Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
çıkacak gruplar hakkaten paranoyadan iyi değil bunu idda ediyorum beni tanıyanlar az çok müzikten anladığımı bilir aylardır onların konserini bekliyorum bari yakın bir şehirde konser verselerde oraya gitsem

o zaman iyi bir haberim var arkadaşlar sponsor arandığı için kesinleşmemiştir ama yinede paylaşalım :D 19 nisanda kayseri hilton otelindeyiz birkaç grupla birlikte orda sahne alacağız en yakın konser budur saygılar...

cumhuriyet üniversitesi baharşenliklerinde (12-16 mayıs) 13 mayıs saat 12:30 da winston soft sizlerle

ve 15 mayıs perşembe günü LIFE ERROR saat 15:00 de LETANS saat 17:00 de ve PARANOYA saat 19:00 da sizlerle olacak herkesi bekleriz

snnP demiş ki:
cumhuriyet üniversitesi baharşenliklerinde (12-16 mayıs) 13 mayıs saat 12:30 da winston soft sizlerle

ve 15 mayıs perşembe günü LIFE ERROR saat 15:00 de LETANS saat 17:00 de ve PARANOYA saat 19:00 da sizlerle olacak herkesi bekleriz

zuhaaa!!! sanırım sivasın görüp görebileceği en sert gün olacak!

YAA RESMEN MUZİK ADINA BİŞEYLER YAPABİLMEK İÇİN KENDİMİZİ PARCALIORUZ YUHH ARTIK YAZIKLAR OLSUN BİZİ BU HALLERE DUSURENE... SONRA DA GENCLİK NEREYE GDİO DİYOLAR SEN BOOLE YAPARSAN GENCLİK CEHENNEMİN DİBİNE KADAR GİDER.

davulcu emrah len..

playlisti biraz daha değiştirdik daha hafif oldu :D geçen seneki insanların tuhaf bakışlarından sonra bakalım bu sefer neler olacak :D euheuhe şu sivasta istediğim gibi bi konser veremeyeceğim ya ona üzülüyorum bea:D

Geri