Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
spotless demiş ki:
baslıgı kirletmek adına birşey yazdıgımı düşünmüyorum,kaldı ki burda kirlilik namına cok daha geyik ve gereksiz yazılar oldu zamanında,hala da olmak da.paranoya aile ya da kişiye özel deil arkadaslar,sadece bir müzik grubu,elbette iyi bir müzik grubu.madem böyle bir işe kalkısıldı bu tip eleştirilere de alısmanız gerekecek.

ayrıca ben grup elemanlarının özel hayatlarındaki kişilere tek laf etmedim onların kendilerine yakıstırdıkları seyi söledim.paranoya gelini.ok?

tekrar söylüyorum profesyonel bir işte profesyonel davranmalılar.

son olarak forumun sözlük anlamı:bir konu hakkında yapılan tartısma-söyleşi grubu.anlatabiliyor muyum bilmem ama eleştirilerim yapıcı ve dogru.
(forumu kullanmamak grubu takip etmemek ya da burdan bihaber olmak anlamına gelmez)
esen kalın,hoşçakalın.

Eywallah dostum yaptığın eleştiri ve düzeltmeler için...Burası paranoya nın kalesi konumunda bir yer olarak görüldüğü için kimse eleştiri nedir nasıl yapılır ve forum adabı nedir bilmiyor.Bunları başta yeni yeni oturmakta olan türkiye ve internet adaptasyonu konusu altında tartışabilirdik ama neyse fazla gereksiz bir lakırdı olurdu...
Yapılan eleştiri tarafımdan gayet anlaşılır ve düsturlu bulunmuştur öncelikle bunu söyleyim.Sonralıkla Bassçımız ve biricik dostumuz ORKO hakkındaki görüşlerini Feo yukarıda gayet düzgün bir şekilde aydınlığa kavuşturmuş...
Burada asıl sorulması gereken ve insanların topluca tarafınıza karşı hiddetlenmesindeki etmen , seçmiş olduğunuz garip ve ironik hafif iğneli jargondur.
Bu konuda düzeltme yapmış olsaydınız yanlış anlaşılacağınızı düşünmeyecektim.
Lakin 2 senedir yapmış olduğumuz onca işin ardından Son Biralem programında kendi keyfimize yönelik ufak çaptaki eğlence güruhu , sizi neden bukadar derinden etkiledi anlayamadım...
Grubu bu kadar yakından takip ediyorsanız , taviz vermeme , edepli ve düzgün imaj sergileme gibi bir niyetimizin olmadığını görürdünüz...
Üzüldüğüm tek şey , eleştiri formatında sizin gibi Paranoya yı Bilen kimselerin bu şekilde içsel bir paranoyak duruma düşmüş olmasıdır...
Kendinize iyi bakın ve bu tavsiyemi bir yere yazın...
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak , ancak amaçsızca yellenmeye benzer...
Tekrar görüşmek üzere...
Umarım siz bu sefer yanlış anlamazsınız... :)

spotless demiş ki:
orkocuk demiş ki:
arkadaşlar slm ben paranoyanın gelini orkonun sevgilisiyim hayretler içinde yazdıklarınızı okuyorum neden herkes birbirine bok atıp duruo anlamış diilim çıkan çıkmış unistar finallerine çıkamayanlar da işlerine bakmaya devam ediyo adalet madalet bunları sizlerin yargılamaya hakkı yok diye düşünmekle birlikte yarışmayı en çok takan ve tüm umutlarını bu yarışmaya bağlayan birtakım insanların da bunu gizlemesini ve yarışma sanki hiç umrunda olmamışçasına takılmasını anlayamıyorum seçilen seçilmiş boşuna hırpalamayalın millet kendinizi ve lütfen biraz gerçekçi olup jüride dahil herkese saygı gösterelim iyi ya da kötü bu yazdıım ilk ve son yazıdır saygılarımla gzn...

selam.uzun zamandır sizleri takipte biri olarak bir kaç eleştirim olacak,yıllardır sinanın cabalarıyla ayakta tutmaya calıstıgı paranoya cok iyi yerlere geldi,gelecek.gercekten tebrik ederim,grup elemanları da bireysel olarak kendilerini oldukca iyi yetiştirdiler,son konser de oldukca iyiydi,fekat artık grubunuzda ruh kalmadı farkında mısınız?herkes tek olarak işini iyi yapıyor evet,ama eski heyecan ve coskunuzun olmadıgı su götürmez bir gercek.sebebini kesinlikle samimiyetsiz buldugum yeteneksiz bascınıza baglıyorum,bas eğitimini profesyonel bir grupta devam ettirmesi gruba yazık ediyor.bilmem paranoya gelini ne der ama...

