Sample'lar ile yazıldı sampleların nerden olduğunu bilmiyorum kayıdı yapan sevgili Cem(cem saydam) bilir onları

sonunda col gecesi cikacak umarim istediin gibi olur erencim

Kolay gelsin basarilar...

guitar352 demiş ki:
Melihcim çok sağol iyi dileğin için.Amerika'ya selamlar:) Halil sağol sen de düşüncelerini paylaştığın için
Armonika bu olumlu yorumundan dolayı çok teşekkürler,çok sağol.

Ağustos sonlarına doğru "Çöl gecesi" adlı ep çalışmamızın kayıtlarına girmeyi planlıyoruz.Albümde yer alacak olan kadro:

Derun Tekelioğlu:davul
Fırat Kalecik:bas gitar
Emre Çakır:Vokal
ve tabi ben de gitarlarda yer alıyorum.Elimizden gelen en iyi ürünü sunmak için çalışacağız.Çıkış tarihi için kesin bir tarih vermek yanlış olur ama önce bi kaydedelim daha sonra en kısa sürede raflardaki yerini alması için elimizden geleni yapacağız

Evet melihcim,çöl gecesini artık kaydediyoruz.Senin çok sevdiğin bir parça,eksik olma,sağolasın.Çöl gecesi'ni ep ye ismini verecek parça olarak düşündüm.Parçaya bikaç yeni eklemeler de yaptık

abi eren çok acaip olmuş anubis gerildim nan dinlerken biraz davullar abartı olmuş gibi ama vardır bi bildiğin yada uykusuzum ondan abartıorum :) çöl gecesinide dinlemiştim hatırlıorm çok acaip parçaydı o e.p. seviyesinde bi kayıt bekliorz abi senden 8) emeğinin karşılığını alıcağına yürekten inanıyorum abi aynen dewam ;)
yürü bea eren :eek:

-HARAPTAR-

Geri