Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
ya hayır cıkmamalı tabı yeter ya anlasın bıralem kıymetlerını burunları sürtülsün bıraz.zamanında arkadaslarımın sinirlerini az mı bozdular.cocuk oyucağımı bu...

komitem vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar yarın komiteye girecem 1 haftadır iptalim kafayı sıyıracam bana şans dileyin millet :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

çok saolun walla.feo abi daha napıcaksın o kadar ugrastın çok teşekkürler walla konser sırasında sanssızlık işte monitörden sesim cıkmadı...Kendinize iyi bakın görüşmek üzere

arkadaşlar kadir denen herifle birsürü problem oldu bizim konserdede kendini bilmez herif koskoca ARDA hocaya,ben işimi bundan mı öğrenecem diye dünyanın en salakça lafını kullandı.sen elektrikçi işe yaramaz bi adamsın millet konsere çıkıyo bu oturmuş msn derdinde neise daha fazla konuşmayayım yarın +18 in konserinin soundu için okula gitcem bakalım ya kawga ederiz yada :LOL:

erdem konseriniz bence gayet güzeldi sonuçta ilk konser we ben başarılı buldum paranoyanın ilk konser kaydını görseniz 17 gün gülme krizine girersiniz :D

zehraaaaa ne zaman gelcen sen bea...

orko başarılar sana adamım...

+18 konseri iyiydi bence hatta süperdi ilk konser için gerçi sinan abinin yaptığı ses düzenini yukardaki kadir abi yine bozdu ama olsun. yaw konser başladığında elektroda elektrik yoktu :D

+ 18 bu istekle çalışıp problemsiz dewam ederse çok çok iyi bir grup olcak bence zaten iyiler tecrübe kazandıkça performansları artacaktır keşke konsere kalabilseydim ama o akşam biralem programı wardı bu arada bu cuma we cumartesi biralemde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler...

Gitgide biralemdeki performansınız artıyor.Her gecen gun daha iyi bir PARANOYA izliyoruz.
Tek sorun ordaki ses sorunu umarım önumuzdeki hafta bu sorunda ortadan kalkar ve yine oldukça güzel sekilde eğlenip sallarız kafaları:)

Geri