takdir edilesi bi çabanız var,ama isminizi-grubunuzu kimsenin şekline alet ettirmeyin derim.paranoyanın gelinleri(kopulacak bir ayrıntıdır!!!),bu teşhircilik,çocukluk yıllardır verilen emeklere yakısmamıs.

haa bu yazıdan sonra kesin bi kaç grup üyesi ya da yakın arkadasları savunmaya hatta saldırıya gececektir,gerek yok,söylediklerimin yanlıs olmadıgını herkes biliyor eminim.sımarmayın,şımartmayın.paranoya gelinlerine selamlar:)ahaha vezirlik de rezillik de sizin elinizde.

Yazdığın şeyleri okudukça garip hissediyorum kendimi...
Son zamanlardaki ruhsuzluğumuz neden Orko ya bağlanmış anlamış değilim...
Gerçekten sen bilmeden konuşup akabinde forum adabı konusunda ahkam kesiyorsun.Yada tüm gerçeklere gözün kapalı abuk subuk saçmalıyorsun.
Grubun bu denli ruhsuzlaşmasının bir çok sebebi var...
Amaçsızca yapılan eleştiriler (ki bu senin yaptığın) sadece can sıkar yada böyle gereksizce froum sayfalarını doldurur tepkidar insanlar tarafından...
Bu arada Biralem de eğlenmeye yada icra edilen müziği dinlemeye gelen arkadaşlara sözüm:
Tam tamına saydım 17 parça üst üstü söyledikten sonra , eline sağlık babında insan bir ses çıkarır (alkışlama,ıslık çalma,bağırma,zart,zurt)...
Ben karakterim gereği ilgi manyağı,sevgiye muhtaç alkış sevdalısı bir adam değilim ve olmadımda...
Ama bu olay müzikli mekanlarda sanatçıya gösterilen hürmettir,adaptır,saygıdır...
Spotless , bu sözler senin için değildi kuşkusuz ama neyin ne şekilde ruhsuz olduğunu görmen açısından ufak bir örnek verdim.Son 3 haftadır bütünüyle olan olay da budur...
Artık iyice sıkılmıştık ve yorulduk...Herkesin burada bulunma amaçları farklı...Sınavlarım olmasından dolayı sezonun kapanması ve Sivas'ta bulunmamın asli amacı olan okula kendimi adapte etmiş bulunmaktayım...
Buda son sözlerimdi...
Ulan ayda yılda bir giriyorum ona da sinirlendim çıktım bu nasıl iştir yaw... :x :x :evil:

orkocuk demiş ki:
arkadaşlar slm ben paranoyanın gelini orkonun sevgilisiyim hayretler içinde yazdıklarınızı okuyorum neden herkes birbirine bok atıp duruo anlamış diilim çıkan çıkmış unistar finallerine çıkamayanlar da işlerine bakmaya devam ediyo adalet madalet bunları sizlerin yargılamaya hakkı yok diye düşünmekle birlikte yarışmayı en çok takan ve tüm umutlarını bu yarışmaya bağlayan birtakım insanların da bunu gizlemesini ve yarışma sanki hiç umrunda olmamışçasına takılmasını anlayamıyorum seçilen seçilmiş boşuna hırpalamayalın millet kendinizi ve lütfen biraz gerçekçi olup jüride dahil herkese saygı gösterelim iyi ya da kötü bu yazdıım ilk ve son yazıdır saygılarımla gzn...

Güzin birkez daha eline sağlık canım...Çok güzel yazmışsın eline,aklına sağlık...
Bilen zaten biliyor neyin ne olduğunu... :twisted: :twisted: :twisted:

işin içini bilip bilmeden konuşma diyorum spotless başkada hiç bişey demiyorum sana... hayatta başarılar.... (güzin ne der onu bilmem ama.... )

spotless demiş ki:
orkocuk demiş ki:

selam.uzun zamandır sizleri takipte biri olarak bir kaç eleştirim olacak,yıllardır sinanın cabalarıyla ayakta tutmaya calıstıgı paranoya cok iyi yerlere geldi,gelecek.gercekten tebrik ederim,grup elemanları da bireysel olarak kendilerini oldukca iyi yetiştirdiler,son konser de oldukca iyiydi,fekat artık grubunuzda ruh kalmadı farkında mısınız?herkes tek olarak işini iyi yapıyor evet,ama eski heyecan ve coskunuzun olmadıgı su götürmez bir gercek.sebebini kesinlikle samimiyetsiz buldugum yeteneksiz bascınıza baglıyorum,bas eğitimini profesyonel bir grupta devam ettirmesi gruba yazık ediyor.bilmem paranoya gelini ne der ama...

