Piranha (Death-Thrash)

Konser bi arkadas tarafından bi istek olarak geldi ama suan icin kesin bi sey yok ama olursa acıklayacaz suan icin 10 haziran tarih yer Adana

Hehe....Çukurova yolları taştan sen çıkardın beni beni baştan... ;) Walla Çukurovada Piranhaları görmek iyi olur herhal ;)
Başarılar! :metal :metalhead :dan

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza Kadar!!!....THRASH METAL ÖLMEZ!!!

arkadaslar bass gitaristimiz gruptan ayrılma kararı aldı (kendi özel nedenleri oldugunu belirti) bende burdan kendisine hayatında basarılar diliyorum onu özleyeceğiz herzaman ona kapımız acık kısa zamanda ii bi arkadaslık kurduk fatihe bize katıldığı icin cook teşekkür ederiz ve yeni bi bass gitarist arıyoruz fatihin yerini dolduramaz yanlız :( o bizim kardesimizdi ama yeni gelecek arkadasta kesinlikle bizim kardesimiz olarak gelecektir.

neyse basscısız suan icin yolumuza devam ediyoruz ve 3 beste 1 adet cover bitti temmuzdan sonra demo kayıdına girmeyi düşünüyoruz haber vereyim dedim

arkadaslar basscı bulamadık ama menajer bulduk vallaha adamdan esinlenip sarkı yaptık bide hos muhabetti var eski thrashci birinin menajerliği üstlenmesi cook güzel bir kardeslimiz daha oldu sagolsun yardımları icin tesekkür ederiz

Selamlar;
Piranha yeni besteleriyle çok yakında karşınıza çıkacak.Yazz sürecini beste konusunda yoğun (ve başlarında eli cetvelli bir şekilde geçirdikten sonra) yaz sonuna sağlam bir Demo ile çıkılacak.
Şarkıların tamamı Türkçe.Bunun dışında teknik konusunda oldukça ama oldukça sağlam olacağını belirtmeleyim.Birde şöyle de diyebiliriz ki; "Metronom ağladı beaa!" ;)

İnternet adresimizde en geç 15 gün içerisinde açılacaktır.

Saygılarla

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza Kadar!...THRASH METAL ÖLMEZ!!!

arkadaslar cok az kaldı diyecektim ki komedi bi şey oldu gökten buzdolabı dustu bir lead gitaristin üstüne vallaha komik bi durum ama kayıtlara 15 gün kala böyle bi sansızlık sadece bizim grubun basına gelebilecek bisey artık bahtsız bedeviliği kabul ettim ben bu ne yaa buzdolabı dustu demo gecikecek yok artık demoyu bekleyenler suan da yerlerde sürünüyo gülmekten orası kesin yaw gülmeyin gelir sizinde kolunuza duser buzdolabı :D

Piranha lead gitaristi Aydoğan arkadaşın bileğindeki sorun can sıkıcı ama demo zamanıyla ilgili sorun olmayacaktır.Kendisi oldukça azimli bir şekilde çalışıyor doktorda çok sıkışırsanız Fizik tedavi alabilirsiniz dedi ama yaz sonuna demo "KATİYEN GECİKMEYECEKTİR!!!"

Tüm kamuyona bildirilir ;)

selamlar...
hepinize başarılar diliyorum...cihanın da yeni görevi:) hayırlı olsun...
gruptan ayrılmış olsamda takip ediyorum sizi..ona göre...:)
başarılar...

Geri