Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
arkadaşlar bugünden itibaren ben de yaz tatili moduna girip antalyaya doğru yola çıkıyorum. kumsal, deniz, sarışınlar ve sabbahlara kadar club, disko ve buna dair ne varsa...
artık forum ve internet işleriyle tamamen sinan ilgilenecek.
hepinizi seviyorum.doladım boynunuza!!!

oldu anasını satayım bütün işlere bakıyom arkadaşlar yeter artık bıktım yaa müzik harici bişeye bakmak istemiom ben yeter ulan bende anfimi bekliom ondan sonra bk bulursunuz beni burda anfim gelsin bidaha gitarı bırakıyomuyum a.q ................

küfür etme lütfen forum kurallarına aykırı davranıyorsun uhahahahahaha :) tatil süper olm yeni şarkıyı daha bi kere dinledim pek beyenmedim ama dediim gibi sadece bi kere dinlidim :) neyse hadi öptm......

Arkadaşlar İzmir de bunaltıcı ve güneşe çok yakın bir ortamda staj yapmaktayım...sinancıım sana yardımcı olamadıım için üzgünüm...istanbulda hiç elemanımız yokmuş bahçelievler tayfasından...feo sende tadını çıkar antalyanın sivasa döndüğünde canını alıcam çünkü...hepinize sevgiler saygılar...öpenzi...

istanbul'dan son gelişmeler;

çeşitli sebepler dolayısı ile ayın 27. günü için planlanan proramlar Ağustos ayının 3. gününe alınmıştır!

biletleriniz ist.e gelmeniz için planlanan tarihten 1 hafta önce size ulaştırılacaktır!

geldiğinizde çalışabilmeniz için fulltime kapatabileceğimiz bir adet stüdyomuz ile tüm prensipler halledilmiştir. 3 gün full time stüdyoya girip 1 adet demo alabileceğiz!

konaklama aynı şekilde şehrin merkezinde bir otelde olmak üzere şu an otelin hangisi olacağı konusunda kesin elirlenmiş birşey yok!

taxim' de 2 adet barla konuşmalarım devam etmekte yanlız ilk sahne alacağınız gün ücret alamama gibi bir olayınız olabilir bunun sebebi de işletmecinin sizi denemesidir! bu proses atlatıldıktan sonra günlük kişi başı ....-.... ytl arası bir kazanç elde edebileceğiz! tabi bu performansımıza göre daha da iyi şekillenecektir.tahmnini olarak sahnede 2.5 3 saat kalacaksınız. bunun için repartuar çalışmaları yapılması ŞART! bu sahne alınan süre içerisinde 2-3 kere 10 ar dakkalık mola verilebiliyor!

onunu dışında gurup üyelerinin ekipmanları ile ilgili olarak;

feo; baget takımın + çantan 3 gün içinde bana ulaşmış olacak ve daha da güzeli taıdık bir stüdyo tarafından onlara iş götürmem karşılığında aldığım 2 adet cross istanbul zilimiz mevcut :)

eray; gitarın yolda :)

olaylar geliştikçe ve ilerledikçe sizi haberdar ederim! hepinize saygılar benim yurdun dört bir yanına dağılmış fantastic 4 um :)

arkadaşlar yarışmadaki parçanızı dinledim.çok başarılı buldum.kim tutar siziiiii.......gösterin kendinizi.bu işi başarabilirsiniz.canlı performansınızıda izledim ve sizin çok iyi işler başaracağanıza inanıyorum.ve hepinize başarılar diliorum....

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
istanbul'dan son gelişmeler;

çeşitli sebepler dolayısı ile ayın 27. günü için planlanan proramlar Ağustos ayının 3. gününe alınmıştır!

biletleriniz ist.e gelmeniz için planlanan tarihten 1 hafta önce size ulaştırılacaktır!

geldiğinizde çalışabilmeniz için fulltime kapatabileceğimiz bir adet stüdyomuz ile tüm prensipler halledilmiştir. 3 gün full time stüdyoya girip 1 adet demo alabileceğiz!

konaklama aynı şekilde şehrin merkezinde bir otelde olmak üzere şu an otelin hangisi olacağı konusunda kesin elirlenmiş birşey yok!

taxim' de 2 adet barla konuşmalarım devam etmekte yanlız ilk sahne alacağınız gün ücret alamama gibi bir olayınız olabilir bunun sebebi de işletmecinin sizi denemesidir! bu proses atlatıldıktan sonra günlük kişi başı 50-80 ytl arası bir kazanç elde edebileceğiz! tabi bu performansımıza göre daha da iyi şekillenecektir.tahmnini olarak sahnede 2.5 3 saat kalacaksınız. bunun için repartuar çalışmaları yapılması ŞART! bu sahne alınan süre içerisinde 2-3 kere 10 ar dakkalık mola verilebiliyor!

onunu dışında gurup üyelerinin ekipmanları ile ilgili olarak;

feo; baget takımın + çantan 3 gün içinde bana ulaşmış olacak ve daha da güzeli taıdık bir stüdyo tarafından onlara iş götürmem karşılığında aldığım 2 adet cross istanbul zilimiz mevcut :)

eray; gitarın yolda :)

olaylar geliştikçe ve ilerledikçe sizi haberdar ederim! hepinize saygılar benim yurdun dört bir yanına dağılmış fantastic 4 um :)
İşte aha buradan da bas bas bağırıyorum!!!!

I am the highpriest of PINAR!!!!
My life is yours!! goddess of damned drummers!!!

olum feo biran ewwel kendine bir adet istanbul takım zil al bir adette tamamı yamahamı dawul al çünkü iyi enstrümanlarla çalışmanın zamanı,artık geldi dimi yaniiii

ben kendim şahsıma bir adet 100 watt marshall v.s halfstack anfi we ben kendim yine şahsıma zoom gfx 8 processör aldımda :D :D :D onun için dedim boğazıma kadar borçtayım yani sende artık risk alsan diyorum biraz borca girsen yanii heaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

lan orkooooo cewap weriom

bi deneyelim dedik olim bok gibi kayıtla nasıl olur acaba die :LOL: :LOL: :LOL:

(lan hiç arayıp sordunmu :evil: :evil: :evil: ??? ne yaptınız parçayı, yollayın bana bi mastering çakayım parçaya da yollayayım geri size dedin mi lan bize ehehehehehe :D :D :D )

ya olim yarışmayı sallayanmı war boşwersene öylesine yolladık işte istanbulda inşallah kaydederiz tekrar ama bence 3. parçamızı kaydetmek daha mantıklı :p sen denizin kumsalın tadını çıkar ;) ;)

Geri