takdir edilesi bi çabanız var,ama isminizi-grubunuzu kimsenin şekline alet ettirmeyin derim.paranoyanın gelinleri(kopulacak bir ayrıntıdır!!!),bu teşhircilik,çocukluk yıllardır verilen emeklere yakısmamıs.

haa bu yazıdan sonra kesin bi kaç grup üyesi ya da yakın arkadasları savunmaya hatta saldırıya gececektir,gerek yok,söylediklerimin yanlıs olmadıgını herkes biliyor eminim.sımarmayın,şımartmayın.paranoya gelinlerine selamlar:)ahaha vezirlik de rezillik de sizin elinizde.

sevgili spotless valla öncelikle dizimi rezil ettin ne güzel izliodum da neyse...yaptığın eleştiriler için BİZ( PARANOYANIN GELİNİ GZN VE PARANOYANIN BASCISI ORKO) çok teşekkür ederiz... walla kusura bakma seni çok kızdırmışız gelinler şımarık basçı ruhsuz...çok özür dileriz en kısa zmnda kendimize çekidüzen vericez hiç merak etme sen hadi iyi geceler gzn... :D :D :D :D :D :D :D :LOL: :LOL: :LOL:

orkocuk demiş ki:
işin içini bilip bilmeden konuşma diyorum spotless başkada hiç bişey demiyorum sana... hayatta başarılar.... (güzin ne der onu bilmem ama.... )

az bişi bass gitardan anlıyorsam ki asla iyi çalıyorum mükemmelim demiyorum!! daha yolun basındayım ama süre olarak orko dan fazlaca zamandır çalıyorum tek bildiğim orko 7 ay gibi kısa bir sürede essek gibi gayet iyi çalıyo ki bu gözle görülür bir durum!sen asla sana gelen bu 'bilmeden ve senin ne kadar emek sarf ettiğini,çalıştığını görmeden' yapılan eleştirilere kafanı takma 7 ayda bunu yaptın 17 aya artık neler olur kim bilir..çalışmaya devam abicim sende bende;)

flea_cn demiş ki:
orkocuk demiş ki:

az bişi bass gitardan anlıyorsam ki asla iyi çalıyorum mükemmelim demiyorum!! daha yolun basındayım ama süre olarak orko dan fazlaca zamandır çalıyorum tek bildiğim orko 7 ay gibi kısa bir sürede essek gibi gayet iyi çalıyo ki bu gözle görülür bir durum!sen asla sana gelen bu 'bilmeden ve senin ne kadar emek sarf ettiğini,çalıştığını görmeden' yapılan eleştirilere kafanı takma 7 ayda bunu yaptın 17 aya artık neler olur kim bilir..çalışmaya devam abicim sende bende;)

can çok saol abi eywallah :) sen böyle diyosan vardır gerçekten bende bişeyler :) :D

Bunlarla hiç uğraşMAsanız da siz müziğinize baksanız,,millete bakarsanız Pink Floyd'a da elli tane laf sayar Metallica'ya da,,ve tüm gruplar durgunluk süreci yaşayabilir çünkü hepimiz insanız,,

Duymayın,görmeyin,siz İstabul'a odaklanın,,ordaki arkadaşlara dinletiom parçalarınızı bakarsınız İstanbul'lu bi kafile karşılar sizi ve konser sonrasında bile yalnız bırakmazzz,,önemli olan bu!!!

"AND NOTHING ELSE MATTERS..."

s_i__n demiş ki:
olim can bunda görüntüyle ses uyuşmuyo ...

arkadaşlar alın size benden bir wideo joe satriani always with me always with you isimli şarkısını bakın nasıl çalmışım beğenecekmisiniz arkası gelecek bu wideoların tabe ses we görüntü uyar umarım diğerlerinde yorumlarınızı bekliorm :p

http://youtube.com/watch?v=ohhND8m6uRA
yaww bu nekadar çook reklam :bilmem

Geri