Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
pissy demiş ki:
ev arkadaşım bizim bi stajer var grupları varmış bi baksana dedi öölesine açtım forumu..bu kadar iyi olabileceğiniz hiç aklıma gelmemişti doğrusu..izmirde dinlediğimiz çoğu gruptan daha iyisiniz..rasgele arkadaşlar...
eywallah kardeşim ilgine...bu arada selam söyleyesin petkim tayfasına....

olm siz çalın kopacaz tabi:)
bu sene rastalı saçlarımla kopacam bakalım ne kadar iyi olcak bilmiyorum beğenmezsem nolcak bilmiyom kestircez artık:(

gidecek güzelim saçlar

haydi çalın artıııkk:)

ya olm bi karar verin yaptırıyımmı yaptırmayımmı:))

biri yaptır dio diğeri yaptırma..

ya ama dikkat ettim de black ve death gruplarında hiç rastalı adam yok düz saçlı manyaklar:))

şimdi power metalcimi olcass:((

Sen metal müzik dinleyen bi kardeşimizsin... :twisted: Rasta olayında bi kısıtlama olmaz.örn: En sağlam death gruplarından SIX FEET UNDER ın efsanevi solisti Chris BARNES (ex-cannibal corpse) abimiz rastalı...IN FLAMES Anders Friden keza öyle...ama bu arkadaşlar dünya globalizminin metal modelleri üzerindeki en büyük örneklerini teşkil eder...
Seni tanırım kardeşim ve bu erozyonu içimize sokmaman konusunda uyarırım... :!:
Ayrıca senin gibi İsveç namzetli bi arkadaşa rasta hiç gitmez... :evil:
Bob Marley den sonra rasta rol modelliğini yitirdi...Yeni nesil POSER (özenti) ların hepsinde var... ;)

selam arkadaşlar.. gayet başarılı,ciddi,amatörlükten bi nebze sıyrılmış bi calısma olmuş.elinize, beyninize ve gırtlanıza saglık.parca genel olarak(yarısmaya katıldınıs parcadan bahsediorm)herkesin yapabilcei hatalar hariç gayet iii olmus fazla söze gerek yok.kayıt ve miksaj la ilgili eleştirecem noktaları es geciorm çünkü malesef kahrolası sivastaki kayıt imkanlarını biliorm.yeni vokalin sesinin bence kimseye benzediii falan yok sadece sound tam olarak oturmadıgı için bu dısarıdan böle hissedilio,bunu anlayan anlar zataen diorm ve gerek vokal gerek davull gerek gitar son parcada istenilen sounda biras daha yaklasmıs bence..sivasta bol müsikli günler yolunus,acık ola.hiç şüpem yok yeni elemanlarla istedinizi yakalayacağınısdan hiç şüpem yok başarılar...selamlar
üstat sinan ayrıca seni tanıdıma memnun oldum cincın ciuwwwwwwwwwwwwwwwww.:):):)

zapatishta:(vokal,gitar)

Satan_Inside demiş ki:
Sen metal müzik dinleyen bi kardeşimizsin... :twisted: Rasta olayında bi kısıtlama olmaz.örn: En sağlam death gruplarından SIX FEET UNDER ın efsanevi solisti Chris BARNES (ex-cannibal corpse) abimiz rastalı...IN FLAMES Anders Friden keza öyle...ama bu arkadaşlar dünya globalizminin metal modelleri üzerindeki en büyük örneklerini teşkil eder...
Bob Marley den sonra rasta rol modelliğini yitirdi...Yeni nesil POSER (özenti) ların hepsinde var... ;)
her hangi bir şekle ve cisme bu kadar anlam yüklemek bazen herşeyi gereğinden fazla ciddi algılamamıza sebep oluyor... Satan_Inside rasta saçın cisminin neyi işaret ettiğini kendince bildirmiş..ancak ben de şunu demeden geçemeyeceğim ki bu bir erezyon değildir. sadece beğeninin birebir göstergesidir! ozaman saçını kimse uzatmasın., kestirmesin, kimse küpe takmasın, hatta giyinmek gibi standart şeylere başvurup bu tip bir genelleme erezyonuna sebebiyet vermesinler!!!!
saç rastalanır... bu saçtır.. sadece saç... gereksiz ispatlara gitmek için kullanılacak bir araç değil...

elftolife demiş ki:
selam arkadaşlar.. gayet başarılı,ciddi,amatörlükten bi nebze sıyrılmış bi calısma olmuş.elinize, beyninize ve gırtlanıza saglık.parca genel olarak(yarısmaya katıldınıs parcadan bahsediorm)herkesin yapabilcei hatalar hariç gayet iii olmus fazla söze gerek yok.kayıt ve miksaj la ilgili eleştirecem noktaları es geciorm çünkü malesef kahrolası sivastaki kayıt imkanlarını biliorm.yeni vokalin sesinin bence kimseye benzediii falan yok sadece sound tam olarak oturmadıgı için bu dısarıdan böle hissedilio,bunu anlayan anlar zataen diorm ve gerek vokal gerek davull gerek gitar son parcada istenilen sounda biras daha yaklasmıs bence..sivasta bol müsikli günler yolunus,acık ola.hiç şüpem yok yeni elemanlarla istedinizi yakalayacağınısdan hiç şüpem yok başarılar...selamlar
üstat sinan ayrıca seni tanıdıma memnun oldum cincın ciuwwwwwwwwwwwwwwwww.:):):)

tuncay çok sağol adamım ama daha fazla uğraşılmış kayıtlarla daha sağlam we daha iddalı bir duruma geleceğimiz inancındayız sizede başarılar :)

elftolife demiş ki:

Teşekkür ederim ilgine kardeşim...Eline,aklına sağlık...

