Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
hayırdır bir anket söz konusu biralem mevzusu açılmış yine gibi duruo hadi bakalım.. bence çıkmalısınız, çünkü sivasın daha doğrusu sivasta bulanan öğrencilerin sizn yarattığınız ortama ihtiyacı ve o artamı yaratabileceğiniz sivastaki tek mekan biralem. Zaten siz bıraktığınızdan beri biz biralemde gitmez olduk, nede olsa birayı alıp kendi evimizde de içiyoruz üstelik clup müzik yerine kendi seçtiğimiz müzik eşliğinde ama sizi dinlemenin yeri bi başka bira eşliğinde. lakin bu anket evetler ile sonuçlanırsa siz kesin biraleme dönüş yapıcak mısınız merak etmekteyim?

arkadaşlar bence paranoya biralem' de çıkmamalı. çünkü günlük hedeflerin ötesinde kendilerini kanalize ettirmeleri gereken şeyler var! başarılı olmak adına kullanacakları yolda uyguayacakları stratejide herhangibirinin sivas halkını kazıklamasına yardımcı olmak varsa buyursunlar olsunlar! ancak gurubun toplu olarak biralemi bırakma sebepleri gözönünde bulundurulursa yaz döneminde bundan birden bire vazgeçmeleri kendileriden verecekleri gereksiz ve zamansız bir tavizden öteye geçmez! eğer gurubu canlı dinlemek istiyorsanız biraz sabredin...inanın buna değecektir!!!!!!!

şimdi çıkmamalı

arkadaslar yaz dönemi konusunda Queen of the Blood a katılıyorum suan cıkmaları kadar anlamsız ve kendi önlerine bent kuracak kadar gereksiz baska bir sey yok.bencede yazın hedeflerine ulasmalarını saglıyacak eylemlerde bulunmaları lasım
ama seneye kıs konusunda aynı seyi diyemeyeceğim.cünkü bu durumda olupda hem ankarada cıkan(okudukları sehir) hemde cesitli sehirlere gidip bir sürü organizasyona katılan cok grup var o yüzden seneye hepsini bir arada yürütebilirler cünkü bu gruba maddi kaynak da gerekiyor...ama yazın günlük tatmin olmaktansa gelecege bakıp seneye göre bir plan yapmaları daha dogru...not:lan hemen halledin de kaydınızı yolluyak BARIS a acele edin bu arada görevli olarak secildim...

arkadaşlar paranoya çıkarsa biralemde önümüzdeki sonbahar döneminde çıkacak yaz için başka planlarımız war sadece dün aradılar konuştuk ortada bişey yok bizde bööle bir anket hazırlayalım dedik bakalım dinleyicilerimiz ne diyor...

zamanı gelince dinleyicilerin de fikirleri göz önünde bulundurulup değerlendirmeye alınacaktır yoksa şuan için ortada görüşmelerden başka bi durum yok ....

paranoyanın biralemi bırakma sebebinden sonra tekrar biraleme dönmesi yanlış gibi duruo olabilir ama okul süresi boyunca her geçen hafta sonu yapabilecek hiç bir aktivitenin olmadığı bir şehirde düşünülemez, hele ki bu şehirde paranoya gibi bir grup varsa ve onları dinleme fırsatı varsa..
eğer sabır karşısında gerçekten canlı canlı ve daha ii bir ortamda onları dinleme şansımız varsa neden sabır olmasın ama selametsiz bir sabır benim bünyemde sıkıntıya yol açıyor
hani önümüzde bir nimet var ne diye nasiplenemiyoruz
tabi bu sabrın sonunda ortaya çıkacakları bilemiyorum ama tahmin edebilmek adına bi kaç ip ucu rica etsem????

2. parçamız hakkaten çok güzel olacak arkadaşlar konserde de çaldığımız bir parça isimli şarkının introsu rifleri we trafiğiyle biraz oynayıp sözlerinide değiştirdik :D :LOL: :LOL: :LOL: parçanın adı kurtulamazsın oldu gerçekten grupça çok beğendik nokiasupersound 'a kurtulamazsın ile katılmayı düşünüyoruz bass gitarları can çalacak kayıtlarda o da elinden geleni yapıyor (saol lan gandalf ) kayıtlara bi girebilseydik :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

bu arada beyler yarın saat 11 gibi çalışmaya başlıcaz haberiniz olsun

Ben bu parçayı çok sevdim...sinan trafiğiyle,riff leriyle ve içeriğiyle oynayınca takdire şayan dinlenilesi bişey ortaya çıktı...feo nun my dyin' vari deli sözleri,canın bass introsu ve benim beste için uyguladığım farklı vokal stili resmen CUK oturdu...diğerleride yolda...tüm enerjimizle bu işe yoğunlaşmış durumdayız...pazartesiden itibaren çalışmalara gaz vereceğizdir...
BU arada biralem olayı hakkında yorum yapmıyorum,zaten gerekenleride gerekmeyenleri de söylemişiniz...eywallah...

afferin len düdük makarnaları seviom sizi ... kumsal deniz bira güneş buralar süper :)

HAYAT SEVİNCE GÜZEL :)

Dünyanın en mutlu LOSER ı oRko:)

yarın bi daha prowa alcaz grup elemanları haberiniz olsun inşallah takip edersiniz unutmayın yarın 12 de anfideyiz msn leri bi açın bea abiiii herkes oyun derdinde yaww başlıcam oynunuza ....

21 haziranda kaydedeceğimiz parçayı nokia supersound yarışma kuralları gereğince siteye koymayabiliriz artık ordan dinlersiniz ama 23 hazirandaki kaydı forumda bulabilirsiniz

takipte kalın

Geri