Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
paranoya dinleyicilerine ciddi bir haber :

paranoyadan ayrılan eray ile orçuna gruba yaptıkları büyük katkılar,gruba werdikleri emekler için çok teşekkür ederiz.hayat boyu yolları açık olsun dr. öpüyorum seni :)

paranoya grubunun yeni wokalisti ankaradan ceyhan coşkun oldu ceyhan ile ilgili haberleri bir kaç gün içerisinde alacaksınız

bass gitarist konusunda da bir kaç kişi ile görüşmeler sürüyor en kısa zamanda grubun bass gitaristinin ismini we kim olduğunu sizin paylaşacağız

sony unistar yarışması ağustosun birinci yada ikinci haftası olacaktır istanbulda görüşmek üzre ...

bende eraya ve orçuna çoook teşekkür ederim herşey için ikiside gruba çok şey kattı..

paranoya yoluna tam gaz devam ediyor..Ceyhan arkadaşımızla birlikte..

Bu arada sinan istanbulda beni görünce çok şaşıracaksın süpriz olsun sölemeyim..(bilenlerde sölemesin gerçi kimse bilmiyo euheu)...herkesi istanbulda paranoyayı desteklemeye bekliyoruz..

tam gaz devam paranoya..

satanonfire demiş ki:
Bu arada sinan istanbulda beni görünce çok şaşıracaksın süpriz olsun sölemeyim..(bilenlerde sölemesin gerçi kimse bilmiyo euheu)...herkesi istanbulda paranoyayı desteklemeye bekliyoruz..

Taylan emınmısın kımsenın bılmedıgınden :)
Neyhse şimdi sölemeyeyım süpriz olsun...

Bu arada eray ve orko sizleri çok seviyoruz beyler... mucx mucx mucx :)

sonunda paranoya'nın sivas macerasının sonuna yaklaştık sayılır. bakalım neler görüp neler yaşayacaz. bu uğurda bize sonsuz destek olan, başta orko,eray,can ve taylan olamak üzere, herkese sonsuz teşekkürler.

Ceyhan, Paranoya'ya hoşgeldin!

Feocum biz teşekkür ederiz.
Daha tanışma fırsatım olmadı Ceyhan la ama haftaya ankaraya gidicem stajımdan dolayı ve eger müsait olursak Ceyhan'la tanışmaktan memnun olurum

Ayrıca korkma Feo, Taylan saçlarını kestiremez yemez yanı :)
güzel bişiler yapıcak saclarına hade bakalım umarım yakışır...

Bu arada ben saçlarımı kestırdım Sinan gibi ciks saclara sahibim artık :(

la şu yarışmayı kazanın okulu bırakacam bak :D sizi bekliyom puhahahah ...

la yok saçları kesermiyim ben.. can olm sana yakışmış len saçlar cadde çocuklarına dönmüşsün:p euhe

hepinizi seviyorum lenn manyaklar ..

arkadaşlar 25 mayısta paranoya son kez siwasta sahne almıştı :) yerleşeceğimiz şehir belli değil de herkes tahmin ediyodur heralde siwasta bizi yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkür ederiz...

resim047wi2.jpg
resim052qi1.jpg

aha bu psikopat yeni vokalistimiz ceyhan! :twisted:

Ceyhan Coşkun : müzik hayatına lise yıllarında gitar çalarak başladı.
2002 yılında LEAD isimli grupta gitar ve vokaldeydi.bir kaç konser sonra grup dağıldı.
daha sonra 2004 te DJİNN STYLO ya vokal olarak dahil oldu.bu grupla beraber yurt çapında festivallerde sahne aldı.
2007 de gruptan ayrılıp KIRMIZI REÇETE yi kurdu.ve birkaç ay sonra 2007 haziran ayında PARANOYA ya dahil oldu.

boy : 175
kilo : 58
öğrenim : AÖF işletme bölümü 4.sınıf :twisted:

Geri