Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
eywallah arkadaşlar eheheh cancıım ne dicemi biliosun h....... lan hıyar kulamızda metronom mu war senin bir parçada nasıl kafa sallanamaz wideonu izletirim millete görürsün hihihihihi bedbin olmasa bizi öwende kalmıycak ortada saolun arkadaşlar tahsini öptm görüşürsek söğdürcem kendime...

taylan para yokki olim

van halen az dinlerim .hendrix çalarımda sewerimde ,vai süper adam bence bir numara ama satrianiyi ayrı bir kefeye koyalım ...

sayfa atladığı için : http://youtube.com/watch?v=ohhND8m6uRA

http://youtube.com/watch?v=ohhND8m6uRA :LOL:

kiss'mi? :D çal çal, hatta led zeppelin'de çal! :D hatta ve hatta van halen'dende çal... :D

abi sen blues'dan kimleri dinlersin, mesela Türkiye'den akın eldes'i çok severim :)

türklerden yawuz çetin diye bir blues tanrısı war akın eldes dinlemiyorum ama bulutsuzluk özlemindeki zamanını bilirim.daha çok yabancı blues güzel bence :p

çok güzel şeyler olacak arkadaşlar! bak demedi demeyin! kelebekler kadar huzurluyum! içimden gidip çicek toplayıp sinana yediresim pardon veresim var! bu arada çok sevgili BEDBİN arkadaşlarım! BENİM ÇANTAM NERDE LAAAAANNNN!!!! İLLA GELİP DÜKKANINIZI BASMAM MI GEREKİYO OLM?
bu arada yine sevgili BEDBİN arkadaşlarım msn adresim bu msjın altındaki profil pm falan filan yazan dalga motorda görünmektedir. ekleyiniz.....

castelynsar demiş ki:
çok güzel şeyler olacak arkadaşlar! bak demedi demeyin! kelebekler kadar huzurluyum! içimden gidip çicek toplayıp sinana yediresim pardon veresim var! bu arada çok sevgili BEDBİN arkadaşlarım! BENİM ÇANTAM NERDE LAAAAANNNN!!!! İLLA GELİP DÜKKANINIZI BASMAM MI GEREKİYO OLM?
bu arada yine sevgili BEDBİN arkadaşlarım msn adresim bu msjın altındaki profil pm falan filan yazan dalga motorda görünmektedir. ekleyiniz.....
laaa bız war ya bızz samsun çoçuğuyuzzz ole dukkan basmak kolay mı yer mı anadolu çoçuğuuuu sen bıl samsun da gösterelımm sana samsunu çanta nı gecen havalar soğuk tu yaktık a.q guzel de ısındık hanı ....yazın konser verelım hep beraber antalya da

castelynsar demiş ki:
adres veya aras kargo şubesi söylee gönderek baba çantanı .. sölemezsen üzgünüm yaniii :D

Geri