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
Satan_Inside demiş ki:
her hangi bir şekle ve cisme bu kadar anlam yüklemek bazen herşeyi gereğinden fazla ciddi algılamamıza sebep oluyor... Satan_Inside rasta saçın cisminin neyi işaret ettiğini kendince bildirmiş..ancak ben de şunu demeden geçemeyeceğim ki bu bir erezyon değildir. sadece beğeninin birebir göstergesidir! ozaman saçını kimse uzatmasın., kestirmesin, kimse küpe takmasın, hatta giyinmek gibi standart şeylere başvurup bu tip bir genelleme erezyonuna sebebiyet vermesinler!!!!
saç rastalanır... bu saçtır.. sadece saç... gereksiz ispatlara gitmek için kullanılacak bir araç değil...
Biz metal dinleyicileri bunun gibi şeylere müsamağa tanıyarak bu duruma düştük...Taviz vermek kendi kurallarını yıkarak bir nevi ideoloji intiharı demektir...Yeniliklere açık olmak ve onları kullanmak iyidir ama başlı başına köklü bir özelliği YENİLİK yapmak katliamdır...Lütfen müziğimize sahip çıkalım ve heavy metal felsefesini tam olarak idrak etmeden peşin hükümlerden uzak duralım...kan kraliçesi ...:evil:

Satan_Inside demiş ki:
Queen_of_the_BlooD demiş ki:
Satan_Inside demiş ki:
Biz metal dinleyicileri bunun gibi şeylere müsamağa tanıyarak bu duruma düştük...Taviz vermek kendi kurallarını yıkarak bir nevi ideoloji intiharı demektir...Yeniliklere açık olmak ve onları kullanmak iyidir ama başlı başına köklü bir özelliği YENİLİK yapmak katliamdır...Lütfen müziğimize sahip çıkalım ve heavy metal felsefesini tam olarak idrak etmeden peşin hükümlerden uzak duralım...kan kraliçesi ...:evil:
"metal dinleyicileri" ve taviz vermek....yenilikler...gerçekçi olmamız gerekirse bunların pek te bağdaşmadığını söylemek zorundayım. bahsettiğimiz şeyin saç olduğunu tekrar vurgulamadan edemeyeceğim. bunun ideolojiyle bir alakası yok ancak Satan_Inside'ın yaklaşımı ile bu bir demogoji halini aldı...yenilikler her zaman "asimile" kavramını ilüstre etmez. ki söz konusu olan bir saç şekli ve modelidir.yıllardır kullanılan bir model diyebiliriz... bana bunun metal felsefesi ile alakasını söyler ve bu konuda bilgilendirirsen sevinirim. çünkü bu derece dış görünüş standartlarına takılınarak ve belirli ölçülerde hareket edilerek tek stil insanlar haline gelerek POZER olunmayacağına inanmıyorum... farklılık herkesin bildiği gibi ne giyside ne de başka birşeydir. her kültürde olduğu gibi metal kültürüde de farklılık müzik, tavır, felsefe ve kalite ile harmanlanarak ortaya çıkar diye düşünüyorum Satan_Inside... :!: :twisted:

şişşşş eray..... pınar.... ya siz neyin tartışmasını yapıosunuz iyimisiniz :LOL:

(bunlar kawga etmiş anlaşılan saç bahane :LOL: kendinize gelin beaa ;) )

taylanda hawa yapacak şimdi ulan bırakın adam ne yaptırırsa yaptırsın a.q :D müzik tarşın ulen azıcık :) :) :)

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibiyi olmayı kendine görev mi edindin sen...Kan Kraliçesi...:evil:
Sen gel sivasa ben bir bir anlatıcam sana neyin ne olduğunu!!!
Sinancıım belim çok ağrıyooooooo.....

......................ÖNEMLİ DUYURU............................

Pek saygıdeğer PARANOYA fanları...
Nerdesiniz lan sesiniz soluğunuz çıkmıyo,biliyorum bizim hayırsızların yarısı şuan sivas ta ama elleri ne telefona gidiyo nede mouse a ...

BU ARADA DAHA BÜYÜK Bİ GELİŞME VARKİ O DA METALLICA NIN YENİ ALBÜMÜNÜN 2007 İLKBAHARINDA ÇIKICAK OLMASI...ALBÜMÜN İSMİ HENÜZ BELLİ DEÐİL AMA BU HAZİRANDAN BERİ STÜDYODALARMIŞ...
BİLGİNİZE DUYRULUR!!!:evil: :evil: :evil:

SİNAN,FEO,EMRAH ve nice metallica hastaları GÖZÜMÜZ AYDIN!!!

Geri